İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 08:49 Bu haber 1906 kez okundu
 
Sevgilileri Ayırma Büyüsü
Sevgilileri ayırma büyüsü için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına internet üzerinden okuduğu bilgilere dayanarak yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilileri Ayırma Büyüsü

Büyüler genel olarak insanların sevdikleri kişiye kavuşabilmek için kullandıkları mistik bir yöntem olup bu yöntem uygulanırken doğa üstü güçlerden de yardım alınmaktadır. Fakat büyüler sadece aşk için değil aynı zaman da çiftleri birbirinden ayırmak için ve kısmet açma, bereket gibi iyi amaçlar için de kullanılmaktadır. Bu şekilde büyüler yapılış amaçlarına göre birbirlerinden farklılık gösterirler. Özellikle büyülerin yapım aşamasında farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyaller büyünün gücünü belirtmektedir. Materyallerin bulunması ne kadar zor ise büyünün gücü de o kadar büyük olacaktır. Kişiler büyüyü ne amaç ile yaptıracaklar ise ona yönelik materyal kullanılması gerekmektedir. Sevgilileri ayırma büyüsü için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Bu tarz güçlü büyülerin yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına internet üzerinden okuduğu bilgilere dayanarak yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Hatta kişi üzerine üç harflilerin musallat olması gibi durumlarda olabilir. Böyle olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka kişilerin medyuma giderek büyüleri yaptırmaları gerekmektedir. Büyülerin tesir süreleri de gene yapılış şekillerine göre birbirlerinden farklıdır. Büyü ne kadar tesirli olur ise  kişi büyünün etkisi altında o kadar uzun süre kalacaktır. Büyü yöntemine dinimizde de yer verilmektedir. Fakat ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. Özellikle büyü yöntemi kişilerin hayatlarını ve kaderlerini değiştiren bir yöntem olduğu için dinimizce günah sayılmaktadır. Bu yüzden dinimize göre büyü yapan ya da yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bizlerde bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yöntemlerle amacınıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz ve büyü yöntemini kullanmıyoruz.

Sevgilileri Ayırma Büyüsünün Yapım Şekli

Her büyünün yapım şekli birbirinden farklıdır. Özellikle ayrılık büyüleri kara< büyüler arasında yer aldığı için bu büyülerin tesiri çok kuvvetlidir ve yapımı da zordur. Bu ayrılık büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerine kişiye ait olan özel bir eşya üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin evinde bir yere bu özel eşyanın tekrar geri konulması gerekmektedir. Büyülü eşya kişiye ne kadar yakın olur ise o kadar etkisi büyük olacaktır. Bu şekilde istediğiniz gibi kişinin kontrolünü ele alabilir ve onu yönlendirebilirsiniz. Kişi büyünün etkisi altına girdikten sonra artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa süre içerisinde  sevdiği kişiye karşı kötü davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler ayrılık kararı alacaklardır. Özellikle bu sevgilileri ayırma büyüsü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişi sürekli olarak onların verdiği vesveselere uygun bir şekilde hareket edecektir. Bu da kişinin kısa süre içerisinde ayrılık kararı almasını sağlar ve amacınıza bu şekilde ulaşacaksınızdır. Sadece dikkat edilmesi gereken şey büyünün tesir süresidir. Büyülerin tesir süreleri sona erdiğinde artık kişiler büyünün etkisi altından çıkacağı için normal hayatlarını yaşamaya kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu yüzden de büyülerin tesir sürelerinin kontrol altına alınması oldukça önemlidir.

Büyünün Kişi Üzerindeki Etki Etme Süreci ve Büyünün Yeniletilmesi

Büyüler belli bir süre boyunca kişilerin üzerinde etkilerini sürdürmektedir. Özellikle güçlü büyülerin tesir süreleri de güçlü olur fakat gene de hiçbir büyünün tesir süresi sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile mutlaka yeniletilmeleri gerekmektedir. Büyüler yeniletildikleri süre boyunca devamlılık sağlayacaklardır. Bu yüzden büyüye yenileterek amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyülerin yeniletilme işlemleri için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde  büyüyü tekrar ettirmeleri gerekmektedir. Kişiler kesinlikle büyüleri gene kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girebilir. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene aynı tutum ile hayatına devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi oldukça önemlidir. Eğer tesir süresi sona erdiğinde büyü yeniletilirse  kişi tüm olup bitenin farkına varacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi için tesir süresinin bitmemesine dikkat etmelisiniz. Sevgilileri ayırma büyüsü yeniletilme süresinin dolup dolmadığını kişinin davranışlarından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık normal ve mantıklı bir şekilde davranmaya başlıyor ise büyünün tesir süresi yavaş yavaş azalmaya başlamış demektir. Bu şekilde büyünün bitmek üzerine olduğunu anlayabilir ve büyü bitmeden önce yeniletme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Büyünün Bozulması

Büyülerin bozulması zorluk derecelerine göre farklılık göstermektedir. Özellikle büyülerin yapımı ne kadar zor ise bozulma işlemleri de o kadar zor olacaktır. Bu büyünün bozulma işlemi için gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi medyuma gitmek yerine kendi başına büyüyü bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Medyum büyünün bozulması için üç harflilerden yardım almaktadır. Üç harfliler kişi üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldırırlar ve bu sayede artık kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altından çıkacağı için normal hareketler de bulunmaya başlayacaktır. Zamanla kişi kendi özgür iradesini kullanmaya başlar. Belli bir süre sonra kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkacaktır.

Ek Büyüler

Büyülerin güçlerini arttırmak için ek olarak bağlayıcı büyü yöntemleri kullanılmaktadır. Bu bağlayıcı büyüler ana büyü ile doğru orantılı bir şekilde olmalıdır ki büyünün gücü aynı şekilde kişi üzerinde tesir etsin. Sevgilileri ayırma büyüsü için ek bağlayıcı büyü olarak soğutma büyüsünü tercih edebilirsiniz. Bu büyü de oldukça etkili bir büyüdür ve ana büyüyü güçlendirir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilileri, Ayırma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı