İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Gümüş Büyüsü
Gümüş Büyüsü
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Haber Detayı
16 Temmuz 2019 - Salı 22:39 Bu haber 4374 kez okundu
 
Şirinlik Büyüsünün Etkileri
Bu haberimizde şirinlik büyüsü etkileri üzerine detaylı bir araştırma üzerine odaklandık ve etkileri, belirtileri hatta yapılışına dair bilgilere ulaşmanız mümkündür.
ŞİRİNLİK BÜYÜSÜ Haberi
Şirinlik Büyüsünün Etkileri

Büyü yöntemi genel olarak kişilerin sevdiği insana kavuşabilmek için denedikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin duygu ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz. Bu yüzden de kişi tamamen büyünün etkisi altına gireceği için kısa zamanda size aşık olacaktır. Sirinlik büyüsü de bu amaçla yapılan büyülerden biridir. Aşk büyüleri arasında ye alan bu büyünün gücü oldukça büyüktür ve diğer büyülere nazaran çok daha hızlı bir şekilde kişi üzerine tesir eder. Sirinlik büyüsü etkili aşk büyüleri arasında yer aldığından dolayı mutlaka kişiler amaçlarına ulaşacaklardır. Bu tarz güçleri büyük olan etkili büyülerin yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkar ise kısa süre içerisinde büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Bu yüzden de kişi de büyüden etkilenecektir. Özellikle güçlü büyülerin yapımında genel olarak üç harflilerden yardım alındığı için kişi büyü yöntemini kendi başına uygulamaya kalktığında onların dikkatini çekebilir ve hatta musallat olmalarına bile sebep olabilir. Bu yüzden kişiler mutlaka kendi iyilikleri için büyü yöntemini medyuma giderek uygulatmalılardır. Ancak bu şekilde büyünün olumsuz özelliklerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca bu tarz yöntemlere dinimizde de yer verilmiştir.  Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler mutlaka dinimizce cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizlerde büyü yöntemini kullanmıyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Sirinlik Büyüsünün Yapım Şekli

Büyülerin yapım şekilleri birbirlerinden oldukça farklıdır. Özellikle bazı büyülerin yapımı için oldukça farklı materyallerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılan materyaller büyülerin gücünü ve tesir süresini etkilemektedir. Sirinlik büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde mutlaka yanınızda büyü yapılacak olan kişinin bir özel eşyasını da götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişi büyünün etkisi ile artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır. Kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez hale gelecektir. Kişi iradesini kullanamadığı için artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişi üzerine bu sirinlik büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve gece gündüz demeden sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Bu düşünceler gün geçtikçe daha da  artacaktır. Bu yüzden kişi artık sürekli sizi düşünmekten size gelerek ilanı aşk edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu büyü çok etkili bir büyü olduğu için çok kısa süre içerisinde karşılık bulacaksınızdır. Bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir büyü türüdür. Bu büyüyü kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz.

Sirinlik Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etki Süresi

Sirinlik büyüsü yapımı zor büyüler arasında yer alır bu yüzden de tesir süresi oldukça uzun sürmektedir. Her büyünün bir tesir süresi olduğu gibi bu büyüde de tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi artık tamamen eski duygularına ve hareketlerine geri döneceği için kısa süre içerisinde sizi sevmediğini fark edecektir ve sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka her büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülerin kişiler üzerinde devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün kişi üzerinde uzun süreli olarak etki etmesi çok önemlidir. Büyü ne kadar uzun süreli olarak kişi üzerinde kalıcı olur ise kişi ile o kadar uzun süreli olarak birlikte olabilirsiniz. Sirinlik büyüsü yapıldıktan sonra sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişi üzerindeki büyü süresinin bitip bitmediğini görmek için kişinin hareketlerini izleyebilirsiniz. Eğer kişi size karşı oldukça soğuk hareketler sergilemeye başladı ise büyünün tesir süresi sona ermeye başlamış demektir. Bu yüzden mutlaka en kısa süre içerisinde büyünün yeniden yapılması gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemleri için de kişinin mutlaka  gene medyuma gitmesi gerekmektedir. Hatta aynı medyuma giderek büyünün aynı şekilde yapılmasını sağladığınızda büyünün yenilenmesi daha güçlü olacaktır. Bu şekilde sirinlik büyüsünün kişi üzerindeki etkisinin kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. 

Sirinlik Büyüsünün Bozulması

Bu büyü güçlü büyüler arasında yer aldığı için yapılması da bozulması da oldukça zordur. Büyü ya tesir süresi bittiğinde kişi üzerindeki etkilerini kaybeder ya da bozulduğunda. Bu yüzden büyünün bozulması için de gene kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kesinlikle kişiler büyülerin bozulması için kendileri bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü bozdurmak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyünün bozulma işlemi için de mutlaka büyüklü eşyanın medyuma götürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde medyum kişi üzerindeki büyüyü bozacaktır. Büyü çok güçlü olduğu için kısa süre içerisinde bozulsa bile etkileri bir süre daha kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Büyünün tüm etkileri bir hafta kadar sonra kişi üzerinden kalkacaktır. Bu şekilde sirinlik büyüsü bozulmasını sağlayabilirsiniz. Sirinlik büyüsü yapımında üç harfliler kullanıldığı için büyüyü medyumun bozması çok önemlidir. Kişiler kendileri büyüyü bozmaya kalktıklarında üç harflilerin saldırısına uğrayabilirler ve musallat olma gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilmesi gerekmektedir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şirinlik, Büyüsünün, Etkileri,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı