Haber Detayı
03 Nisan 2020 - Cuma 17:46 Bu haber 1857 kez okundu
 
Sevgilim Beni Aldatmasın
Sevgilim beni aldatmasın diyen kişiler mutlaka medyuma giderek bu işlemi uygulatmalılardır. Büyü yönteminin uygulanması için kişinin özel bir eşyası üzerine medyum üç harflileri de kullanarak büyüyü yapar. Büyü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde artık kişi büyünün etkisine göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zamanda kişinin size karşı olan davranışları da değişecektir.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilim Beni Aldatmasın

Sevgilimle güzel giden bir ilişkimiz var sanıyordum. O da beni benim onu sevdiğim gibi seviyor sanıyordum ama bir gün gizli gizli telefonla konuştuğunu gördüm. Gizli gizli sürekli mesajlaşıyordu da. Bende artık dayanamadım ve telefonuna baktım. Bir kızla sürekli olarak mesajlar yer alıyordu. Meğer beni aldatıyormuş. Ben de sevgilimi takip etmeye başladım. Gerçekten de o konuştuğu kızla buluştu. Ben de ne yapacağımı bilememişim. Sevgilime her şeyi bildiğimi söylesem bu kez kesin ayrılırdık ama ben ayrılmak istemiyordum. Bende medyuma giderek celb yaptırmaya karar verdim. Sevgilim beni aldatmasın diye celb yaptırmaya karar verdim. Bu celb sayesinde kısa zaman içerisinde gerçekten sevgilim çok değişti. Artık eskisi gibi davranmıyor bana karşı çok ilgiliydi. Bir daha da o kızla konuşmadı ve onu aramadı. Bu celb sayesinde gerçekten kısa bir süre sonra Sevgilimle eskisi gibi mutlu bir birlikteliğimiz oldu. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Kendine Bağlama Büyüsü

Büyülerin yapım şekilleri ve amaçları birbirlerinden farklıdır. Bağlama Büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyüyü uygulandıktan sonra karşınızdaki kişi tamamen size bağlı biri olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sizi aldatmamasını gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayabilirsiniz. Büyü yapımı için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu büyü çok güçlü olduğu için yapımı da oldukça zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda büyünün tüm olumsuz özelliklerinden siz etkileneceksinizdir. Özellikle bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden de hiç bir şekilde siz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu tarz durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Sevgilim beni aldatmasın diyen kişiler mutlaka medyuma giderek bu işlemi uygulatmalılardır. Büyü yönteminin uygulanması için kişinin özel bir eşyası üzerine medyum üç harflileri de kullanarak büyüyü yapar. Büyü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde artık kişi büyünün etkisine göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zamanda kişinin size karşı olan davranışları da değişecektir. Artık sevgiliniz hiç bir şekilde sizi terk etmez ve aldatmaz. Gözü sizden bir başkasını göremez olacaktır. Karşı cinse karşı, hiç bir şekilde ilgisi kalmayacaktır. Sadece bu büyü de kişiler tesir süresine dikkat etmelilerdir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise hiç bir şekilde bir etkisi kalmayacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Büyünün gücü ile tesir süresi doğru orantılıdır. Bu büyü çok güçlü olduğu için uzun süreli olarak etkileri görülür fakat mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir i. Yenileme işlemi için de kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Aksi taktirde bu işlemi siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Bu kez pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Büyü yeniletilmesi için medyum büyüyü en başından itibaren tekrar yapar. Büyü yapıldıktan sonra gene kişi eskisi gibi büyü etkisi le hareket etmeye başlayacaktır . Büyünün tesir süresini ne zaman bittiğini anlamak için kişinin size karşı olan, davranışlarını inceleyebilirsiniz. Eğer kişi size karşı gene soğuk davranmaya başladı ise büyünün süresi bitecek demektir. Bu durumda hemen medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kendine Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Dinimize göre büyü en büyük günahlar arasında yer alır. Bu yüzden bu yöntemi kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek işlemlerinizi yeniletmelisiniz. Böylesi sizin için de daha iyi olacaktır. Aynı zamanda büyünün pek çok zararı, da vardır. Belli bir süre seçtikten sonra mutlaka büyünün olumsuzlukları sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini hiç bir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de tavsiye etmiyoruz. Büyü yerine mutlaka doğal yolları deneyerek sevgiliniz ile aranızdaki sorunları çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kendine Bağlama Celbi Yaptırmak

Bağlama Celbi çok kuvvetli bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb dualar ile uygulanan bir yöntem olup bu yöntem ile de insanlar istedikleri amaca ulaşabilirler i. Celb yöntemi uygulatılmasını için de mutlaka medyuma gitmelisiniz medyuma gitmeden kendiniz hiç bir şekilde bu yöntemi uygulanmaya kalkmamalısınız. Medyum işlemi dualar ile uygulanır. Bu şekilde kişi kısa süre içerisinde gene sizin istediğiniz gibi davranmaya başlayacaktır. Celb yöntemi dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için mutlaka tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu işlemin tesir süresi büyüye göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka sık, sık tesir süresini kontrol ettirmeyiz gerekmektedir. Akdi taktirde bu kez celbin tesiri biter ise kısa zaman içerisinde kişi gene eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Celb yönteminde yenileme için kişiler gene medyuma gitmelilerdir hiç bir şekilde bu işlemi siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aynı zamanda celb yöntemi Günah mıdır denildiğinde insanların fikirlerini ve duygularını değiştirecek her türlü işlem çok büyük günahtır. Hiç bir şekilde bu yöntemi ve buna benzer yöntemleri kullanmaya kalkmamalısınız. Mutlaka amacınıza doğal yollarsan ulaşamaya çalışmalısınız. Böylece günaha girmemiş olursunuz ve gerçekten amacınıza ulaşırsınız. Sevdiğiniz kişi size gerçekten bağlı olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilim, Beni, Aldatmasın,
Yorumlar
Haber Yazılımı