Haber Detayı
22 Aralık 2019 - Pazar 19:30 Bu haber 2469 kez okundu
 
Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme
Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme büyü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü kilidi de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü bozulamayacaktır. Bu kilit üzerindeki büyü üç harflilerin yardımı ile tamamen ortadan kaldırılır. Daha sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisinden kurtulacaktır. Kişi büyünün etkisinden çıktığında hiçbir şekilde ne olup bittiğini anlamayacaktır çünkü hiçbir şey hatırlamayacaktır.
KİLİT BÜYÜSÜ Haberi
Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme

Aşk ve bağlama büyüleri büyülerin en güçlüleridir ve yapıldıktan çok kısa bir süre sonra etkileri kişiler üzerinde sürmeye başlayacaktır. Bu büyüler ile istediğiniz kişinin kısa süre içerisinde size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de sizi sevecektir ve mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır. Fakat büyülerin yapımına dikkat etmelisiniz. Her aşk büyüsü aynı şekilde yapılmamaktadır. Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme için mutlaka büyünün bütün aşamalarının doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün olumsuz özelliklerini siz kendi üzerinize çekersiniz ve kısa süre de siz büyüden etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir durumun olmaması için medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlayabilirsiniz. Medyum büyünün yapımı için üç harfli varlıklardan yardım almaktadır. Bu şekilde büyü çok daha hızlı ve güçlü bir şekilde kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda bu ke üç harfliler size musallat olabilirler. Böyle bir durumdan korunmak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir.  

Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Yapımı

Büyünün yapımı için medyum bir asma kilit kullanmaktadır. Bu asma kilit üzerine büyülü aşk sözcükleri söylenir ve daha sonra büyü yapılacak olan kişinin ismi de büyüye okunarak büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra kişinin evinde kimsenin fark etmeyeceği bir yere bu asma kilidin saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyü kişiye yakın olmaz ise etkileri de kişi üzerinde görülmeyecektir. Büyü bu şekilde tamamlandıktan sonra kişi artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kişi tamamen artık sizi düşünmeye başlayacak ve sadece sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Kısa süre sonra artık kişi büyünün etkisi ile tamamen size bağlı biri haline dönüşür ve size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme sayesinde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kişi ile büyü sayesinde mutlu bir birlikteliğiniz olacaktır.

Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Tesir Süresi Nedir?

Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme için tesir süresi oldukça uzundur. Kilit büyüsü gücü büyük olan büyü yöntemlerinden biridir. Bunun için sürekli olarak büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Fakat belli bir süre geçtikten sonra büyünün etkileri azalmaya başlayacağı için mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekecektir. Bunun için de kişinin mutlaka medyuma gitmesi ve büyüyü yeniden yaptırması gerekmektedir. Büyü yeniden yapıldıktan sonra tüm gücü ve etkileri de yenilenmiş olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini yenileyerek rahatlıkla büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme tesir süresi eğer yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından kurtulacağı için gene normal bir şekilde hayatına geri dönecek ve sizi de kısa süre içerisinde unutacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli bir süre sonra yeniletilmesi ve kişi üzerinde etkilerini süreklilik kazanması gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizi sevmeye devam edecektir.

Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Aksi taktirde siz büyü işlemini bozmaya kalktığınızda bu kez büyünün bütün olumsuz etkileri ve üç harflilerin dikkatini üzerinize çekeceksinizdir. Bu varlılar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Siz büyüyü bozmayı kalktığınızda sizi savunmasız olarak görecekleri için kısa süre de size musallat olacaklar ve sizi de büyünün içine çekmeye kalkacaklardır. Bu yüzden büyü yönteminden kesinlikle uzak durmalı ve siz büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Tesirli kilit büyüsü ile aşık etme büyü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü kilidi de yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü bozulamayacaktır. Bu kilit üzerindeki büyü üç harflilerin yardımı ile tamamen ortadan kaldırılır. Daha sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisinden kurtulacaktır. Kişi büyünün etkisinden çıktığında hiçbir şekilde ne olup bittiğini anlamayacaktır çünkü hiçbir şey hatırlamayacaktır. Bu yüzden de sizi sevmediği için kısa süre içerisinde sizi terk edecektir. Bu şekilde büyünün etkilerinin ortadan kalkmasını ve bozulmasını sağlayabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra mutlaka asma kilidi akan bir su içerisine bırakmanız gerekmektedir. Bu şekilde büyünün tüm etkisi ortadan kalkmış olacaktır.

Tesirli Kilit Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Büyü yöntemlerinin kullanımı ile ilgili dinimizde pek çok kez insanlar uyarılmışlardır. Büyü yöntemini hiçbir şekilde amacınız ne olursa olsun kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde bu kez büyü yöntemini kullandığınız için dinimize göre siz cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için büyüden uzak durmalı ve normal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Sizi sevmeyen birinin büyü ile sizi sevmesini sağlamaya çalışmamalısınız. Aksi taktirde mutlaka dinimize göre büyü yöntemini kullandığınız için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Böyle bir durumun yaşanmaması için büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü işlemlerini kullanmak yerine sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için doğal yolları denemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile sevdiğinize ulaştığınızda bu kez siz de zarar görmeyeceksinizdir. Aynı zamanda kişi de sizi gerçek duygular ile sevecek ve sizi terk etmeyecek hep yanınıza olacaktır. Bu şekilde büyüden mutlaka uzak durmalısınız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tesirli, Kilit, Büyüsü, ile, Aşık, Etme,
Yorumlar
Haber Yazılımı