Haber Detayı
16 Şubat 2020 - Pazar 16:27 Bu haber 2242 kez okundu
 
Sevgilim Beni Kıskansın
Sevgilim beni kıskansın diyen ve başka sebeplerle kıskandırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu kıskandırma büyüsünün nasıl yapıldığıdır. Kıskandırma büyüsü yapı itibariyle etkili bir büyüdür. Yapması oldukça zor olan büyünün etkileri de oldukça fazladır. Kıskandırma büyüsü hem iyi niyetle hem de kötü niyetle yapılabilecek bir büyüdür. Büyüyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilim Beni Kıskansın

Kıskançlık gelen itibariyle sevgililer arasındaki en büyük sorunlardan biri olarak görünmektedir. Bazı kişiler sevgilisinin kendisini kıskanmasından şikayetçi olurken bazı kişiler de kıskanmamasından şikayetçidir. Her iki durum da ilişkilerde geleceğe yönelik belirleyici etkenler arasında yer almaktadır. Bazı kişiler sevgilisinin kıskanmasını istemez. Bu sebepten dolayı çok sayıda tartışmalar ve kavgalar çıkmaktadır. Sevgilisinin kıskanmaması için çok sayıda yol deneyen kişiler vardır. Bazı kişiler de sevgilisinin kıskanmasını istemektedir. Bu durum bazı kişilere ilgisiz olduğu yönünde yansıyabilmektedir. Her iki durum yüzünden de ilişki bitebilmektedir. Bu sebeple iki durum da önemlidir. Sevgilisinin kendisini kıskanmasını isteyen kişiler bu sorunu çözmek için bazı yöntemler denemektedirler. Bu yöntemlerin arasında büyü yöntemi de bulunmaktadır. Bu büyünün adı kıskandırma büyüsüdür. İlişkisini bu yönde kurtarmak isteyen ve sevgilim beni kıskansın diyen kişiler kıskandırma büyüsü yöntemini kullanarak çözüm yoluna ulaşmaktadırlar.

Kıskandırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgilim beni kıskansın diyen ve başka sebeplerle kıskandırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu kıskandırma büyüsünün nasıl yapıldığıdır. Kıskandırma büyüsü yapı itibariyle etkili bir büyüdür. Yapması oldukça zor olan büyünün etkileri de oldukça fazladır. Kıskandırma büyüsü hem iyi niyetle hem de kötü niyetle yapılabilecek bir büyüdür. Büyüyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Tek başınıza yapmamanız gereken bir büyü türüdür. Her büyünün kendine göre ayrı riskleri bulunmaktadır. Kıskandırma büyüsünü kendi başınıza yapmaya kalkarsanız büyü sırasında oluşacak en küçük hatada büyünün ters tepme olasılığı vardır. Bu durumda sizin zarar görme ihtimaliniz çok büyüktür. Bu sebeple büyüyü mutlaka alanında uzman bir medyum yapmalıdır. Medyum seçiminde de çok dikkatli olmanız gerekir. Sizi kandırma htimali olan medyumlardan uzak durmalı ve iyi bir medyuma bu büyü yöntemini yaptırmalısınız. Ayrıca kıskandırma büyüsü yöntemini medyuma yaptırmadan önce çok iyi düşünmelisiniz. Etkileri fazla olan bir büyü türü olduğu için daha sonra pişman olmayacağınızdan emin olmalısınız. Kıskandırma büyüsünü hem kadınlar hem de erkekler yaptırabilmektedir. Ayrıca platonik olarak yaşadığınız aşk için de kıskandırma büyüsü yaptırmanız mümkündür. Medyum gerekli işlemleri tamamladıktan sonra büyü kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevg,iliniz sizi kıskanmaya başlayacaktır.

Kıskandırma Büyüsü Etkileri

Sevgilim beni kıskansın diyen ve kıskandırma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği konular arasında bu büyünün etkileri gelmektedir. Kıskandırma büyüsünün yapılması oldukça zordur. Bundan dolayı etkileri de çok fazla olan bir büyü türüdür. Büyü yapıldıktan sonra kişinin manevi dünyasını büyük ölçüde etkilemektedir. Büyü yapılan kişinin ruhani dünyasında büyük daralmalar ortaya çıkmaktadır. En büyük etkisi büyünün yapılma amacı olan kıskançlığın görülmesidir. Bu kıskançlık büyünün yapılışına göre çok şiddetli de olabilmektedir. Kıskançlığın seviyesi oldukça yüksek olabilmektedir. Bu sebeple iyi düşünmeniz gerekmektedir. Kıskançlığın etkisi kadınlarda ve erkeklerde farklı görülmektedir. Bu büyü yönteminde kişinin yapısı oldukça etkilidir. Büyünün ne kadar etki edeceği kişinin yapısına bağlı bir durumdur. Büyü yapıldıktan sonra kişi farklı duygular yaşamaya başlayacaktır. Kıskançlık krizleri yaşayabilmektedir. Duygusal etkilerin dışında bedenen de etkileri olmaktadır. Bu etkiler olumsuz etkilerdir. Büyünün yaşatacağı kıskançlık ilişkinizin boyutuna da bağlıdır. Sevgiden, nefretten veya hırstan oluşan kıskançlıklar yaşanabilmektedir. Büyünün etkisiyle kişide çeşitli takıntılar ortaya çıkabilmektedir. Kıskandırma büyüsünün hem bedenen hem de ruhen oldukça fazla etkisi bulunmaktadır. Bu sebeple büyüyü yaptırmadan önce çok iyi düşünmeli ve karar vermelisiniz. Oluşabilecek her türlü duruma hazırlıklı olmalısınız. Kıskandırma büyüsünü yaptırmak için iyi bir medyum bulmalısınız. Etkisi çok fazla olduğu için bu büyüyü yaptırırken riske girmemelisiniz.

Kıskandırma Büyüsü Tesir Süresi

Sevgilim beni kıskansın diyen kişilerin merak ettiği konular arasında kıksnadırma büyüsünün tesir süresi de yer almaktadır. Tesir süresi devam ettiği sürece büyüyü yaptırdığınız kişi sizi kıskanmaya devam edecektir. Büyünün tesir süresi bittiği anda kişi eski hayatına ve eski ruh haline geri dönmektedir. Bu sebeple tesir süresi çok önemlidir. Büyü işlemi tamamlandıktan sonra iki hafta bitiminde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün tesir süresi bitmeye yaklaştığında bunu büyü yaptırdığınız kişinin hareketlerinden anlamanız mümkündür. Tesir süresi bitmeye yakın kişi sizi kıskanmamaya başlayacaktır. Eski haline dönmeye başlayacaktır. Kıskançlık büyüsünün etkilerinin devam etmesini istiyorsanız büyü yenileme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Bu işlem en az büyü yapım işlemi kadar önemlidir. Bu sebeple büyüyü tek başınıza yapmamalısınız. Büyüyü tek başınıza yaparsanız tehlikeye girme olasılığınız oldukça yüksektir. Büyü yenileme işlemi sırasında oluşacak en küçük hatada büyünün ters tepme olasılığı ya da büyünün size zarar verme olasılığı vardır. Büyü yenileme işlemi için mutlaka iyi bir medyum bulmalısınız. Medyum büyü yenileme işlemini tamamladıktan sonra tekrar aynı tesirleri göstermeye devam edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilim, Beni, Kıskansın,
Yorumlar
Haber Yazılımı