İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Tarak Büyüsü
Tarak Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Haber Detayı
05 Ağustos 2019 - Pazartesi 21:32 Bu haber 11915 kez okundu
 
Taş Büyüsü
Taş büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişinin enerjisini çekmeye başlar. Kişi de sürekli bir uyku hali olur ve artık sürekli olarak kişi depresyondaymış gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi üzerinde tesir etmeye başlar. Büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir.
TAŞ BÜYÜSÜ Haberi
Taş Büyüsü

Büyü mistik bir olaydır ve insanları kontrol etmenizi sağlar. Fakat bu kontrol tamamen büyünün tesir süresi boyunca olacaktır. Kişiler büyü yüzünden büyünün etkisi altında oldukları için kendi iradelerini kullanamaz hale gelirler ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Büyü ne amaçla yapıldı ise kişi de artık ona göre hareket edecektir. Büyüler genelde kişilerin sevdiği kadına ya da adama ulaşabilmek için kullandıkları bir yöntemdir. Aşk büyülerinin bu yüzden çok fazla çeşidi vardır. Aşk büyüleri aynı zamanda kara büyüler arasında yer aldıkları için güçleri de çok büyüktür.  Bu aşk büyülerini yaptırdıktan sonra istediğiniz kişinin kalbini bağlayabilirsiniz. Kişi artık kısa süre içerisinde sizi sevecek ve size aşık olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşacaksınızdır. Taş büyüsü de bu amaçla kullanılan kara büyülerden biridir. Bu büyünün yapımı zor ve tehlikeli olduğu için kişiler mutlaka dikkatli olmalılardır.

Taş Büyüsünün Yapım Aşaması

Taş büyüsü yapımı için kişiler medyuma gitmeliler. Büyüleri kendiniz evde de uygulayabilirsiniz fakat olumsuz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Büyü yapmak çok tehlikeli bir olaydır. Bu yüzden büyüyü medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelisiniz. Taş büyüsü yapımı için kişi kendisi herhangi bir şey yapmaya kalktığında büyünü olumsuz özellikleri ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilir. Bu yüzden medyuma giderek kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden korumalısınız. Medyuma gidildiğinde bir taş üzerine tılsımlı sözcükler ve büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır. BU şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra mutlaka bu büyülü taşın kişinin evinde bir yere konması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişi üzerine tesir etmeye başlayacaktır. Büyü tesirini ilk olarak kişi üzerinde davranış değişikliği ve enerji düşüklüğü olarak gösterir.

Taş Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkisi Nedir

Taş büyüsü güçlü bir büyü olduğu için kişinin enerjisini çekmeye başlar. Kişi de sürekli bir uyku hali olur ve artık sürekli olarak kişi depresyondaymış gibi hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi üzerinde tesir etmeye başlar. Büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için üç harfliler sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Kişi bu vesveselere göre hareket etmeye başlar ve artık sizi düşünecektir. Sürekli olarak kişinin aklında ve kalbinde siz olacaksınızdır. Bu şekilde taş büyüsü ile kişi size aşık olacaktır. Büyü kısa sürede istediğiniz amaca ulaşmanızı sağlar.

Taş Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Her büyünün gücüne göre tesir süresi farklılık göstermektedir. Büyülerin tesir süreleri gücü ile doğru orantılıdır. Bu taş büyüsü kara büyüler arasında olduğu için etkisi çok büyüktür ve uzun süreli olarak kişi üzerinde bu etki görülür. Taş büyüsü yapıldıktan sonra gene de ara ara büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Büyü tesir süresi sona erdiğinde artık hiçbir şekilde kişi üzerinde etkisi kalmaz ve kişi de normal hayatına geri döneceği için sizi sevmediğini fark edecek ve terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için kişiler gene medyuma gitmeyi tercih etmelilerdir. En başından büyü tekrar yapılı. BU şekilde büyünün gücü ve tesir süresi yeniden kişi üzerine tesir etmeye başlar. Kişi artık büyünün etkisinden çıkamaz hale gelir. Bu büyünün mutlaka tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi olup bitenin farkına varacaktır ve büyünün farkına varacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir ve sürekli kontrol edilmesi gerekmektedir.

Taş Büyüsünü Bozmak Zor Mudur

Taş büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için  bu büyünün yapılması da bozulması da oldukça zordur. Üç harfliler kullanılarak yapılan büyülerin bozulması için medyumun gene üç harfliler ile konuşması ve büyünün bozulması için yardım istemesi gerekmektedir. Bu yüzden kişiler büyüyü kendileri bozmaya kalktıklarında üç harflilerin musallat olması durumu ile karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini siz bozmayı denememelisiniz. Taş büyüsü bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Taş  büyüsü bozulduktan sonra kişi zamanla kendini toparlamaya başlayacaktır. Kişinin enerjisini büyü çektiği için üzerinde bir yorgunluk hali olacaktır. Bu yüzden büyünün etkileri de halen kişi üzerinde sürmeye devam edebilir. Kişi büyünün etkisi altından tamamen belli bir süre sonra çıkacaktır.

Taş Büyüsü Yaptırmak Günah Mı

Taş büyüsü ve diğer tüm büyüleri yapmak ve yaptırmak dinimizce çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Dinimize göre kişi büyü yöntemini kullandığında mutlaka cezalandırılacaktır. Bu yüzden mutlaka kişiler büyüden uzak durmalılardır. Taş büyüsü güçlü bir büyü olsa da siz doğal yöntemleri kullanarak sevdiğiniz insana ulaşmayı denemelisiniz. Zaten kişinin size karşı olan bu duyguları tamamen büyü yüzün den olacaktır. Yani kişi gerçek duyguları ile size gelmez. Bu yüzden büyünün tesir süresi bittiğinde kişide sizi sevmekten vazgeçecektir.

Taş Büyüsü Tehlikeli Mi

Taş büyüsü gibi üç harfliler kullanılarak yapılan tüm büyüler tehlikelidir. Çünkü kişilere üç harfliler musallat olabilir. Ayrıca kara büyülerden olduğu için taş büyüsü sadece büyü yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de belli bir süre sonra etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı çok sık tercih etmemelisiniz, yoksa sizi de etkileyecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taş, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı