İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kiriş Büyüsü
Kiriş Büyüsü
Boşanma Büyüsü
Boşanma Büyüsü
Haber Detayı
19 Temmuz 2019 - Cuma 23:42 Bu haber 1481 kez okundu
 
Sevenleri Ayırma Büyüsü
İnsanoğlu büyü yöntemini çok eski çağlarda keşfetmiş ve bu güne kadar da halen kullanmaktadır. Özellikle büyü yöntemine dinimizde de yer verilmiştir. Büyü vardır ve insanların duygularını, düşüncelerini bu yöntem ile kontrol altına alabilir, onları istediğiniz şekilde kolaylıkla yönlendirebilirsiniz.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Sevenleri Ayırma Büyüsü

İnsanoğlu büyü yöntemini çok eski çağlarda keşfetmiş ve bu güne kadar da halen kullanmaktadır. Özellikle büyü yöntemine dinimizde de yer verilmiştir. Büyü vardır ve insanların duygularını, düşüncelerini bu yöntem ile kontrol altına alabilir, onları istediğiniz şekilde kolaylıkla yönlendirebilirsiniz. Fakat dinimize göre bir insanı tesir altına almak ve bu yöntem ile onun hayatına müdahale etmek en büyük günahlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden de insanlar büyü yöntemini kullanmamalı normal yollar ile amaçlarına ulaşmaya çalışmalılardır. Aksi taktirde dinimizce bu kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için genel olarak medyumlar büyü yaparken üç harflilerden ve kabilelerinden yararlanmaktadırlar. Bu yüzden büyü kısa süre içerisinde kişiyi tesiri altına alır ve ne yaptırmak isterseniz o kişiye yaptırabilirsiniz. İnsanlar genel olarak sevdiklerine kavuşabilmek amacı ile büyü yöntemini denemektedirler. Sevenleri ayırma büyüsü güçlü bir büyüdür ve kısa süre içerisinde kişileri tesirine alır amacınıza ulaşırsınız. Bu büyünün gücü ve tesiri büyük olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyüyü yaparken yanlış bir sözcük kullanır ya da yanlış bir işlem yapar ise büyünün tüm olumsuz etkilerini kendi üzerine çekecektir. Ayrıcı üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Buy yüzden büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmak için mutlaka medyuma gidilerek büyü yaptırmak gerekmektedir. Medyuma giderek büyü yaptırdığınızda siz büyünün olumsuz etkilerinden kurtulmuş olursunuz. Fakat dinimizce günah olduğu için büyü yapmanızı ve yaptırmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz.

Sevenleri Ayırma Büyüsünün Yapımı

Sevenleri ayırma büyüsü için büyü yapılacak olan kişiye ait bir eşyayı da medyuma götürmeniz gerekmektedir. Kişinin bu özel eşyası üzerine büyü yapıldığında çok daha etkili bir hale gelir ve kısa süre içerisinde kişi büyünün tesirini taşımaya başlayacaktır. Sevenleri ayırma büyüsü kişinin eşyası üzerine yapıldıktan sonra kişinin evine bu eşyanın tekrar yerleştirilmesi gerekmektedir. Eşya kişiye ne kadar yakın olur ise büyünün tesir de o kadar güçlü olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü eşya kişinin evine saklanmalıdır. Kişi yavaş yavaş büyünün tesiri altına girecektir. Büyü etkisini göstermeye başladığında artık kişinin hareketlerinde ve davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Fakat kişi kendinde meydana gelen bu değişikliği asla fark edemez hale gelir. Çevresi kişideki bu değişikliği fark etse bile sebebini anlamayacaktır. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlar.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesiri

Büyü kişiyi tesiri altına aldığında artık kişi özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde farklı davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Özellikle büyülerin yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi de hayatını bu vesveselere göre yaşamaya başlar. Kısa süre içerisinde kişi hayatındaki adamdan ya da kadından soğumaya başlayacak sebepsiz yere kavgalar edeceklerdir. Bu şekilde kısa zamanda kişi sevdiği insandan ayrılacaktır. Büyü çok etkili olduğu için diğer ayırma büyülerine nazaran çok daha kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Sevenleri ayırma büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Tesir süresi devam ettiği sürece büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Ancak bu şekilde büyü kişiyi etkilemeye devam eder.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Ne Kadar Sürmektedir

Büyülerin tesir süreleri çok önemlidir. Bir büyünün tesir süresi bittiğinde kişi artık yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacaktır ve kısa sürede eski normal hayatına geri dönerek kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile yeniletilmeleri gerekir. Büyü yeniletildiğinde tesir süresi de yenilenmiş olacaktır. Büyülerin yeniletilme işlemlerini kişiler kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka gene aynı medyuma giderek bu özel eşya üzerine gene aynı şekilde büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini devam ettirecektir. Sevenleri ayırma büyüsü tesir süresi yeniletildiğinde kişi gen e aynı şekilde davranmaya devam eder. Fakat büyünün yeniletilme işlemlerinde mutlaka bu tesir süresi bitmeden önce yapılmasına dikkat edilmelidir. Kişi aksi taktirde büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. Büyünün kişi üzerindeki etkisinin geçip geçmediğini gene kişinin hareketlerine bakarak anlayabilirsiniz. Kişi eski normal davranışlarına geri dönemeye başlamış ise büyünün tesir gücü azalmış demektir ve bu durumda hemen yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkilerinin devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.

Sevenleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyü güçlü ayrılık büyüleri arasında yer aldığı için yapılması da bozulması da oldukça zordur. Büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene onlarla irtibata geçilmesi gerekmekledir. Kişi kendi başına büyüyü bozmaya kalktığında üç harflilerin saldırısına uğrayabilir. Bu sebepten dolayı mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeniz gerekir. Medyum büyülü eşya üzerindeki ayrılık etkisini üç harfliler yardımı ile bozar. Büyü bozulduktan belli bir süre sonra kişi kendi normal hayatına geri dönecektir. Büyü bozulur bozulmaz kişi bir anda büyünün etkisi altından çıkamaz.  Sevenleri ayırma büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için tesiri kişi üzerinden azalarak gidecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını ve kişinin büyü etkisi altından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevenleri, Ayırma, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı