İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kemer Büyüsü
Kemer Büyüsü
Karabiber Büyüsü
Karabiber Büyüsü
Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 10:37 Bu haber 916 kez okundu
 
Sevgi Büyüsü
Sevgi büyüsü gibi kuvvetli büyülerin etkileri oldukça kısa sürede kişiyi sarmaktadır. Özellikle kişinin bünyesi zayıf ve enerjisi düşük ise büyüden çok daha kısa bir süre içerisinde etkilenecek ve kolay kolayda bu etkiden kurtulamayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi sanki farklı bir dünyada yaşıyormuş gibi farklı davranışlar sergilemeye başlar. Bu davranışlarındaki değişimleri çevresi fark edecektir.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Sevgi büyüsü gibi kuvvetli büyülerin etkileri oldukça kısa sürede kişiyi sarmaktadır. Özellikle kişinin bünyesi zayıf ve enerjisi düşük ise büyüden çok daha kısa bir süre içerisinde etkilenecek ve kolay kolayda bu etkiden kurtulamayacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi sanki farklı bir dünyada yaşıyormuş gibi farklı davranışlar sergilemeye başlar. Bu davranışlarındaki değişimleri çevresi fark edecektir. Fakat kişi kendisi büyünün etkisi altında olduğu için ne yaptığını nasıl davrandığını bilemez haldedir. Bu yüzden de hiçbir şekilde kendinde meydana gelen bu değişiklikleri fark edemeyecektir. Sevgi büyüsü gücünü üç harflilerden alan bir büyü olduğu için bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesveseler verir. Bu vesveseler kişinin sizi düşünmesini sağlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak sizinle ilgili hayaller kuracak, gece gündüz sizi düşünür hale gelecektir. Bu yüzden de duyguları oluşmaya başlayacak zamanla sizi sevdiğini sanacaktır. Kişideki bu duygu değişimi tamamen büyü yüzündendir. Kişi aslında gerçek hisleri ile sizi sevmez. Bu yüzden de büyü bittiğinde ve tesiri tamamen kişi üzerinden kalktığında kişinin gerçek hisleri ortaya çıkacağı için sizi sevmediğini anlayacaktır ve sizi terk edecektir. Bu yüzden bu sevgi büyüsünün tesir etme süresi çok önemlidir, mutlaka büyüyü yaptıran kişinin büyünün tesir süresine dikkat etmesi gerekmektedir.

Sevgi Büyüsü Uygulanırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Sevgi büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapılması sırasında kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Kişi kesinlikle medyuma gidip büyünün yapılmasını sağlamalıdır. Bu büyü için genelde bir ip kullanılır. Bu ip üzerine büyülü sözcükler doğru bir şekilde okunur ve kişinin ismi de okunarak bir düğüm atılır. Bu şekilde büyünün tamamlanması sağlanır. Ayrıca bu büyü muskaya yazılarak da yapılmaktadır. Her iki yöntem de oldukça etkilidir. İki yöntemde de büyünün mutlaka kişinin evinde bir yere kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir şekilde saklanması gerekmektedir. Büyü kişinin evinde durduğu sürece etkileri daha güçlü olacak ve kişi çok daha hızlı bir şekilde büyünün tesirine girecektir. Eğer bu büyü bulunur ya da herhangi bir şekilde kaybolur ise büyünün tüm etkileri yavaş yavaş kişiyi terk eder. Böyle bir durumla karşılaşmamak için kişinin sevgi büyüsünü iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Sevgi büyüsü bu şekilde uygulanır ve kişi üzerinde etki etmeye başlar.

Sevgi Büyüsü Kişinin Üzerinde Ne Kadar Süre Etkilidir

Büyüler ne kadar kişilerin duygu ve düşüncelerini değiştirse bile belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etkileri görülür. Bu yüzden mutlaka belli aralıklarla ya büyünün yeniletilmesi gerekmektedir, ya da aynı amaca uygun farklı bir büyünün uygulanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişiler üzerinde kalıcılık kazanacaktır. Bu yüzden sevgi büyüsü tesir süresi bittiğinde mutlaka tekrar edilmelidir ki kişi büyünün etkisinden çıkmasın ve sizi sevmeye devam etsin. Sevgi büyüsü tekrar edilmesi için büyünün gene aynı şekilde uygulanması gerekmektedir. Bunun için de kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekir, kişiler büyünün yenilenme işlemlerini kendileri uygulamaya kalkmamalıdırlar. Büyü tesir süresinin bitmeye yakın olduğunda büyüyü tekrar ettirebilirsiniz. Bunu anlamak için de kişinin davranışlarını kontrol edebilirsiniz. Kişi size karşı olumsuz davranmaya başladı ise ve soğuk ise büyünün tesiri yavaş yavaş kişi üzerinden geçmeye başlıyor demektir. Böyle bir durumda hemen büyünün yeniletilmesi gerekir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi hemen kendi davranışlarına geri döneceği için olup bitenin de farkına varacaktır, sizi de terk edecektir. Bu yüzden tesir süresini geçirmeden mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye devam edecektir.

Sevgi Büyüsünü Kişiler Kendileri Bozabilir Mi?

Sevgi büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için yapımı esnasında üç harfliler kullanılmaktadır ve yapımı oldukça zordur. Bu büyü yöntemini bozmak için de gene aynı şekilde üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir. Kişiler kendileri bu büyüyü bozmaya kalktıklarında olumsuz pek çok durum ile karşı karşıya kalacakları için kesinlikle medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamak daha iyi olacaktır. Üç harfliler büyünün bozulmasını istemediklerinde kişiye musallat olabilirler. Böyle durumlarla karşılaşmamak için büyüyü kesinlikle kendiniz bozmaya çalışmamalısınız. Sevgi büyüsü ya da herhangi bir büyü bulduğunuzda da bu büyüyü açmamalı akan bir suya bırakmalısınız ya da medyuma, hocaya götürmelisiniz. Aksi taktirde gene olumsuz olaylar ile karşılaşacaksınızdır. Sevgi büyüsünün bozulması için medyuma gittiğinizde bu büyü bozulsa bile etkileri çok kuvvetli olduğundan dolayı bir süre daha kişi üzerinde etkilerin izi görülecektir. Kişi hemen büyünün etkisinden kurtularak hayatına devam etmez. Büyünün gücü azaldıkça etkiler azalır ve kişi yavaş yavaş kendi hayatına geri dönecektir. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra ne olup bittiğini anlamaz, gene aynı davranışlar ile hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Fakat artık büyünün etkisi geçtiği için gerçek hislerine ve duygularına kavuşacağından dolayı sizi sevmediğini de anlar ve sizi terk edecektir. Bu şekilde sevgi büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Sevgi Büyüsü Gücünü Arttırmak Mümkün Mü?

Sevgi büyüsü yaptırıldıktan sonra başka büyüler ekleyerek bu büyünün daha da güçlü olmasını ve çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bu büyüye uygun bir ek büyü tercih etmeniz gerekmektedir. İki büyü birleştiğinde artık tamamen kişi size bağlı bir hale gelecek ve çok daha kısa sürede size aşık olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgi, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı