Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 22:53 Bu haber 3345 kez okundu
 
Soğutma Büyüsü
Soğutma büyüleri kendi içlerinde birçok kategoriye ayrılabilmektedir. Eşleri soğutma büyüsü başta olmak üzere cinsel soğutma büyüsüne kadar çeşitleri vardır.
SOĞUTMA BÜYÜSÜ Haberi
Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü genel olarak iki sevgili veya eş üzerine yapılabilmektedir. Soğutma büyüsüne maruz kalma durumu iki kişiyi ayırmak isteyen kişi veya kişiler tarafından veya sevgili olan iki kişiden birisinin ilişkisini sonlandırmak adına yaptıracağı bir medyum çalışmasıdır. Bu büyüye maruz kalmış birisi ani bir kararla mevcut ilişkisini sonlandırma kararı alır. Soğutma büyüsü çok hızlı bir şekilde kendisini gösterir. Özellikle daha düne kadar çok iyi geçinen, birbirine iltifat eden sevgililerin bugün senden nefret ediyorum veya senden ayrılmak istiyorum demesi en büyük belirtilerden birisidir. Altını çizerek tekrarlamak isteriz ki bu büyü çok ani kararların alınmasıyla kendisini gösterir. Örneğin; daha düne kadar çok iyi geçindiğiniz sevgiliniz sizden ayrılmak istiyorsa soğurma büyüsünden şüphe etmek gerekebilir. Ancak her sorunu büyüye bağlamak da doğru bir karar değildir. Tabi, akla ilk gelen büyü olabilir ancak değildir mantığını yürütmekte yanlıştır. Büyülerin var olduğunu bilmek ve büyülerin gücü hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı da ayriyeten tavsiye ediyoruz. Soğurma büyüleri genelde ikili aşk ilişkileri için uygulanan yöntemlerden birisi olsa da sevgili olmamasına rağmen takıntılı olan bir erkeği veya bir kadını kendinizden soğutmak için de yaptırabilirsiniz. Evinize gelen misafiri evinizden soğutmak, sizinle ilgilenmesinden rahatsız olduğunuz bir kişiyi de kendinizden soğutarak uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü hem rahmani, hem de kara büyü olarak yapılabilmektedir.

Dipnot olarak belirtmek isteriz ki; soğutma büyüsü diye bir çalışmamız yoktur. Bu büyünün var olduğu doğrudur. Ancak doğru ve profesyonel bir medyum hizmeti almak gerekir. Bizim çalışma alanımız arasında olmasa da sizler için detaylı olarak birçok kaynağı araştırdık ve doğru olan bilgileri tek çatı altında topladık.

Soğutma büyüsünü en çok kim, ne için yaptırır diye merak edenler için şu şekilde bir cevap verebiliriz. İki sevgilinin birbirinden soğuması, ayrılması ve daha sonra da büyüyü yaptıran kişiye aşık olması veya bağlanmasını isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir büyüdür. Örnekle açıklamak istersek eğer; bir erkeğe aşıksınız fakat bu erkeğin bir sevgilisi varsa veya evliyse karısından ya da sevgilisinden ayrılması ve size aşık olmasını istiyorsanız bu kişi sevgilisinden veya eşinden soğur ve ayrılık gerçekleşir. Sonuç ise siz istediğinizi elde etmiş olursunuz.

Ayrılmak isteyen çiftler ya da tek taraflı ayrılık kararları alınmasına veya sevgililerden birisinin ayrılma isteğine olumsuz cevap veren kişiler için de yaptırılan büyülerden birisidir. Kişi bu büyüye maruz kaldığı zaman kendi gönül rızası ile partnerinden hızlı bir şekilde soğur ve kendisinin yanında bile olmasına tahammül edemez. Eşlerden birisi soğutma büyüsü yaptırarak istediğini elde edebilir.

Özellikle de karı – koca arasında ayrılmalarını amaçlayan kişiler yüksek ihtimalle istediklerini elde ederler. Çünkü karı – koca arasına soğukluk büyüsü çok etkili ve güçlüdür.

  • Erkeği kadından soğutma büyüsü
  • Kadını erkekten soğutma büyüsü
  • Evine gelen kişiyi evinden soğutma büyüsü
  • Evlenmek isteyen erkeği veya kadını evlilikten soğutma büyüsü
  • İstememenize rağmen takıntı haline getiren kişileri kendinizden soğutma büyüsü
  • Sevgileri birbirinden soğutma büyüsü
  • Cinsel soğukluk büyüsü

Yukarıda madde şeklinde belirttiğimiz soğutma büyüleri en sık kullanılanlar arasındadır. Ancak örneğin iş yerindeki birisini işten çıkartmak adına işyerinden soğutma büyüsü bile yapılabilmektedir. Bunlar tutması düşük ihtimalli büyü süreçlerdir. En iyi etkiyi dediğimiz gibi karı- koca arasında uygulanan yöntemidir.

Aileden Soğutma

Büyünün bu süreci genelde evli kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle kocasının sürekli olarak anne-baba ile veya kardeşler ya da yakın akrabaları ile ilgilenmesinden kendisini daha değersiz görmesinden düşünenler gelin-kaynana arasındaki sorunlar nedeniyle bile aileden soğutma büyüsü yapılabilmektedir. Örnek verdiğimiz konudan devam edersek eğer; kadın kocasına ailesinden soğutma büyüsü yaptırması durumunda kadın daha çok ilgi gördüğü gibi baba olarak çocuklarıyla daha ilgili hale gelir ve ailesinin sözlerine pek aldırmaz. Genelde ailesinin sözünü dinleyerek karısına karşı kötülük eden erkekler üzerinde etkisi çok yüksektir.

Erkeği Soğutma

Erkeği kadınlardan soğutma büyüsü olarak başlık atmamız daha doğru olacak diye düşünüyoruz. Özellikle kadın kocasının başka kadınlara karşı soğuk bir tavır ile yaşamasını istemeleri nedeniyle yapılabilmektedir. Başka insanlar tarafından erkeğin karısından cinsel soğukluk yaşamasını sağlamak, karısı ile arasının açılması için erkeği soğutma büyüsü yapılabilmektedir.

Erkeği Kötü Alışkanlıklarından Soğutma Büyüsü

Erkekler dışarıdaki hayatlarını genel olarak alkol alarak veya kumar oynayarak geçiştirmektedirler. En azından erkeklerin yüzde yirmisi bu şekilde diyebiliyoruz. Bu konudan şikayeti olan aile bireyleri veya karısının erkeği alkolden soğutma büyüsü veya erkeği kumardan soğutma büyüsü adı altında çalışmalar yaptırabilmektedirler.

Cinsellikten Soğutma Büyüsü

Evli olan bir çiftin çocuklarının olmasını istemeyen herhangi birisi bir medyum tarafından destek alarak evli kişiler üzerine cinsel soğukluk yaptırmaları durumunda erkek ve kadın birbiri ile cinsel bir temasta bulunmak istemezler. Bu soğukluk hissi öylesine güçlü bir şekilde yansır ki kişiler bırakın cinsel birlikteliğe girmesi birbirlerinden nefret edercesine aynı yatağı dahi paylaşmak istemezler.

Soğutma Büyüsü Bozma

Soğutma büyüleri çok hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Bozulabilen bir büyü olsa da yapıldığı tarihten itibaren her geçen gün bozulması daha da zorlaşan bir büyüdür. Bozmak için medyum desteği alınması şarttır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Soğutma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı