Haber Detayı
23 Temmuz 2019 - Salı 23:00 Bu haber 684 kez okundu
 
Sicim Büyüsü
Büyüler genel olarak insanların sevdikleri kişiye ulaşabilmek için uyguladıkları yöntemlerden biridir ve bu yöntemi kullanarak kişiyi sevgilisinden ya da eşinden rahatlıkla ayırabilir sonra da kendinize aşık edebilirsiniz. Her büyünün belli bir tesir süresi ve etki şekli vardır. Bu etki büyülerin yapım durumuna göre farklılık göstermektedir. Özellikle büyülerin yapımı zor ise büyünün gücü de o kadar kuvvetli olacaktır.
SİCİM BÜYÜSÜ Haberi
Sicim Büyüsü

Büyüler genel olarak insanların sevdikleri kişiye ulaşabilmek için uyguladıkları yöntemlerden biridir ve bu yöntemi kullanarak kişiyi sevgilisinden ya da eşinden rahatlıkla ayırabilir sonra da kendinize aşık edebilirsiniz.  Her büyünün belli bir tesir süresi ve etki şekli vardır.  Bu etki büyülerin yapım durumuna göre farklılık göstermektedir. Özellikle büyülerin yapımı zor ise büyünün gücü de o kadar kuvvetli olacaktır. Büyülerin yapımlarında kullanılan materyaller birbirlerinden çok farklıdır. Büyünün amacına göre farklı materyaller kullanılır. Sicim büyüsü de güçlü büyüler arasında yer almaktadır ve yapım amacı çiftleri birbirlerinden ayırmaktır. Bu büyüyü yaptıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişiyi sevdiği insandan soğutabilirsiniz ve ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü o kadar büyüktür ki çok kısa bir süre içerisinde tesirini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar. Fakat bu büyünün gücü üç harflilerden gelmektedir. Büyünün yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım almaktadırlar. Bu yüzden kişi hiçbir şekilde büyü yöntemini kendi başına uygulamaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka bu tarz güçlü büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir.

Sicim Büyüsü Yaptırmak Günah Mıdır?

Sicim büyüsü güçlü bir büyüdür ve kişinin davranışlarını anında değiştirir. Kişi büyünün etkisi altında hareket edeceği için kısa süre de hayatı ve davranışları değişecektir. Büyü yöntemi insanların hayatlarını ve kaderlerini değiştirdiği için yapılması kesinlikle yasaktır ve çok büyük günahtır . Dinimizde büyü yöntemine yer verilir fakat hiçbir şekilde yapılması istenmez. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü yapmaktan uzak duruyoruz ve sizlere de kesinlikle bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Doğal yollarla sevdiğiniz insanın sizi sevmesini tercih etmelisiniz. Ayrıca sicim büyüsü kişinin sizi gerçekten sevmesini sağlamaz. Kişi büyünün etkisi altında kaldığı için size karşı duygular beseleyecek ve sevgilisinden ayrılacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır ve Nasıl Uygulanır

Bu büyünün yapımı için medyuma gittiğinizde çifte ait olan bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler okunur ve sicim büyüsü üç harflilerin yardımı ile tamamlanır. Büyü yapıldıktan sonra hemen kişilerin evine bu eşyanın tekrar konulması gerekmektedir. Bu şekilde büyülü eşya kişilerin evine ne kadar yakın olur ise büyünün etkileri de o kadar çok olacak ve kısa süre içerisinde bu etkiler kişi üzerinde görülecektir.  Sicim büyüsü sayesinde artık kişilerin birbirlerine olan davranışlarında büyük değişiklikler olacaktır ve kişiler birbirlerinden nefret edecek duruma geleceklerdir. Bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesirini gösterir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir büyü yöntemidir. Bu yöntemi kullanarak birbirini çok seven iki kişinin kısa sürede ayrılmasını kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Sicim Büyüsünün Kişiler Üzerinde Görülen Etkileri

Bu büyü yapıldıktan sonra artık kişiler birbirleri ile en ufak sebeplerden bile kavga edecek hale geleceklerdir. Artık kişiler birbirlerinden yavaş yavaş soğumaya başlarlar. Özellikle bu büyü üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü olduğu için bu varlıklar kişilere sürekli olarak vesvese vermektedir. Kişiler de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaklardır. Kişiler birbirlerini farklı varlıklar olarak da görebilirler. Bu da büyünün ilerleyen safhalarında görülmektedir. Bu şekilde kişiler birbirlerinden soğuyacak ve sicim büyüsü sayesinde kısa zamanda ayrılık kararı alacaklardır.

Sicim Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Süresi

Büyülerin belli bir etki süreleri vardır ve bu etki süresi sona erdiğinde ise kişiler normal hayatlarına kaldıkları yerden devam ederler. Tesir süresi bittiğinde büyü hiçbir şekilde kişi üzerine etki etmez. Bu yüzden de kişi normal hareket etmeye başlayacaktır. Özellikle kişi kendi iradesi ile hareket edeceği için sizi sevmediğini anlayacak ve eski sevgilisine geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka her büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilme işlemleri için gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü aynı şekilde yeniletilmelidir. Aksi taktirde hiçbir etkisi kalmayacaktır. Büyüleri yenilemek için kişiler kendi başlarına herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Bu yüzden bu sicim büyüsü yeniletilme işlemleri için medyuma gitmelisiniz. Büyü yeniletildiğinde kişiler büyünün etkisinden hiç çıkmayacaklardır ve istediğiniz gibi çift gene ayrı olacaktır. Çifti ayırdıktan sonra kişi üzerine aşk büyüsü yaparak sizi sevmesini sağlayabilir, bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Sicim Büyüsünün Bozulması

Büyülerin bozulması yapımları kadar zordur. Özellikle yapılan büyü güçlü etkilere sahip ise kısa süre içerisinde büyüyü bozmak imkansızdır. Büyü bozulsa bile büyünün etkileri hemen kişi üzerinden kalkmaz. Belli bir süre daha kişi büyünün etkisi ile hareket etmeye devam edecektir. Büyülerin bozulma işlemleri için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Sicim büyüsü üç harfliler ile birlikte yapılan bir büyü olduğu için büyünün olumsuz etkilerinden korunmak için medyuma giderek büyüyü bozdurmalısınız. Kesinlikle kişiler kendileri büyüyü bozmaya kalkmamalıdırlar. Büyü bu şekilde gene üç harflilerin yardımı ile bozulacaktır.

Sicim Büyüsü Tehlikeli Midir?

Her büyünün gücü farklıdır. Sicim büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tehlikeli bir büyüdür. Büyü eğer ters etki gösterir ise büyüyü yaptıran kişiyi tüm olumsuz özellikleri saracak ve bu kişi büyüden etkilenmeye başlayacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sicim, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı