İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Voodoo Büyüsü
Voodoo Büyüsü
Evlilik Büyüsü
Evlilik Büyüsü
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Evlenme Büyüsü
Evlenme Büyüsü
Muska Büyüsü
Muska Büyüsü
Haber Detayı
22 Temmuz 2019 - Pazartesi 23:15 Bu haber 3883 kez okundu
 
Toplu İğne Büyüsü
Toplu iğne büyüsü ilk olarak eski çağlarda Irak bölgesinde ortaya çıkmıştır. Bu büyü çok sık kullanılan güçlü tesiri olan bir büyüdür. Büyü pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Genel olarak aşk ve bağlama büyüleri için tercih edilen bir yöntem olsa da bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla bir insanın ekonomik durumunu ve sosyal çevresi ile olan iletişimini de etkileyebilirsiniz.
TOPLU İĞNE BÜYÜSÜ Haberi
Toplu İğne Büyüsü

Toplu iğne büyüsü ilk olarak eski çağlarda Irak bölgesinde ortaya çıkmıştır. Bu büyü çok sık kullanılan güçlü tesiri olan bir büyüdür. Büyü pek çok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Genel olarak aşk ve bağlama büyüleri için tercih edilen bir yöntem olsa da bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla bir insanın ekonomik durumunu ve sosyal çevresi ile olan iletişimini de etkileyebilirsiniz. Bu şekilde rahatlıkla bir insanın hayatını kontrol altına alabilir ve olumsuz yönde değiştirebilirsiniz. Bu yüzden bu büyü çok sık kullanılır ve etkileri de oldukça büyüktür. Toplu iğne büyüsü yapımı ile de zor olan bir büyüdür. Farklı yapılış şekilleri vardır. Uygulama amacına göre farklı şekillerde uygulanır. Bu yüzden kişiler bu büyü yöntemini uygulamak için ilk olarak iyi bir medyuma gitmelilerdir. Kişi kendi başına internetten okuduğu bilgilere göre büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır. Kişi büyü yöntemini uygularken yanlış  bir şey söyler ve yanlış bir işlem yapar ise kısa süre de büyünün tüm olumsuz özelliklerini kendi üzerine çekecektir. Hatta büyü yapımında üç harflilerin dikkatini çektiği için musallat olma gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka bu tarz büyülerin yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Ayrıca dinimizde de büyüye yer verilmiştir ve bu yöntemi kullanarak kişilerin hayatlarına müdahale etmek ve onların kaderlerini değiştirmek en büyük günahlardan biridir. Bu yüzden büyü yöntemini tercih eden kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır.

Toplu İğne Büyüsü Yapım Şekli

Büyülerin yapımı için medyuma gittiğinizde amacınıza göre farklı şekillerde yapım şekilleri uygulanmaktadır. Toplu iğne büyüsü aşk için yapılan bir büyü ise eğer siyah makaralar kullanılır ve ipler iğneden geçirilerek 77 adet düğüm atılmaktadır. Bu düğümlerin her bir için ayrı ayrı büyülü sözcükler okunmaktadır. Aynı zamanda büyü üç harflilerin yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi üzerindeki etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de kısa zamanda sizi sevmesini ve size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Büyü kişinin hayatını kontrol altına almak amacı ile uygulanıyor ise eğer voodoo büyüleri şeklinde yapılmalıdır. Bunun için de medyum bir bez bebeğe ihtiyaç duyar. Bu bez bebek üzerine büyülü sözcükler okunur ve kişinin de ismi okunduktan sonra toplu iğneler batırılmaya başlanır. Kişi her toplu iğne batmasını kendi vücudunda hissedecektir. BU yüzden de davranışlarını artık bu iğne batmalarına göre ayarlayacaktır. Bu yüzden bu büyünün gücü çok büyüktür ve kişinin sosyal hayatını direk etkiler. Kişi artık hayatında mutlu değildir ve sosyal çevresini giderek kaybetmeye başlayacaktır. Toplu iğne büyüsü bu şekilde yapılış amacına göre farklılık gösterir ve kişiler üzerindeki etkileri de farklıdır.

Toplu İğne Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Toplu iğne büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kısa süre içerisinde kişi kendi gibi hareket edemez davranamaz hale gelir. Bu yüzden de kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Toplu iğne büyüsü aşk için uygulandıysa eğer kısa süre içerisinde kişi size karşı hisler beslemeye başlayacaktır ve aşık olacaktır. Büyü kişinin sosyal çevresinden uzaklaşması için yapıldı ise artık kişi çevresine karşı kötü davranmaya başlar ve insanlar giderek o kişiden uzaklaşacaktır. Bu şekilde toplu iğne büyüsü kişiler üzerinde tesrini gösterir.

Toplu İğne Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süresi yapılış şekillerine göre farklılık göstermektedir. Büyünün tesir süresi sona erdiğinde kişi eski davranışlarına ve hayatına geri döner. Bu yüzden de mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri devamlılık kazanacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden aynı şekilde aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Kişiler büyü yöntemini kendileri yenilemeye kalkmamalıdırlar. Kişi böyle bir durumda büyünün olumsuz etkilerini görebilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek toplu iğne büyüsü yeniletilmelidir.  Toplu iğne büyüsü yeniletilirken büyünün amacına uygun bir şekilde işlemler yapılmalıdır.

Tesir Süresinin Bittiği Nasıl Anlaşılır

Tesir süresinin bitip bitmediği kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi size karşı soğuk davranmaya başlıyor ise kısa sürede büyünün etkileri sona erecek demektir. Ayrıca kişi yavaş yavaş normal davranışlarına da geri dönmeye başlayacaktır. Bu durumda toplu iğne büyüsü mutlaka yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi normale dönecek ve iradesini kazanacağı için olup bitenin farkına varacaktır.

Toplu İğne Büyüsünün Bozulması

Toplu iğne büyüsü güçlü bir büyü olduğu için yapımı da bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kesinlikle büyüyü kendi başına bozmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz. Büyü bozulduktan sonra etkileri belli bir süre daha kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Yavaş yavaş kişi kendi normal davranışlarına dönecektir. Bunun sebebi büyünün çok güçlü olması ve üç harfliler kullanılarak yapılmasıdır.

Büyü Yapmak Günah Mıdır?

Büyü dinimizde yer almaktadır fakat en büyük günahlardan biridir. Büyü yöntemi ile insanlara hükmetmek ve hayatlarını değiştirmek günahtır ve bu kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Toplu, İğne, Büyüsü, ,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı