İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 21:51 Bu haber 914 kez okundu
 
Taş Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?
Taş büyüsü yapıldıktan sonra ayrıca pek çok tehlikesine de maruz kalacaksınızdır. Bu büyü yapıldıktan sonra siz de büyünün etkisi altına girmeye başlayacaksınızdır ve sizin hayatınızda mahvolacaktır. Ayrıca bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyüden etkilenmemek için büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi taktirde bu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
TAŞ BÜYÜSÜ Haberi
Taş Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Büyü yöntemi pek çok farklı amaçlar ile uygulanan çok eski bir yöntemdir. Bu yöntemi uyguladığınızda karşınızdaki kişinin kontrolü tamamen size ait olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak amacınız ne ise kısa zaman içerisinde ulaşabilirsiniz. Büyüler genel de insanların aşk için uyguladıkları bir yöntemdir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda karşınızdaki kişinin duygu ve düşüncelerinin tamamen değişmesini sağlayacaksınızdır. Bu şekilde kişi size aşık olacaktır. Sizi hiç sevmeyen, hatta sizden nefret eden bir insanın bile duygularının değişmesini sağlayabilirsiniz. Taş büyüsü gücü büyük olan bir büyü yöntemi olduğu için kısa zaman da etkilerini gösterecektir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla kısa zamanda kişi ile birlikte olacaksınızdır. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için tehlikeleri de büyük olabilmektedir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda yanlış bir uygulama yaparsanız kısa zamanda büyüden siz de etkileneceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Bu şekilde büyüyü medyum yaptığında sizi de büyünün etkilerinden korumuş olacaktır.

Taş Büyüsü Yapımı

Taş büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir avuç taş üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemi tamamlanmış olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişinin evinde bir yere bu taşların saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyünün etkisi altına girecek ve hareket edecektir.  Kişi taş büyüsü etkisi ile artık size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde kişinin gözü artık sizden bir başkasını göremez duruma gelir. Kişi tamamen sizinle alakalı şeyler düşünmeye başlayacak ve kısa zaman içerisinde size aşık olacaktır. Büyü yönteminin yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar da kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde taş büyüsü ile rahatlıkla sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Taş büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için anında sonuç alacaksınızdır. Bu büyü yöntemini uygularken sadece büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Büyülerin tesir süreleri bittiğinde kişiler de tamamen normal hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri çok önemlidir.

Taş Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Bu süre sona erdiğinde artık kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkar ve normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam eder. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün zamanında yeniletilmesine önem vermelisiniz. Taş büyüsü yapıldığında güçlü bir büyü olduğu için tesir süresi de uzun sürmektedir. Fakat büyünün tesir süresi mutlaka bir gün sona erecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve sürekli olarak büyünün tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır. Bu yüzden mutlaka zamanında büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Taş büyüsü yeniletilmesi için büyünün gene medyuma gidilerek aynı şekilde tekrar edilmesi gerekmektedir. Eski büyü ile yeni büyünün tekrar yer değiştirilmesi de gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü yönteminin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkmamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girecek ve yeniden size aşık olacaktır. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Kişinin size karşı olan davranışlarını ölçtüğünüzde de büyünün süresinin bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk bir şekilde davranmaya başladı ise kısa zaman içerisinde büyünün etkisi sona erecek demektir. Bu yüzden hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyü yeniletildikten sonra hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır.

Taş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Taş büyüsü bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum gitmeden kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü yönteminden bu kez siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız. Özellikle büyünün yapımında kullanılan üç harfliler siz büyüyü bozmaya kalktığınızda size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyünün bozulması için medyum üç harflilerden yardım alır. Bu varlıklar kişi üzerindeki büyü etkisinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Bu şekilde büyü bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kısa zaman içerisinde kişi kendini toparlar ve eskisi gibi normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden sizi de unutacaktır ve terk edecektir.  Taş büyüsü bu şekilde bozulmaktadır. Büyü bozulduktan sonra kişi büyü ile ilgili hiçbir şeyi hatırlamayacaktır.

Taş Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Taş büyüsü ve diğer tüm büyüler insanların istekleri dışında davranmasına sebep olur. Bu yüzden dinimizce büyü yöntemini kullanmak kesinlikle yasaklanmıştır. İnsanlar ne amaçla olursa olsun hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelidirler. Aksi taktirde çok büyük günaha girmiş olursunuz ve bu yüzden de cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyü yönteminden uzak durmayı tercih etmeli ve daha doğal yolları deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilediğiniz de bu kez kişi sizi gerçekten sevecektir ve gerçekten yanınızda olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi gerçek duygular ile sevecektir. Büyü yöntemini kullanmayı tercih ettiğinizde ise bu kez kişi tamamen büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yolları tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Taş büyüsü yapıldıktan sonra ayrıca pek çok tehlikesine de maruz kalacaksınızdır. Bu büyü yapıldıktan sonra siz de büyünün etkisi altına girmeye başlayacaksınızdır ve sizin hayatınızda mahvolacaktır. Ayrıca bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için de bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyüden etkilenmemek için büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Aksi taktirde bu gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca günaha girdiğiniz için de cezalandırılacaksınızdır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de büyü yöntemini kullanmanızı asla tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taş, Büyüsü, Nedir,, Ne, İşe, Yarar?,
Yorumlar
Haber Yazılımı