Haber Detayı
21 Mart 2020 - Cumartesi 23:46 Bu haber 2495 kez okundu
 
Sevgilim Bana Geri Dönsün
Büyü etkisi ile gene kişi sizi sevecek ve size geri dönecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başladı ise büyünün süresi bitecek demektir. Sevgilim bana geri dönsün istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmeli ve buna göre hareket etmeye başlamalısınız.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilim Bana Geri Dönsün

Sevgilimle aramız uzun zamandır kötüydü ve en sonunda o beni terk etti. Ne dediysem ne yaptıysam onu geri döndüremedim. Artık bu durum canıma tak etmişti. Bambaşka biri haline dönüşmeye başlamıştım ve bu duruma katlanamıyorum derken yakın bir arkadaşım bana bir medyum önerdi. Bu medyuma giderek sevgilimin bana dönmesi için celb yaptırdık. Bu celb sayesinde gerçekten kısa bir süre sonra sevgilim bana geri döndü. Sevgilimle artık eskisinden de mutluyuz ve çok iyiyiz. Arkadaşımı dinleyip iyi ki bu celbi yaptırmışım. Celb olmasa sevgilim bana asla geri dönmeyecekti. Sevgilim bana geri dönsün diye bu yöntemi denemeseydim şuan Sevgilimle Mutlu ve birlikte olamazdık.

Geri Getirme Büyüsü

Büyü yöntemini insanlar aşk için çok fazla tercih etmektedirler. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kişiler kısa zamanda bu yöntemi kullanarak rahatlıkla amaçlarına ulaşabilmektedirler. Büyü yöntemini kullanarak siz de amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi çok tehlikelidir. Büyü yöntemini kullanırken mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü yöntemini kullanırken mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler geri getirme Büyüsü yaptırabilirler. Bu geri getirme Büyüsü uygulandıktan sonra kısa zamanda mutlaka sevdiğiniz kişi size geri dönecektir. Geri Getirme Büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışları anında değişecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizinle birlikte olacak ve mutlu bir birliktelik yaşayacaksınızdır. Sadece büyünün yapımına ve tesir süresine dikkat etmelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme Büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün uygulanması için kişiye ait olan bir eşyayı sizden isteyecektir. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanacaktır. Bu şekilde kişinin evine büyü tamamlandıktan sonra eşyanın tekrar geri konulması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye devam eder. Büyünün etkisi ile kişi artık tamamen sizin yanınızda olmak isteyecek ve sizinle birlikte vat geçirmek isteyecek size geri dönecektir. Sevgilim bana geri dönsün isteyen kişiler mutlaka bu yöntemi medyuma giderek yaptırmalılardır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde sonuç alacaksınızdır.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi büyük olan bir büyüdür. Bu büyü ile kişiler kısa zamanda amaçlarına ulaşabilirler. Fakat gene de büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesiri biter ise bu kez kesinlikle büyünün etkisi sona erecektir. Büyü tesiri biteceği için kişi de normal hayatına devam edecek ve gene sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için tesir süresine çok dikkat etmelisiniz. Tesir süresini asla kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Aksi taktirde büyünün tüm kötü yönlerini siz kendi üzerinize çekmiş olursunuz. Bu işlem için medyuma gittiğiniz de gene aynı şekilde kişinin eşyası, üzerine büyü yapılır ve işlem yeniletilmiş olur. Bu şekilde büyü gene kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyü etkisi ile gene kişi sizi sevecek ve size geri dönecektir. Büyünün tesir süresinin bitmeye yakın olduğunu kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı olumsuz ve soğuk davranmaya başladı ise büyünün süresi bitecek demektir. Sevgilim bana geri dönsün istiyorsanız mutlaka büyünün tesir süresine çok dikkat etmeli ve buna göre hareket etmeye başlamalısınız.

Geri Getirme Büyüsü Günah mı?

Geri Döndürme büyüsü ile amacınıza ulaşabilirsiniz fakat bu büyü kesinlikle çok günahtır. Hiç bir şekilde insalar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidir. Aksi taktirde mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Aynı zamanda hayatınızda da hiç bir işiniz yolunda girmeyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve doğal yollar ile amacınıza ulaşamaya çalışmalısınız. Aksi taktirde günaha girersiniz. Biz sizlere bu büyü yöntemini asla tavsiye etmiyoruz ve Biz de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yollar ile sevgiliniz ile konuşarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü gibi yöntemleri kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Sevgilim Bana Geri Dönsün Celbi

Celb yöntemi de insanlar tarafından çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi tercih ettiğiniz de mutlaka sonuç alacaksınızdır. Bu yöntem büyüyü benzemez tamamen dualar ile yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de tesir süresi büyüye göre değişmektedir. Büyünün gücü daha büyüktür fakat zararları da çok büyüktür. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız. Celb yöntemini kullanarak da amacınıza ulaşacaksınızdır. Celb yönteminin uygulanması için de gene iyi bir medyum ya da hocaya gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kendiniz bu yöntemi uygulayamazsınız. Mutlaka kuranı çok iyi bilen birinin bu yöntemi uygulaması gerekmektedir. Aksi taktirde işlem ile yaramayacaktır. Bu celbi uygulandıktan sonra da mutlaka yenileme işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yenileme işlemini yaptığınızda işlem devam edecektir. Yenileme için de mutlaka medyuma gitmelisiniz ve kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilim, Bana, Geri, Dönsün,
Yorumlar
Haber Yazılımı