Haber Detayı
20 Ağustos 2019 - Salı 11:04 Bu haber 1608 kez okundu
 
Törensel Büyü
Törensel büyü en güçlü büylerden biri olduğu için tesir etme süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden büyünün çok sık bir şekilde tekrar edilmesine gerek yoktur. Büyünün yapılması da oldukça zahmetli olduğu için tekrar edilmesi sıkıntı yaratabilir.
Büyüler Haberi
Törensel Büyü

Törensel büyüler ya kişilerin sevdikleri insana kavuşmaları için ya da çiftleri birbirlerinden ayırmak için uygulanmaktadır. Bu yüzden bu yöntem yapılış amacına göre uygulanmalıdır. Törensel büyü yapımı ile en zor büyüdür. Bu büyünün yapımında medyumlar üç harfliler ile iletişime geçerler ve sadece tek bir üç harflinin yardımı ile değil bir kabilenin yardımı ile büyü yapılmaktadır. Bu yüzden mutlaka törensel büyü yapımında kişilerin dikkatli olmaları ve asla kendilerinin bu büyüyü yapmaya kalkmamaları gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkilerinin yanı sıra üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka bu törensel büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyum büyüyü gerekli şekilde uygulayacağı için siz hiç bir şekilde büyünün olumsuzluklarından etkilenmeyeceksinizdir.

Törensel Büyü Neden Uygulanır

Törensel büyünün uygulanması aşk için ya da ayrılık içindir. Bu büyü aşk için uygulanacak ise kişi kısa sürede size karşı duygular hissetmeye başlayacaktır. Sevdiğiniz insana bu yöntemle kesin olarak ulaşabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz insan ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Eğer büyü ayrılık için uygulanacak ise kısa süre içerisinde istediğiniz kişiler birbirinden ayrılacak hatta nefret edecek boyuta geleceklerdir. Bu yöntemi kullanarak evli çiftlerin bile kısa zamanda birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Törensel büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Kişi de bu vesveseler doğrultusunda hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü çok daha etkili bir hal alır ve çok daha kısa bir süre içerisinde kişiyi etkisi altına alır. Törensel büyü ne amaç ile uygulanıyor ise, üç harfliler bu doğrultuda hareket ederler.

Törensel Büyü Nasıl Yapılır

Törensel büyü yapımı için gerekli şartların tümünün oluşturulması gerekmektedir. İlk olarak büyünün yapılacağı mekan çok önemlidir. Olabildiğince geniş ve büyük bir mekan tercih edilmelidir. Bu mekan kesinlikle kapalı bir yer olmalıdır. Hiç bir şekilde mekanın ışık almaması gerekmektedir. Karanlık bir ortamda mumlar yakılarak çember oluşturulur. Bu çember zemin de olmalıdır ve şeytan üçgeni çizilir. Büyü bu mumlar ve şeytan üçgeni arasında medyum ve üç harfliler tarafından gerçekleştirilecektir. Büyüyü yaptıran kişi de mutlaka bu çemberin ortasında olmalıdır ve medyumun söylediği sözleri ardı ardına tekrar ettirmelidir. Ancak bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kısa sürede kişi üzerinde tesirini göstermeye başlayacaktır. Törensel büyü çok güçlü bir büyü olduğu için etkileri de çok güçlü bir şekilde karşı tarafı sarmaya başlar ve böylelikle amacınıza ulaşacaksınızdır.

Törensel Büyüün Kişi Üzerindeki Etkileri

Törensel büyü çok etkili bir büyü olduğundan dolayı, yapıldıktan bir kaç gün sonra kişilerin davranışlarında değişmeler görülmeye başlanacaktır. Eğer bu büyü aşk için uygulanmış ise kişi kısa süre içerisinde sizin hayaliniz ile yanıp tutuşacak ve sürekli olarak sizin yanınızda olacaktır. Bu yüzden de kısa süre içerisinde size gelerek duygularını açacaktır. Eğer törensel büyü kişilerin ayrılması için uygulanan bir büyü ise mutlaka kısa sürede kişiler birbirlerinden nefret edecekler ve sürekli olarak kavga edecelerdir. Özellikle üç harfliler kişilere sürekli olarak ayrılık konusunda vesvese verirler. Bu vesveseler doğrultusunda kişiler ayrılığı düşünmeye başlarlar ve kısa sürede birbirlerinden ayrılacaklardır.

Törensel Büyünün Tesir Etme Süresi

Törensel büyü en güçlü büylerden biri olduğu için tesir etme süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden büyünün çok sık bir şekilde tekrar edilmesine gerek yoktur. Büyünün yapılması da oldukça zahmetli olduğu için tekrar edilmesi sıkıntı yaratabilir. Büyünün tesir süresi çok uzun süreli olduğu için bitmeye yakın bir kez tekrar edilmesi yeterlidir. Büyü yeniletildikten sonra tekrar aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Büyünün tekrar edilme işlemlerinin gene aynı şekilde bir ayin ile yapılması şarttır. Ancak bu şekilde etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Törensel büyü yapımı ve yeniletilmesi için kişiler kesinlikle kendi başlarına herhangi bir şey yapmamalıdırlar. Aksi taktirde kişiler büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir ve aynı zamanda üç harflilerinde dikkatini çekeceği için musallat olma gibi durumlarla karşı karşıya kalacaktır. Bu yüzden mutlaka tüm bu işlemler için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Törensel Büyü Günah mıdır?

Töresnel büyü kötü niyetler ile insanlar üzerine uygulanan bir büyü olduğu için olumsuz sonuçları vardır. Dinimize göre büyünün ne amaçla yapıldığının herhangi bir önemi yoktur. Bu yüzden büyünün her türlüsü çok büyük günahtır. Bir büyü iyi niyetle bile apılmış olsa kişinin kaderini değiştirecektir. Bu yüzden büyü yöntemi yasaklanmıştır ve kesinlikle bu yöntemi kullanan kişiler cezalandırılacaklardır. Törensel büyü de çok büyük günahtır ve bu yöntemi uygulamanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bizler de büyü yöntemini kullanmıyoruz. Daha kolay yolları, doğal yöntemleri deneyerek amacınıza ulaşmaya çalışmak sizler için daha tehlikesiz olacaktır.

Törensel Büyü Nasıl Bozulur?

Töresel büyü gibi güçlü büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Özellikle bu törensel büyünün yapımı için özel bir ayin uygulandığından dolayı ve üç harflilerin kabileleri kullanıldığı için bozulma işlemleri çok zordur. Törensel büyü bozulması için medyum üç harflilerin kabileleri ile iletişime geçer. Eğer üç harfliler isterlerse büyü bozulacaktır. Onlar istemezler ise büyü hiç bir şekilde bozulmaz ve kişiler üzerinde tesiri bitene kadar etki etmeye devam edecektir. Eğer büyü bozulur ise kişiler üzerindeki etkisini de hemen kaybetmez. Belli bir süre geçtikten sonra yavaş yavaş kişi üzerindeki tesiri ortadan kalkacaktır. Bu şekilde kişiler büyünün etkisinden çıktıktan sonra olup bitenin farkına varmazlar. Fakat kişilerin enerjisi düşük olacaktır ve sürekli bir uyku durumunda kalacaklardır. Bu davranış bozuklukları büyünün kişinin enerjisini çekmesinden kaynaklanmaktadır. Kişi biraz zaman geçtikten sonra tamamen kendine gelecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Törensel, Büyü,
Yorumlar
Haber Yazılımı