Haber Detayı
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 20:35 Bu haber 1095 kez okundu
 
Sevgilim Beni Terk Etmesin
Sevgilim beni terk etmesin diye geri getirme büyüsünü uygulatabilirsiniz. Bu büyü yöntemi için mutlaka sevgilinize ait olan bir eşyayı medyuma götürmelisiniz. Bu şekilde ancak medyum kişinin eşyası üzerine büyüyü yaptığında kişi büyünün etkisi altına girer. Büyünün mutlaka kişiye yakın olması gerekmektedir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilim Beni Terk Etmesin

Sevgilimle her zaman ufak tefek kavgalarımız olurdu. Küssek bile belli bir süre sonra mutlaka barışırdık. Ama bu kez çok büyük bir kavga ettik ve bir daha da barışmadık. Ben sevgilimden ayrılmayı hiç istemiyordum. Sevgilim beni terk etmesin diye de elimden geleni yaptım ama sonunda ayrıldık. Bu duruma artık katlanamaz oldum. O bana geri dönsün diye neler yaptım ama hiçbir şekilde benimle konuşmak bile istemedi. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyuma gitmeye karar verdim. Medyuma gidip sevgilim bana geri dönsün diye geri getirme celbi yaptırmaya karar verdim. Bu celbi yaptırdıktan bir süre sonra gerçekten ben hiçbir şey yapmasam da sevgilim beni aradı. Tekrar konuşmak istediğini söyledi ve biz buluştuk. Sonunda sevgilim beni affetmişti, bu celb sayesinde sevgilimle tekrar bir araya geldik ve gene eskisi gibi mutlu ilişkimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme büyüsü çok sık kullanılan büyüler arasında yer alır. Bu büyünün yapımı oldukça zordur, hiçbir şekilde siz kendiniz bu büyü işlemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi etkilemeye başlar ve siz büyüden etkileneceğiniz için hayatınız kötü anlamda değişmeye başlar. Büyü yöntemini kullanmak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma giderek yardım aldığınız da ancak büyü tam anlamı ile gerçekleşmektedir. Sevgilim beni terk etmesin diye geri getirme büyüsünü uygulatabilirsiniz. Bu büyü yöntemi için mutlaka sevgilinize ait olan bir eşyayı medyuma götürmelisiniz. Bu şekilde ancak medyum kişinin eşyası üzerine büyüyü yaptığında kişi büyünün etkisi altına girer. Büyünün mutlaka kişiye yakın olması gerekmektedir. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin size karşı olan davranışları da değişmeye başlayacaktır. Artık kişi iradesini kullanamaz ve büyü tamamen ona hükmetmeye başlar. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başladığında artık kişi büyünün etkisi ile hareket edeceği için sürekli olarak sizi düşünecek tekrar sizinle birlikte olmak isteyecektir. Kısa zaman içerisinde kişi sizi arar ve tekrar sizinle birlikte olmak istediğini dile getirir.

Gideni Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Gideni geri getirme büyüsü tesiri kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Bu yüzden de kolay kolay büyünün yeniletilmesine gerek yoktur. Büyü gene de mutlaka yeniletilmelidir, belli bir zaman sonra büyünün etkileri biter. Hiçbir büyünün etkileri sonsuza dek kişi üzerinde sürmez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yenileme işlemi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Medyuma giderek büyünün en başından itibaren tekrar yapılmasını sağlamalısınız. Büyü tekrar yapıldıktan sonra gene kişi büyünün etkisi altına girer ve gene büyü ile hareket etmeye başlayacağı için sizi sevecektir. Büyünün etkisi biter ise kişi tekrar sizi sevmediğini fark edeceği için tekrar sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka dikkatli olmalı ve tesir süresini yeniletmelisiniz. Sevgilim beni terk etmesin istiyorsanız mutlaka tesir süresine de dikkat etmelisiniz. Bu şekilde ancak sürekli olarak sevdiğiniz kişinin yanınız da olmasını sağlayabilirsiniz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Dinimizce Günah mıdır?

Gideni geri getirme büyüsü ile sizi terk eden sevgilinize tekrar kavuşabilirsiniz. Fakat büyü kullanmak son derece tehlikeli ve bizim dinimize göre de günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü işleminden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da günaha gireceğiniz için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden biz hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Biz de büyü gibi yöntemleri kullanarak amacınıza ulaşmaya çalışmıyoruz. Büyü yerine sevdiğiniz kişiye kendinizi farklı yollar ile affettirmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için daha iyi olacaktır ve günaha da girmemiş olursunuz.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Gideni geri getirme büyüsü kişinin direk eşyası üzerine yapılan bir büyü olduğu için gene bu eşyayı medyuma götürmelisiniz ki işlem bozulabilsin. Bu işlemin bozulması için medyum genel olarak üç harflileri kullanmaktadır. Üç harfliler kullanılarak büyü üzerindeki etki ortadan kaldırılır. Bu şekilde büyü etkisiz hale getirildikten sonra artık kişi tamamen normal hayatına ve duygularına geri dönecektir. Yani kişi gene sizi sevmeyecek ve sizi terk edecektir. Büyü bozma işlemi çok tehlikeli olduğu için siz hiçbir şekilde büyü bozma işlemini kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek işlemleri gerçekleştirmeye çalışmalısınız.

Gideni Geri Getirme Celbi

Gideni geri getirme celbi ile de sevdiğiniz kişinin tekrar sizinle bir arada olmasını sağlayabilirsiniz. Bu yöntem de çok fazla tercih edilir. Celb yöntemi dua okunarak yapıldığı için insanlar bu yöntemi daha çok tercih ederler çünkü bu yöntemin herhangi bir tehlikesi yoktur ve günahta değildir. Bu yüzden bu yöntemi kullanarak günaha girmeden amacınıza ulaşabilirsiniz. Fakat celb yöntemi kesin sonuç veren bir yöntem değildir. Aynı zamanda sonuç almanız da diğer yöntemlere göre çok daha uzun sürecektir. Bu yüzden beklemeniz gerekir. Celb işleminin sadece yapımı on dört gün sürmektedir. Sevgilim beni terk etmesin isteyen kişiler bu şekilde celb ile amaçlarına ulaşacaklardır. Bu işlem için de mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilim, Beni, Terk, Etmesin,
Yorumlar
Haber Yazılımı