İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 21:35 Bu haber 1143 kez okundu
 
Sevgilimle Aramızı Nasıl Düzeltirim
Sevgilimle birden güzel giden ilişkimiz bozulmaya başladı. Ben de neden böyle olduğunu ve neden durup dururken bana karşı soğuk davrandığını öğrenmek istedim ama o ban soğuk davranmadığını söyledi. Artık ilişkimiz eskisi gibi değildi. En ufak şeylerde bile kavga ede olmuştuk.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Sevgilimle Aramızı Nasıl Düzeltirim

Sevgilimle birden güzel giden ilişkimiz bozulmaya başladı. Ben de neden böyle olduğunu ve neden durup dururken bana karşı soğuk davrandığını öğrenmek istedim ama o ban soğuk davranmadığını söyledi. Artık ilişkimiz eskisi gibi değildi. En ufak şeylerde bile kavga ede olmuştuk. Bu durumda beni çok germeye başlamıştı artık. Ben de medyuma giderek sevgilimle aramızı nasıl düzeltirim dedim ve bana celb önerdiler. Mutluluk celbi yaptırarak sevgilimle tekrar eski günlerdeki gibi mutlu olmak istedim. Bu celbi yaptırdıktan kısa bir zaman sonra sevgilimin bana ve ilişkiye karşı olan tavrı değişmeye başladı. Artık eskisi gibi davranmıyor çok daha ilgili davranmaya başlamıştı. Artık bu celb sayesinde ilişkimiz çok daha güzel gitmeye başladı. İyi ki de celbi yaptırmışım diyorum. Eğer bu celb olmasaydı gene eskisi gibi kavga etmeye devam edecektik ve hiçbir şey yolunda gitmeyecekti. Hatta belki çoktan ayrılmıştık bile.

Mutluluk Büyüsü ile İlişkiyi Düzeltmek

Mutluluk büyüsü ile kötü giden tüm ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Sadece sevgiliniz ile aranızı değil aileniz ile olan kötü giden ilişkinizi de düzeltebilirsiniz. Mutluluk büyüsü yapıldıktan sonra kişilerin davranışları değişemeye başlar ve size karşı çok daha ilgili olacaklar, sizi mutlu edeceklerdir. Fakat büyü yöntemi hiçbir zaman kalıcı ve kesin sonuç veren bir işlem değildir. Bu işlemi yaptırdığınız da büyü yapılan kişinin iradesine göre durum değişiklik gösterecektir. Bu yüzden büyüden kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Mutluluk büyüsü yapımı için de mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyumdan yardım almadan kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınız da büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize çekersiniz. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Bu sevgilimle aramızı nasıl düzeltirim diyen kişiler medyuma gittiklerin de büyünün yapılması için büyü yapılacak olan kişinin tek fotoğrafını da yanlarında götürmeliler. Bu fotoğrafı üzerine medyum büyülü sözcükleri okur ve mutluluk büyüsü tamamlanmış olur. Büyü tamamlandıktan sonra ise kişi artık tamamen farklı davranışlar sergilemeye başlayacaktır. Artık tamamen kişinin davranışları değişeceği için size karşı çok olumlu davranmaya başlayacak hatta büyünün ilerleyen süreçlerinde de siz ne isterseniz yapacak duruma gelir. Bu şekilde kötü giden ilişkinizi kurtarabilirsiniz ve sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik sürdürmeye devam edebilirsiniz. Mutluluk büyüsü geçici bit yöntem olduğu için mutlaka süresine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer tesir süresine dikkat etmezseniz bu kez büyünün etkileri biter ve kişiler de artık tamamen normal hayatlarına ve davranışlarına kaldıkları yerden devam edeceklerdir. Bu yüzden de tesir süresine önem vermelisiniz.

Mutluluk Büyüsünün Tesir Süresi

Mutluluk büyüsü tesir süresi olarak mutlaka kontrol etmeniz gereken bir büyüdür. Bu büyünün tesiri kısa sürecektir. Bu yüzden de etkisi bitmeden önce mutlaka yeniletme yapmanız gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için de mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmamalısınız. Medyum tekrar büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı üzerine büyüyü yaparak etkilerin devam etmesini sağlar. Bu şekilde büyü etkisini sürdürmeye devam edecektir. Büyü tesir yeniletilmesi oldukça önemlidir. Kişi büyünün tesiri yeniletildiğinde tekrar büyünün etkisi altına girer ve gene mutlu bir şekilde ilişkinizi yaşamaya devam edebilirsiniz. Fakat büyünün etkisi geçer ise bu kez kişi büyüden kurtulacağı için size gene o mutsuz günleri yaşatmaya devam edecektir. Bu yüzden sevgilimle aramızı nasıl düzeltirim diyen kişiler büyünün tesir süresine de mutlaka önem vermelilerdir.

Mutluluk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mutluluk büyüsü kolay bir büyüdür fakat büyünün bozulması hiç de kolay değildir. Büyü bozma işlemi oldukça zor bir işlemdir. Bu yüzden bu işlemin yapılmasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Büyü bozma işlemi için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz internetten okuduğunuz bilgilere göre büyü bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için büyülü fotoğrafa da ihtiyaç vardır. Büyülü fotoğraf üzerindeki büyü ortadan kaldırılır. Genelde bu işlem için medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Bu yüzden de büyü bozma işlemi oldukça tehlikeli ve zordur. Mutlaka dikkat etmelisiniz. Büyü bozulduktan sonra kişide artık tamamen normal bir şekilde davranmaya devam edecektir. Gene eskiden olduğu gibi size karşı kötü davranmaya başlar. Kişi büyü ile ilgili de herhangi bir şey hatırlamaz. Kaldığı yerden hayatına devam eder ve ilişkinizi de yaşamaya devam edeceksinizdir.

Mutluluk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Mutluluk büyüsü yaptırdığınız da belki sevdiğiniz kişi ile mutlu olabilirsiniz fakat bu mutluluk geçici olacaktır v e geçici bir mutluluk için çok büyük günaha girmiş olursunuz. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminden uzak durmalısınız. Dinimizde insanlar sürekli olarak uyarılmışlardır. Büyü yöntemini kullanmaktan uzak durun diye bir çok ayet yer alır. Büyü yöntemini kullandığınız da aynı zamanda çok büyük günaha girdiğiniz için cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır ve günaha da girmemiş olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da cehennem ateşi ile cezalandırılırsınız. Sadece büyüyü yapan kişi değil yaptıran kişi de cehennem de yanacaktır. İyi bir amaç için bile büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bizler büyü yöntemini hiçbir sebeple kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Ne olursa olsun büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Mutluluk Büyüsü Tehlikeli midir?

Mutluluk büyüsü insanların duygu ve düşüncelerini üç harflilerin yardımı ile değiştirmektir. Bu varlıklar belli bir süre sonra size de musallat olabilirler ve bu kez sizi de kontrol altına alırlar. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için büyüden uzak durmalı ya da kendinizi koruma altına almalısınız. Bunun için de medyuma gittiğiniz de bir koruma büyüsü ya da tılsım yaptırmalısınız. Kendinize bir tılsım yaptırdığınız da bunu mutlaka sürekli olarak üzeriniz de taşımalısınız. Bu şekilde ancak büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Aksi bir durumda büyünün tüm olumsuz etkileri ve musallat olma gibi durumlar ile karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden tılsımı üzerinizde taşımanız çok önemlidir.

Mutluluk Celbi Yaptırmak

Mutluluk celbi de çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da herhangi bir şekilde günaha girmiş olmazsınız. Bu yöntem tamamen rahmani bir yöntemdir ve günah değildir. Herhangi bir tehlikeli durumu da yoktur. Sevgilimle aramızı nasıl düzeltirim denildiğinde bu şekilde mutluluk celbini de kullanabilirsiniz. Bu celb yöntemini siz kendiniz uygulayamazsınız. Mutlaka tecrübeli birinden yardım almanız gerekir. Bir hocaya giderek yardım alabilir ve celbi uygulatabilirsiniz. Celb yöntemi ömür boyu süren bir yöntemdir. Bu etkileri kişi sürekli olarak üzerinde taşıyacaktır. İşlemin tamamlanması on dört gün kadar sürecektir. İşlem tamamlandıktan sonra da kişi üzerinde bu etkilerin görülmesi biraz uzun sürebilir. Birkaç ay içerisinde kişi celbin etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu şekilde sizde amacınıza ulaşırsınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sevgilimle, Aramızı, Nasıl, Düzeltirim, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı