İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Aşk Büyüsü
Aşk Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Bağlama Büyüsü
Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 23:01 Bu haber 1087 kez okundu
 
Sevgili Olma Büyüsü
Sevgili olma büyüsü nedir diye merak edenlere elimizden geldiğince harika cevaplar araştırdık be sizlerle paylaşmak istedik.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevgili Olma Büyüsü

İnsanlar genel olarak büyü yöntemini sevdikleri insana kavuşabilmek ve onlarla birlikte olmak için tercih ederler. Bu yüzden de en çok kullanılan büyüler genel olarak aşk büyüleridir. Aşk büyüleri oldukça etkili sonuçlara sahiptir. Özellikle bu tarz kuvvetli büyüleri uyguladığımızda çok daha kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır ve sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayacaksınızdır. Sevgili olma büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi kendi iradesini kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse kişi o yönde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yöntemi uygulandıktan sonra rahatlıkla sevdiğiniz kişinin duygu ve düşüncelerine hükmetmeyi başarabilirsiniz. Artık kişi büyünün etkisi ile hareket edeceği için de kendinde oluşan bu davranış değişikliklerini asla fark etmeyecektir. Bu  değişiklikleri kişinin çevresi fark etse bile herhangi bir şekilde büyü olduğunu anlamayacaklardır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi tesiriniz altına kolaylıkla alabilirsiniz ve kimse ne olup bittiğini anlamayacaktır. Fakat bu tarz aşk büyüleri çok güçlü etkilere sahip oldukları için mutlaka medyuma gidilerek yaptırılmalıdır.

Kişi kesinlikle kendi başına evde internetten okuduğu bilgilere dayanarak büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Ayrıca büyülerin daha etkili olabilmesi ve daha kısa süre içerisinde kişi üzerinde tesirini göstermesi için medyumlar büyü yapımı sırasında üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişi kendisi büyü yöntemini uygulamaya kalktığında üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu sebepten dolayı mutlaka kişi medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelidir. Aynı zaman dinimizde büyü yapmak en büyük günahlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Sevgili Olma Büyüsünün Yapım Şekli

Sevgili olma büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde sizlere bir kağıt üzerine büyü yazılacaktır. Bu kağıt üzerine büyü yapılacak olan kişinin de ismi yazılır ve üç harflilerinde yardımı ile medyum kağıt parçasını muska halinde katlar ve büyü tamamlanır. Bu büyü tamamlandıktan sonra mutlaka büyünün yapıldığı kişinin evinde bir yere büyülü muskanın saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Büyülü muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve kaybolmaması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri büyüyü açan kişi üzerine geçer ve büyünün etkisi de kişi üzerinden kısa süre içerisinde kalkacaktır. Sevgili olma büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık sürekli olarak üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Artık kişi gece gündüz demeden sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size gelerek duygularını size açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz. Sadece büyülerin yapım aşamasında büyünün tesir süresine çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyünün tesir süresi bittiği andan itibaren kişi artık büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa süre içerisinde ne olup bittiğini anlayacaktır ve sizi de terk edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir ve sürekli olarak kontrol altında tutulması gerekmektedir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süresi ve Yeniletilmesi

Büyülerin yeniletilmesi için gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle kendi başına büyüyü yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden mutlaka gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde büyünün tekrar edilmesi sağlanmalıdır. Medyuma gittiğinizde büyünün yeniletilme işlemi için tekrar bir muska yazılacaktır. Bu büyülü muskanın eski muska ile mutlaka yer değiştirmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde yeni büyünün etkileri kişi üzerinde devamlılık sağlayacaktır.

Büyüler ancak yeniletildikleri sürece devamlılık kazanırlar. Sevgili olma büyüsü yeniletildikten sonra kişi üzerindeki büyü etkileri devam edeceği için kişi sizi sevmeye devam eder. Fakat büyü yeniletilmez ise kişinin davranışları anında değişecek ve büyünün etkileri geçtikçe kişi sizden soğumaya başlayarak sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün tesir etme süresini sürekli olarak kontrol etmelisinizdir. Kişinin size karşı olan hareketlerini takip ederek de büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyüler mutlaka tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktir de kişi büyünü tesiri bittiğinde özgür iradesine kavuşacağı için ne olup bittiğini kısa süre de anlayacaktır ve büyünün etkisi altına girmekte zorlanacaktır. Büyülerin tesirlerinin arttırılması için ayrıca medyumlar ek büyüler de denemektedirler. Bu ek büyüler sadece tesir süresini değil aynı zamanda büyünün kişi üzerindeki etkilerini de güçlendirmektedir. Bu ek bağlayıcı büyüleri ana büyünün amacına uygun bir şekilde yaptırmanız gerekmektedir. Kişi eğer aşk büyüsü yaptırdı ise mutlaka ek büyü olarak bağlama büyülerinden birini tercih etmelidir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size daha kısa sürede aşık olacaktır ve uzun süreli olarak bu aşk durumu devam edecektir. Bağlayıcı büyüler ana büyünün yanı sıra daha kolay olsa da yapım işlemleri için gene medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu büyülerin yanı sıra büyünün çok daha etkili bir hal alması için bağlama büyüsünü de muskaya yazdırmayı tercih edebilirsiniz. Muska yöntemi her zaman büyülerin çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayan bir yöntemdir. Bu yüzden de medyumlar genel olarak büyüleri muskaya yazmayı tercih etmektedirler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgili, Olma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı