Haber Detayı
14 Nisan 2020 - Salı 20:30 Bu haber 1713 kez okundu
 
Sevgilim Beni Nasıl Kıskanır
Bu sevgilim beni nasıl kıskanır dediğiniz de işlemi yenilettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Kişinin size olan davranışlarını inceleyerek de rahatlıkla bu sürenin sona erip ermeyeceğini görebilirsiniz. Eğer kişi gene size eskisi gibi davranmaya başlıyor ise büyünün tesir süresi bitecek demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.
SEVGİ BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilim Beni Nasıl Kıskanır

Sevgilimle aramız çok iyi çok anlayışlı biri bana da hiç karışmıyor ama hiç kıskanmıyor da. Bana göre seven insan kıskanır. Hatta sırf o kıskansın diye neler neler yaptım ama bana mısın demedi. Ona göre çok saçma bir duyguymuş. Güvendiği için beni kıskanmıyormuş. Ama  ben sevgilim beni kıskansın istiyorum. Ben çok kıskanç bir insanım onu kıskanıyorum bu onun hoşuna da gidiyor ama o beni hiç kıskanmıyor. Ben bu durumu onunla kaç kez konuştum ama yok bu konuda tartıştığımız bile oldu. Ama artık bu şekilde ilişkimi devam ettirmek istemiyordum. Ben de bir gün medyuma giderek sevgilim beni nasıl kıskanır diye celb yaptırmaya karar verdim. Bu kıskançlık celbini yaptırdıktan kısa bir süre sonra gerçekten sevgilim beni kıskanmaya başladı. Celb işe yaramıştı. Kısa zaman da sevgilim beni kıskanmaya başladı ve artık çok mutluyum.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıskançlık büyüsü çok etkili bir büyüdür. Bu büyüyü yaptırdıktan sonra karşınızdaki kişi kısa zaman içerisine sizi kıskanmaya başlar ve istediğiniz gibi biri olacaktır. Bu büyü yapımı zor olan bir işlem gerektirir. Bunun için medyuma gittiğiniz de sevdiğiniz kişiye ait olan bir saç telini de yanınızda götürmelisiniz. Saç telinin doğru kişiye ait olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde bu kez saç teli kimin ise büyü ona yapılmış olacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü saç teli üzerine yapılır ve kişi de kısa zaman içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyüyü mutlaka medyuma giderek yaptırmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bu işlemi gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Bu kez işlemi siz gerçekleştirdiğiniz de büyünün tüm olumsuz özelliklerini de kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Medyum işlemi gerçekleştirdiğinde siz hiçbir şekilde zarar görmezsiniz. Sevgilim beni nasıl kıskanır denildiğinde bu yöntemi kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Artık sevgiliniz sizin istediğiniz gibi biri olacaktır.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?             

Kıskançlık büyüsü yapıldıktan sonra uzun süreli olarak etkileri de kişiler üzerinde görülecektir. Büyünün etkisi bitmemelidir. Aksi taktirde bu kez büyü etkisi bittiği için kişi de normal bir şekilde eski hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden mutlaka tesir süresi konusunda dikkatli olmalısınız. Bu süre sona ermeden önce tekrar medyuma giderek işlemin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde ancak büyünün etkilerini görmeye devam edeceksinizdir. Büyünün yenilenmesi için medyum büyüyü en başından itibaren tekrar edecektir. Bu yüzden yenileme işlemini siz kendiniz hiçbir şekilde uygulamaya kalkmamalısınız. Büyü yenilendikten kısa bir süre sonra gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde büyü ile amacınıza ulaşacaksınızdır. Bu sevgilim beni nasıl kıskanır dediğiniz de işlemi yenilettiğiniz sürece sorun yaşamazsınız. Kişinin size olan davranışlarını inceleyerek de rahatlıkla bu sürenin sona erip ermeyeceğini görebilirsiniz. Eğer kişi gene size eskisi gibi davranmaya başlıyor ise büyünün tesir süresi bitecek demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

 Kıskançlık büyüsü ile kişiler amaçlarına ulaşabilirler fakat büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. Dinimize göre kişiler hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmamalıdırlar. Aksi taktirde hem olumsuz durumlarla karşı karşıya kalırsınız hem de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu hayatta da hiçbir şekilde hiçbir işiniz yolunda gitmeyecektir. Büyü yöntemini kesinlikle sizlere tavsiye etmiyoruz. Bizde büyücü değiliz ve bu işlemi kullanmıyoruz. Büyü yaptırmak yerine insanlar amaçlarına doğal yollardan ulaşmaya çalışmalılardır. Böylesi sizin için çok daha iyi olacak ve günaha da girmemiş olacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka doğal yollar ile işlerinizi halletmelisiniz.

Kıskançlık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kıskançlık büyüsünün bozulması oldukça zordur. İnsanlar genelde internetten okudukları bilgilere göre kendileri büyü yöntemini bozabileceklerini düşünürler. Fakat büyü yöntemini mutlaka medyuma giderek bozdurmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendiniz büyü işlemini bozmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için üç harfliler ile iletişime geçilir. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisi ortadan kaldırılmış olur. Büyü etkisi bittikten sonra kişi hiçbir şey hatırlamaz. Büyü yokmuş gibi hayatına kaldığı yerden yaşamaya devam edecek ve büyü olduğunu da hiç bilmeyecektir. Bu şekilde rahatlıkla büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Bu sevgilim beni nasıl kıskanır diyenler büyü bozulduktan sonra eskisi gibi sevdikleri kişinin aynı davranışları ile karşılaşacaklardır.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak

Kıskançlık için celb yöntemini de kullanabilirsiniz. Celb yöntemi de büyü gibi etkileri büyük olan ve kesin sonuç alabileceğiniz bir yöntemdir. Bu büyü yöntemini uyguladıktan kısa bir süre sonra amacınıza ulaşacaksınızdır. Celb yöntemi büyü gibi bir yöntem değildir. Tamamen dualar ile yapılan bir yöntemdir. Bu yöntemi uyguladıktan sonra hiçbir şekilde karşı taraf da siz de herhangi bir zarar görmezsiniz. Büyünün belli bir etki etme süresi vardır ve bu süre bittikten sonra mutlaka yeniden yapılması gerekmektedir. Fakat celb için durum bu şekilde değildir. Celb yöntemi uygulandıktan sonra herhangi bir şekilde tekrar edilmesine ve yeniletilmesine gerek yoktur. Bu işlem ömür boyu kişi üzerinde etkilerini sürdürmeye devam eder. Bu şekilde rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve amacınıza da ulaşabilirsiniz. Celb bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilim, Beni, Nasıl, Kıskanır,
Yorumlar
Haber Yazılımı