Haber Detayı
06 Temmuz 2019 - Cumartesi 23:12 Bu haber 1672 kez okundu
 
Sevgi Büyüsü
Sevgi büyüsü nedir diyerek yazımıza bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sevdiğiniz bir bayan varsa veya bir erkek varsa sizden uzaklaşmış ise ayrılmışsanız veya aranız bozuksa sevgi büyüsü siz nerede olursanız olun sevdiğiniz kişiyi yanınıza getirebilecek kadar etkili bir aşk büyüsüdür.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevgi Büyüsü

Sevgi büyüsü nedir diyerek yazımıza bir başlangıç yapmak istiyoruz. Sevdiğiniz bir bayan varsa veya bir erkek varsa sizden uzaklaşmış ise ayrılmışsanız veya aranız bozuksa sevgi büyüsü siz nerede olursanız olun sevdiğiniz kişiyi yanınıza getirebilecek kadar etkili bir aşk büyüsüdür.  Evli çiftler üzerinde de çok etkili olduğunu dile getirmemizde fayda olacaktır. Misal olarak eşinizle ilgili bir sorun varsa ve ayrılma aşamasına kadar geldiyseniz sevgi büyüsü yaptırarak aranızdaki buzları eritebilir ve ayrılmaktan vazgeçirebilirsiniz. Kısaca ikili aşk ilişkilerini düzenleyen, her şeyi yoluna koyan, barıştıran bir büyüdür.

Sevgi Büyüsüyle Uzaklaştırma Nasıl Olur?

Başlığımız size biraz tuhaf gelebilir. Özellikle alt başlık olarak belirtmemizdeki neden ise şudur. Bilindiği üzere sevgi büyüsü ikili aşk ilişkilerinde arayı bulmak ve kalıcı bir sevgi beraberliği için yapılmaktadır. Ancak gerek vefk süreci, gerek tılsımlı sözcüklerin söylenmesi süreci, gerekse de zamanlama çok önemlidir. Her adım harfiyen uygulanması durumunda etkisini gösterir. Ancak yarım yapılan, eksik yapılan, adımlara uyulmaması gibi sorunlar beraberinde zıt etki edebilmektedir. Sevgi büyüsünün yanlış yapılması, medyum desteği alınmadan yapılması karşınızdaki kişinin sevgisini kazanmak yerine sizden uzaklaşmasını sağlayabilir. Bu nedenle mutlaka alanında deneyimli ve uzman olan bir medyum eşliğinde yapılmalıdır.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eğer sevgi büyüsü yaptırma konusunda kararınızı verdiyseniz önceliğiniz bir medyumdan destek almak olmalıdır. Eğer ben medyum desteği almak istemiyorum, risklerini de göz önünde bulundurarak kendim yapmak istiyorum diyorsanız totalde yedi güne ihtiyacınız olacaktır. 7 günün altında bir gün sayısında sevgi büyüsü icra etmek mümkün değildir.  İnternet üzerinden bulacağınız sevgi duasını 7 gün boyunca belirtilen zaman aralıklarında her gün yatmadan önce okumanız gerekmektedir. Bir gün okuyup, ertesi gün okumamak, abdest almadan okumak veya eksik, noksan okumak, içinden gelmeden okumak, olsa da olur olmasa da olur mantığı ile sevgi duası okumak sevgi büyüsünün yanlış yapılacağı anlamına gelecek ve hiçbir şekilde etkisini göstermeyecektir.

Sevgi büyüsü yapacağınız zaman daha doğrusu sevgi büyüsü duası okuyacağınız zaman sevdiğiniz kişinin yanınızda veya aynı şehirde olması gerektiği gibi bir şey söz konusu değildir. Siz farklı şehirde olsanız bile hatta farklı bir ülkede yaşıyor olsanız bile yapılabilmektedir. Kişi nerede olursa olsun sevgi büyüsü sayesinde soluğu sizin yanınızda alacaktır. Hem de çok hızlı bir şekilde etkisini görebilirsiniz.

Sevgi büyüsü duası 1 hafta boyunca okunmalıdır. Bu sürece başlamadan 1 hafta önce kendinizi hazırlamalı ve mutlaka tutacak niyetiyle içinizi ferah tutmanız gerekmektedir. 

Sevgi duası bir hafta boyunca okunması durumunda etkisini yine 1 haftanın sonunda gösterecek ve gözle görülür şekilde fark dikkatinizi çekecektir.  En fazla 14 gün sonunda etkisini tamamen gösterir.

Sevgi Büyüsünün Tuttuğu Nasıl Anlaşılır?

Eğer sevgi büyüsünü kendiniz yaparsanız minimum 7, maksimum 14 gün beklemeniz gerekir. Büyüye maruz bıraktığınız kişinin ruh halinde bir bunalım söz konusu olmaya başlar. Düşünceli bir tavır sergilediği gibi beraberinde stres, öfkelenme gibi süreçleri olur. Bu durum geçicidir ve iyiye işarettir.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak mı istiyorsunuz?

Yukarıdaki anlatımımız evde dua okuyarak karşınızdaki kişiyi kendinize nasıl aşık eder, nasıl kendinizi sevdirirsiniz üzerinedir. Bu süreç oldukça zorludur ve kendiniz eksik şeyler yapacağınız düşüncesini katarsak yüzde 1 oranında tutturma olasılığınız olacaktır. Bu nedenle mutlaka profesyonel bir medyum desteği almanızı öneriyoruz. İnternet üzerinden sevgi büyüsü yapan medyumlar adı altında bir arama terimi üzerinden yola çıkarak neler yaptırmanız gerektiğini adım adım öğrenebilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Sevgi büyüsü adı üstünde ikili aşk ilişkilerinde önemli bir rol oynar. Evli bir kadın kocasının kendisini daha çok sevmesi için yaptırabildiği gibi tam tersi olarak evli bir adam karısının kendisini daha çok sevmesini, daha çok değer vermesini ve daha çok güven, sadık kalmasını sağlamak amacıyla yaptırabilir. Sevgi büyüsü hoşlandığınız, sevdiğiniz veya aşık olduğunuz kişiyi etkisi altına alarak sizi sevmesini, aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgili olan kişiler aralarındaki sorunları aşmak, gönül rahatlığı ile, kimsenin karışmamasın sağlamak adına sevgi büyüsü yaptırarak uzun yıllar hatta kalıcı bir bağ kurmak adına yaptırılabilmektedir. Özetle, eşler, sevgililer ve aşık olan kişiler sevgi büyüsü yaptırabilirler.

Sevgi Büyüsü Günah mı?

Bilindiği üzere büyü süreçlerine rahmani diye bir detay vardır. Burada anlatılmak istenilen ‘’ rahmani ‘’ terimi iyimser yani günah olmayan süreç olarak kaynaklarda belirtilmektedir. Büyü yapmak genel olarak Kuran-ı Kerim’de günah olarak anlatılmaktadır. Ancak rahmani süreç şu şekildedir. Birbirinin helali olan kişiler yani evli çiftler üzerinde rahmani olmaktadır. Ancak sevgili olmalarına rağmen sevgililerden birisinin ayrılma kararını değiştirmek adına kendisine büyü yapılması demek rahmani işlem değildir. Sizin belki de varlığınızdan bile haberi olmayan hoşlandığınız, aşık olduğunuz kişinin düşüncelerini, fikirlerini değiştirmek adına yaptıracağınız sevgi büyüsü kendi çıkarınız doğrultusunda olduğu için kara büyü yani günah işleyeceğiniz anlamına gelmektedir.

Günah olan büyü süreci içerisinde bulunmanız beraberinde riskleri de getirecektir. Ruhsal, psikolojik bir bunalım içerisine girebilirsiniz. Büyünün etkisi altına gireceğiniz için etrafınızdaki insanlar sizin hal ve hareketlerinizden rahatsız olacakları için uzaklaşmak isteyebilir. Her ne koşulda olursa olsun büyü süreçlerinden uzak kalmanız oldukça önemlidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgi, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı