İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Çay Büyüsü
Çay Büyüsü
Kemer Büyüsü
Kemer Büyüsü
Haber Detayı
04 Ağustos 2019 - Pazar 21:37 Bu haber 3892 kez okundu
 
Tarak Büyüsü
Tarak Büyüsü ve diğer tüm büyüleri yaptırmak çok büyük günahtır ve tehlikelidir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Tarak Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün etkileri sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de etkisi altına alacaktır.
- Haberi
Tarak Büyüsü

Büyü yöntemi dinimizde günah, sayılan bir uygulamadır. Bu uygulama ile insanların duygularını ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz ve aynı zamanda kişinin hayatını etkileyebilirsiniz. Bu şekilde bir kişinin hayatının değişmesine ve olumsuz yönde ilerlemesine sebep olabilirsiniz. Bu yüzden dinimizce büyü yöntemi kesinlikle yasaklanmıştır ve insanların bu yöntemi kullanmaları istenmez. Kişiler büyü yöntemini kullandıkları takdirde dinimize göre muhakkak cezalandırılacaklardır. Kişiler genel olarak büyü yöntemini karşı cinsi etkilemek için kullandıkları için çok fazla aşk büyüsü çeşidi vardır. Bunlardan birisi de tarak Büyüsü olup, etkili Büyüler arasında yer almaktadır. Bu güçlü büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Kişiler kendileri de evde bu büyüyü uygulayabilirler fakat büyüyü yaparken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yaparlarsa kişilerin başına olumsuz olaylar gelecektir. Bu yüzden mutlaka kişi büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmemek için medyuma giderek büyüyü yaptırmayı tercih etmelidir. Ancak bu şekilde büyüden kendinizi koruyabilirsiniz.

Tarak Büyüsü Nasıl Uygulanmalıdır

Tarak Büyüsünün uygulanması için kişiler medyuma gittiklerinde büyünün yapılacağı kişiye ait olan üzerinde saç bulunan tarağı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu tarak üzerine medyum aşk Büyüsünü üç harflilerden yardım alarak uygulayacaktır. Bu şekilde tarak Büyüsü tamamlandıktan sonra mutlaka yerine geri konmalıdır. Bu büyü kişinin evinde olduğu müddetçe etkilerini göstermeye başlar ve kısa sürede bu etkiler kişiyi sarmaya başlayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişinin davranışlarında farklılıklar meydana gelir. Bu farklı davranışları kişi kendisi fark edemez. Bu yüzden de büyünün etkisini anlamayacaktır. Ancak büyünün Tesir süresi biter ise kişi bunun farkına varabilir.

Tarak Büyüsü Kişiyi Nasıl Etkiler

Tarak Büyüsü yapıldıktan sonra artık kişi normal bir şekilde hayatına devam edemez. Kişi kendi iradesi dışında büyünün etkisi ile hareket edeceği için kısa sürede size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Özellikle üç harfliler büyü yapılan kişiye sürekli olarak sizinle ilgili vesveseler verirler. Kişi de bu vesveselere kayıtsız kalamaz ve ona göre hareket etmeye başlar. Büyü güçlü olduğu için çok kısa sürede kişi üzerindeki tesirini belli edecektir. Tarak Büyüsü sayesinde kişi size aşık olur. Bu büyü kişinin kendi kalbinin sesini dinlemesini engeller. Kişi tamamen büyünün etkisi ile size karşı duygular hissedecektir. Bu duygular kişinin gerçek duyguları değildir.

Tarak Büyüsü Ne Zaman Biter

Bu büyünün etkileri güçlü olduğu için uzun bir süre kişi üzerinde sürmeye devam eder. Fakat bu süre uzun sürmeyecektir ve belli bir zamandan sonra mutlaka Tesir bitecektir. Bu yüzden de mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için kişi herhangi bir şey yapmamalı ve gene aynı medyuma gitmelidir. Kişi gene aynı medyuma gittiğinde aynı şekilde büyünün yeniletilmesi sağlanır. Büyü yenilendikten sonra gene tarak kişinin evine konmalıdır. Büyü bu şekilde kişi üzerindeki tesirini sürdürmeye devam eder. Eğer büyü tesiri yeniletilmez ise kişi belli bir zaman sonra büyüden kurtulacak ve olup bitenin farkına varacaktır. Tarak Büyüsü Tesir süresi bu şekilde yeniletilmelidir.

Tarak Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Kişi asla ve asla kendi başına evde büyüyü bozmaya kalmamalıdır. Kişi kendisi büyüyü bozmaya kalktığında büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için kişiye bu varlıklar musallat olabilirler. Bu yüzden tarak Büyüsü bozulması için kişiler medyuma gitmeyi tercih etmelidir. Büyü bozulduktan sonra kişinin enerjisini büyü çektiği için kişi bir süre kendine gelmeyecektir. Belli bir zamandan sonra kişi tamamen kendine gelir. Bu zaman kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Kişinin bünyesi ne kadar zayıf ise büyünün etkisi o kadar kişi üzerinde kalacaktır.

Tarak Büyüsünü Yaptırmak Tehlikeli Mi?

Tarak Büyüsü ve diğer tüm büyüleri yaptırmak çok büyük günahtır ve tehlikelidir. Kişiler kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Tarak Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün etkileri sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de etkisi altına alacaktır. Bu yüzden büyü kesinlikle tehlikelidir. Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra büyünün olumsuz özellikleri büyü yaptıran kişiyi de saracaktır. Büyünün bu etkilerinden korunmak için kişiler kendilerine bir koruma Büyüsü yaptırabilirler. Koruma Büyüsü sayesinde büyünün olumsuz özelliklerinden korunmuş olursunuz. Koruma Büyüsü bir muska halinde yazılacaktır. Büyü yaptıran kişi kesinlikle bu muskayı sürekli olarak üzerinde taşımalıdır. Aksi taktirde kişiye üç harfliler musallat olabilir.

Tarak Büyüsü Kimlere Yapılır

Bu büyünün uygulanması için genelde bünyesi ve enerjisi zayıf olan kişiler seçilmektedir. Bunun sebebi kişi büyüden bu şekilde daha hızlı bir şekilde etkilenecektir. Aynı zamanda Büyüler kişilerin enerjilerini de çekmektedir. Bu şekilde büyü çok daha güçlü bir hale gelecektir. Tarak Büyüsü kişinin enerjisini çektiği için kısa sürede kişi büyünün etkisi altına girer ve çok daha hızlı bir şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Kişinin bünyesi güçlü olur ise büyünün kişiye Tesir Etme Süresi de çok, daha uzun olacaktır. Bu yüzden genelde zayıf bünyeli kişilerde bu büyünün uygulanması çok daha kolaydır. Büyü kişiyi ne kadar kısa sürede etkiler ise büyünün sonuç vermesi de o kadar kısa sürecektir. Bu büyü güçlü bir büyü olduğundan dolayı kişiyi zaten hemen etkileyecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tarak, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı