Haber Detayı
17 Eylül 2019 - Salı 08:04 Bu haber 1794 kez okundu
 
Soğan Kabuğu Büyüsü ile Aşk
Soğan kabuğu ile aşk büyüsü için medyuma gittiğinizde bir poşet soğan kabuğu üzerine büyü yapılır. Bu büyü işleminde soğan kabuğu kullanılmasının ana nedeni üç harflilerdir. Üç harfliler soğan kabuğunu kendi dünyalarında altın olarak kullanırlar. Bu yüzden bu kabuk onlar için çok değerlidir. Bu kabuğu onlara verdiğinizde sizin için aşk büyüsü yaparlar ve istediğiniz kişinin kısa zaman içerisinde size aşk olmasını bu şekilde sağlamış olacaksınızdır.
AŞK BÜYÜSÜ Haberi
Soğan Kabuğu Büyüsü ile Aşk

Aşk büyüleri ile istediğiniz kişinin kalbinin size ait olmasını, kişinin kısa zamanda size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Aşk büyüleri çok eski zamanlardan bu yana hep kullanıldığı için çok fazla çeşidi ve yapım şekli vardır. Soğan kabuğu büyüsü ile aşk da bu büyülerden biridir. Bu büyü oldukça güçlü ve yapımı ile de farklıdır. Bu büyünün uygulanmasında üç harfliler kullanılmaktadır. Üç harfliler büyünün özellikle tesirinin artmasını ve kişiler üzerindeki etkisinin de hızlanmasını sağlarlar. Bu büyü tehlikeli bir büyü de olduğu için kişiler mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalılardır. Eğer büyüyü siz kendiniz yapmaya kalkarsanız üç harfliler siz farkına bile varmadan sizin enerjinizi çekmeye başlarlar ve bu kez büyünün içerisine sizi de çekerler. Sizde fark etmeden büyüden etkilenmeye başlarsınız ve hayatınızı büyünün etkisi altında yaşayacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu durum sizin için çok daha iyi olacaktır.

Soğan Kabuğu Büyüsü ile Aşk Nasıl Yapılır?

Soğan kabuğu ile aşk büyüsü için medyuma gittiğinizde bir poşet soğan kabuğu üzerine büyü yapılır. Bu büyü işleminde soğan kabuğu kullanılmasının ana nedeni üç harflilerdir. Üç harfliler soğan kabuğunu kendi dünyalarında altın olarak kullanırlar. Bu yüzden bu kabuk onlar için çok değerlidir. Bu kabuğu onlara verdiğinizde sizin için aşk büyüsü yaparlar ve istediğiniz kişinin kısa zaman içerisinde size aşk olmasını bu şekilde sağlamış olacaksınızdır. Soğan kabuğu büyüsü ile aşk bu şekilde kişiler üzerine uygulanmaktadır. Bu büyü tamamlandıktan sonra özellikle üç harfliler büyü yapılan kişinin kulağına sürekli olarak sizin ile ilgili iyi şeyler fısıldarlar. Bu sayede kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlayacaktır. Kişi kısa zamanda bu düşüncelerin yoğunluğuna dayanamaz ve size aşık olur. Size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte olabilirsiniz. Bu büyü yöntemi oldukça kısa bir süre içerisinde kişiyi tesiri altına aldığı için amacınıza en kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik kurabilirsiniz.

Soğan Kabuğu Büyüsü ile Aşk Tesir Süresi

Güçlü bir büyü olan bu soğan kabuğu büyüsü özellikle üç harfliler kullanılarak yapıldığı için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini göstermektedir. Fakat bu büyünün etkileri ne kadar uzun süreli olarak kişiler üzerinde görülse de belli bir zaman geçtikten sonra artık kişi büyünün etkisi altından çıkarak kendi hayatını yaşamaya devam edecektir. Kişi büyünün etkisinden kurtulduğu için de artık sizi sevmediğini anlar ve sizi terk edecektir. Böyle bir durum söz konusu olmasın diye mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz ve belli bir süre geçtikten sonra mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Eğer sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam etmek istiyorsanız mutlaka ara ara büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyü etkisi bittiği gibi sevdiğiniz kişi tarafından terk edebileceksinizdir. Soğan kabuğu büyüsü ile aşk tesir süresinin yeniletilmesi için kişiler gene aynı medyuma giderek büyünün gene aynı şekilde uygulatılmasını sağlamalılardır. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde sürmesini sağlayabilirsiniz. Siz büyü yöntemini yenileyemezsiniz. Medyumun mutlaka tekrar üç harflileri kullanması gerekecektir. Siz böyle bir durumda büyünün tüm olumsuz yanlarını üzerinize çekersiniz ve üç harflilerin de musallat olması gibi bir durumla karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden medyuma gidip büyüyü yeniletmelisiniz.

Soğan Kabuğu Büyüsü ile Aşk Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için gene üç harfliler ihtiyaç vardır. Ancak bu varlıklar büyünün bozulmasını isterlerse büyü bozulacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün bozulmasını sağlayamazsınız. Üç harfliler büyüyü bozduktan sonra kişi hemen ertesi gün eski haline ve hayatına geri dönemez. Büyü kişinin enerjisini çektiği içi kişi belli bir zaman geçtikten sonra ancak kendini toparlayacaktır ve büyünün etkisi tamamen bittiğinde eski iradesi ile hareket ederek, hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu şekilde kişi iradesine kavuştuğu için de sizi sevmediğini anlayacak ve kısa zamanda sizi terk edecektir. Aynı zamanda dinimize göre büyü ve büyü gibi yöntemleri kullanmak en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre bu yöntemleri kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu tarz yöntemleri tercih etmek yerine mutlaka normal yollar ile sevdiğiniz insan kavuşmayı denemelisiniz. Soğan kabuğu büyüsü ile aşk kullanan kişiler Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymış olur. Bu yüzden de Allaha şirk koşmuş olursunuz ve dinimizce bu kişiler dinden çıkmış sayılır, cehenneme gideceklerdir. Bu  yüzden büyü yöntemini kullanmamalısınız. Sevdiğiniz insan büyü yöntemi ile sizi sever ise büyünün gücü bittiğinde gene bu kişi tarafından terk edilmiş olursunuz. Kişi sizi gerçek duyguları ile sevmediği için büyü etkisi bitmesi ile normale döner. Bu yüzden de hayatınızdan çıkacaktır. Sizi gerçekten seven biri ile birlikte olmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insan sizi gerçekten sevdiği için yanınızda olur. Bu tarz yöntemlerde sadece büyünün tesir süresi boyunca sevdiğiniz kişi ile birlikte olursunuz ayrıca günaha da girmiş olacaksınızdır. Bu şekilde kendinizi tehlikeye sokmak ve günaha girmek yerine doğal yolları tercih ederek sevdiğinize ulaşmanız daha iyi olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Soğan, Kabuğu, Büyüsü, ile, Aşk,
Yorumlar
Haber Yazılımı