İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Taş Büyüsü
Taş Büyüsü
Asma Büyüsü
Asma Büyüsü
Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 21:13 Bu haber 1882 kez okundu
 
Sevgili Olma Büyüsü
Bu büyü yapımı zor bir büyüdür. Genelde bu tarz aşk için büyü yapılacağı zaman üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha kuvvetli bir hale gelmesini sağlar. Bu yüzden de mutlaka dikkatli bir şekilde büyünün yapılması sağlanmalıdır. Büyü yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin herhangi bir eşyası üzerine büyü yapılacaktır.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevgili Olma Büyüsü

Büyü insanların normal yaşantılarını etkilemeye yarayan paranormal bir durumdur. Bu durumu kişiler genel olarak kendi çıkarları için sık sık kullanmaktadırlar. En çok tercih edilen büyü yöntemleri genel de aşk büyüleridir. Bu büyü yöntemlerini kullanarak rahatlıkla bir kişinin size karşı olan tavrını ve duygularını değiştirebilirsiniz. Özellikle sizden nefret eden ve size karşı sevgi duymayan birini bile rahatlıkla sizi sevecek biri haline dönüştürebilirsiniz. Bu yüzden büyü yöntemi sık sık kullanılmaktadır. Sevgili olma büyüsü de insanların sevdikleri kişiye ulaşabilmek için denedikleri yöntemlerden biridir. Bu büyü yöntemini deneyerek sevdiğiniz kişinin de size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz ve kısa sürede bu kişi ile birlikte olabilirsiniz. Sevgili olma büyüsü çok güçlü bir büyüdür ve yapımı zor olan büyüler arasında yer almaktadır. Kişi kendi başına evde internetten okuduğu bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalktığında büyünün olumsuzlukları ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden de mutlaka büyü yapımı için kişilerin medyuma ya da büyücüye gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde kişiler büyüden kötü şekilde etkileneceklerdir. Böyle bir durumdan kendiniz korumanın en iyi yolu medyuma gidip büyüyü uygun bir biçimde yaptırmak olacaktır.

Sevgili Olma Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyü yapımı zor bir büyüdür. Genelde bu tarz aşk için büyü yapılacağı zaman üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler büyünün çok daha kuvvetli bir hale gelmesini sağlar. Bu yüzden de mutlaka dikkatli bir şekilde büyünün yapılması sağlanmalıdır. Büyü yapımı için medyuma gittiğinizde kişinin  herhangi bir eşyası üzerine büyü yapılacaktır. Bu eşya üzerine büyü yapıldıktan sonra kısa bir süre içerisinde kişi fark etmeden mutlaka büyülü eşyanın yerine geri konması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Büyü etkisini göstermeye başladığında kişinin davranışlarında değişiklikler olmaya başlar. Sevgili olma büyüsü sayesinde  artık kişi sürekli olarak sizin hayalinizle yatıp kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size duygularını açar. Bu şekilde istediğiniz kişi ile sevgili olabilirsiniz. Ayrıca bu büyü yöntemi üç harfliler kullanılarak uygulandığı için sürekli olarak bu varlıklar kişiye sizin hakkınızda vesvese verirler. Kişide artık bu vesveselere kayıtsız kalamaz hale gelir. Bu şekilde büyü kişi üzerinde tesirini göstermeye başlar.

Sevgili Olma Büyüsü Tehlikeli mi?

Sevgili olma büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bazı yan etkileri olabilmektedir. Özellikle büyü yaptıran kişiyi de olumsuz yönde etkileyebilecek bir güce sahiptir. Bunun sebebi büyü yapılırken üç harflilerin kullanılmasıdır. Üç harfliler sürekli olarak kişileri rahatsız ettikleri için sadece büyü yapılan kişi değil aynı zamanda büyüyü yaptıran kişi de büyüden olumsuz bir şekilde etkilenmeye başlayacaktır. Kişi kendini büyünün olumsuz etkilerinden korumak için koruma büyüsü ya da muskası yaptırabilir. Bu şekilde üç harfliler sizden uzak duracaktır. Sevgili olma büyüsü tehlikeli mi denildiğinde evet bazı tehlikeli durumlar söz konusudur ve kişiler asla büyüyü kendileri yaptırmaya kalkmamalıdırlar.

Sevgili Olma Büyüsünün Tesir Süresi

Sevgili olma büyüsü ne kadar güçlü bir büyü olsa dahi belli bir süre geçtikten sonra kendi gücünü kaybetmeye başlayacaktır. Bu yüzden de mutlaka büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Büyü tekrar edildiği sürece ancak kişi üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır. Büyünün yeniletilme işlemleri sırasında kişiler çok dikkatli olmalılardır. Kesinlikle kendileri büyüyü yenilemeye kalkmamalıdırlar. Gene aynı medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalılardır. Büyü  aynı şekilde yeniletildiği sürece kişi üzerindeki devamlılığı sağlanacaktır. Büyü yeniletildikten sonra büyünün tesir süresi ve gücü gene en başındaki gibi çok güçlü olacaktır. Sevgili olma büyüsü yeniletilmez ise kısa sürede kişi üzerindeki büyünün tesiri sona erecektir. Bu yüzden de kişi normal hayatına geri döneceği için sizi sevmeyecek ve terk edecektir. Bu yüzden sürekli olarak büyünün tesir süresi kontrol edilmelidir.

Sevgili Olma Büyüsünün Tesir Süresi Nasıl Anlaşılır

Sevgili olma büyüsü tesir süresini anlamak için kişinin size karşı olan tavrını incelemeniz gerekmektedir. Eğer kişi size karşı soğuk hareketlerde bulunuyor ise kısa süre içerisinde büyünün etkileri sona erecek demektir. Bu yüzden de mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekir. Sevgili olma büyüsü tesir süresini başka türlü bitip bitmeyeceğini anlayamazsınız. Ya da bu sürenini bitip bitmemesini dikkate almadan sürekli olarak büyüyü yenilet edebilirsiniz.

Sevgili Olma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Güçlü büyülerin bozulması oldukça zordur. Özellikle de sevgili olma büyüsü gibi aşk büyülerinin bozulması sırasında kişiler çok dikkatli olmalılardır. Bu tarz büyüleri kendinizde bozabilirsiniz fakat çok dikkatli olmanız ve her adımı doğru yaptığınıza emin olmanız gerekmektedir. Aksi taktirde herhangi bir şekilde yanlış bir şey yapar iseniz büyünün tüm olumsuzluklarını kendi üzerinize çekeceksinizdir ve sizde büyüden etkileneceksinizdir. Bu yüzden bu şekilde güçlü olan büyülerin bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma giderek büyüyü bozdurduğunuzda siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Sevgili Olma Büyüsü Günah mı?

Büyü yöntemi ne amaçla kullanılır ise kullanılsın en büyük günahlardan biridir. Kişiler kesinlikle bu yöntemi tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yapan ve yaptıran kişiler muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Sevdiğiniz insana doğal yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde cezalandırılacaksınızdır. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgili, Olma, Büyüsü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı