İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Kabak Büyüsü
Kabak Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Cazibe Büyüsü
Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 19:45 Bu haber 8581 kez okundu
 
Tesirli Bilezik Büyüsü
Tesirli Bilezik Büyüsü yapıldıktan bir kaç hafta sonra tesir süresi azalmaya başlar. Büyünün tesiri azaldığında kişi de size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de mutlaka tesir süresi bitmeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız.
Büyüler Haberi
Tesirli Bilezik Büyüsü

Büyülerin yapım işlemleri oldukça zor ve tehlikelidir. Her büyünün yapımı sırasında farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyaller göre büyülerin gücü de farklılık göstermektedir. Tesirli Bilezik Büyüsü çok güçlü bir aşk Büyüsüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi sizin etkiniz altına girer ve büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi siz ile karşı duygular beslemeye başlar. Sevdiğiniz insana bu şekilde büyü yöntemi ile rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Fakat bu büyünün uygulanması sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Güçlü Büyülerin etkileri de güçlü olmaktadır. Bu yüzden siz büyünün etkisi altına girmemek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün olumsuz yönlerinden kendinizi korumuş olursunuz. Medyum bu büyünün uygulanması için doğa üstü varlıklardan da yardım almaktadır. Bu varlıklar büyünün çok daha etkili ve güçlü olmasını sağlamaktadır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde çok daha kısa sürede etki etmeye başlar.

Tesirli Bilezik Büyüsü Nasıl Yapılır

Tesirli Bilezik Büyüsü yapımı için medyuma gümüş bir bileklik ya da Bilezik götürmeniz gerekmektedir. Bunun sebebi büyünün üç harfliler ile yapılmasıdır. Bu varlıklar gümüş nesneleri severler. Büyü bu yüzden gümüş bir Bilezik üzerine yapılmak zorundadır. Tesirli Bilezik Büyüsü yapımı için bu gümüş Bilezik üzerine tılsımlı sözcükler okunmaya başlanır. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunduktan sonra büyünün gücü tamamlanmış olur. Büyü bittikten sonra sevdiğiniz kişiye bu bileziği vermeniz ve kişinin bileziği takması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyülü bileziği taşıdığı sürece büyünün etkisi altına girecektir. Büyü etkisini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlar. Kişinin kısa zaman içerisinde size karşı duyguları oluşmaya başlayacaktır. Kişi kısa zamanda size bu duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Amacınıza büyü yöntemini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Tesirli Bilezik Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Her büyünün belli bir etki etme süreci vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zamanda eski duygularına geri döner ve sizi de hayatından çıkaracaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmelisiniz. Tesir süresi sona ermeden önce mutlaka büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün etkisi kişi üzerinde devam edecektir. Tesirli Bilezik Büyüsü yapıldıktan bir kaç hafta sonra tesir süresi azalmaya başlar. Büyünün tesiri azaldığında kişi de size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden de mutlaka tesir süresi bitmeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü en başından itibaren yapılır ise büyünün gücü gene kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir.

Tesirli Bilezik Büyüsü Nasıl Bozulur

Büyülerin bozulması için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiç bir şekilde kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden sizde olumsuz yönde etkilemeye başlayacaksınızdır. Büyüden etkilenmemek için mutlaka medyuma gitmeniz şarttır. Medyum büyünün bozulması için üç harflilerin yardımını alır. Bu varlıklar Bilezik üzerindeki büyü enerjisini dökerler. Büyü tesirini yitirdikten kısa bir süre sonra kişi yavaş yavaş normal hayatına geri dönmeye başlayacaktır. Tesirli Bilezik Büyüsü bozulduktan sonra kişi kendi hislerine kavuşacağı için sizi terk edecektir.

Tesirli Bilezik Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bilezik Büyüsü gibi aşk büyüklerini kullanarak sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayıp aşık ettiğinizde  büyük günaha girmiş olursunuz. Çünkü kişi gerçek duyguları ile sizi sevmez. Bu yüzden de kişinin isteği dışında hayatına müdahale ettiğiniz için günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemleri kesinlikle dinimize göre çok büyük günahtır ve hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü yöntemi yerine sevdiğiniz kişiyi davranışlarınıza ve hislerini ile etkilemeye çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz ve kişi de sizi gerçekten sevecek gerçekten yanınızda kalacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler bu yöntemi size kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Tesirli Bilezik Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyüler mistik yöntemleri. Enerji kullanılarak uyguladıkları için bu enerji sizi de etkileyebilecek büyüklüktedir. Siz farkına varmasanız bile belli bir süre sonra büyü sizin üzerinize tesir etmeye başlar. Büyünün gücü ne kadar büyük ise tehlikesi de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini uygulamamaya dikkat etmelisiniz. Amacınız ne ise doğal yollardan ulaşmaya kalkmalısınız. Aksi taktirde büyü sizi içine çekecektir. Ayrıca büyü yöntemini medyumlar üç harfliler ile kullandıkları için bu varlıkların size musallat olması gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden de büyü yönteminden uzak durmalısınız. Tesirli bilezik Büyüsü yerine sevdiğiniz insan açılmayı ona jestler yapmayı denemelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Tesirli Bilezik Büyüsüne Ek Büyüler

Bilezik Büyüsüne Ek olarak başka büyüler yaptırdığınız da büyünün gücü çok daha fazla sürmektedir. Bu ek büyüler de gene aşk büyüsü olmalıdır. Bu büyüler genelde çok daha kolay yapılan büyülerdir. Bu büyüler için de gene mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ek bağlayıcı büyüler yapıldıktan sonra tekrar Bilezik büyüsünü yeniletmenize de gerek kalmaz. Büyü çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde tesir edecektir ve çok daha güçlü bir hal alacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tesirli, Bilezik, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı