Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 15:13 Bu haber 3404 kez okundu
 
Tuz Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma
Tuz büyüsü ve bunun gibi diğer ayrılık büyüleri ile birbirlerini seven iki kişinin ilişkisinin bitmesine sebep olmak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde bu ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre çok büyük günaha girmiş sayılırsınız ve mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yaptıran kişilerin bu dünyada hiçbir işleri rast gitmez öbür dünyada da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır.
AYIRMA BÜYÜSÜ Haberi
Tuz Büyüsü ile Evli Çiftleri Ayırma

Ayrılık büyüleri uygulandıktan kısa bir süre sonra sonuç verir ve istediğiniz kişileri bu büyü yöntemi ile kolaylıkla ayırabilirsiniz. Fakat bu büyülerin yapım aşamaları oldukça zordur. Bu yüzden kendiniz büyüyü uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de etkisi altına alır ve hızlı bir şekilde sizi de etkilemeye başlar. Bu yüzden medyuma gidip büyünün tehlikesiz bir şekilde yapılmasını sağlamalısınız. Büyü yöntemini uyguladıktan sonra yavaş yavaş kişilerin davranışlarının değişmeye başladığını göreceksiniz. Büyü çok eski çağlarda bile kullanılan tesiri büyük bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda insanların hayatlarının değişmesine sebep olursunuz. Kişiler kendi hayatları ile ilgili kararları kendileri alamaz hale gelip tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlayacakları için hiçbir şekilde bir şey yapamazlar. Tuz büyüsü ile evli çiftleri ayırma da bu şekilde insanların tesirini kapattığı için kısa zamanda etkisini gösterir ve amacınıza ulaşmanızı sağlar.

Tuz Büyüsü Nasıl Uygulanır

Tuz büyüsü uygulaması için medyum bir tas su içerisine bir avuç bir önceki geceden okunmuş olan tuzları atar. Tuz bu su içerisinde çözünene dek medyum büyülü sözcükleri okur. Sizin de medyum ile birlikte bu büyülü sözcükleri yanlışsız bir şekilde tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü tamamlanmış olacaktır. Daha sonra büyünün tam anlamıyla bitmesi ve tesirinin de kuvvetlenmesi için medyum üç harflilerden yardım alır. Bu büyü tamamlandıktan sonra mutlaka bu suyun büyü yapılan çift tarafından içilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişiler bu suyu içerlerse büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kişilerin hareketleri yavaş yavaş değişiklik göstermeye başlar. Artık çift büyü nasıl isterse o şekilde hayatlarını sürdüreceklerdir. Özellikle büyü yapımında güçlerinden yararlanılan  varlıklar sürekli olarak bu çifte olumsuz yönde vesveseler verirler. Artık kişiler bu vesveseler yüzünden sürekli olarak kavgalar etmeye başlarlar. Bu kavgaları gün geçtikçe daha da büyüyecektir ve artık yıpranmaya başlayacaklardır. Tuz büyüsü ile evli çiftleri ayırma bu şekilde gerçekleştirilir. Büyünün ilerleyen safhalarında kişiler artık birbirlerine karşı olan saygılarını da kaybedeler ve ağza alınmayacak sözler söylerler. Bu şekilde kısa zamanda çift birbirlerinden nefret edecek konuma gelerek ayrılık kararı alırlar.

Tuz Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Tuz büyüsü tesiri büyük olan büyülerden biridir. Fakat bu büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler büyüden etkilenmemeye ve tamamen eski davranışlarına geri dönmeye başlayacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyülerin gücünü kontrol ederek ilerlemeniz gerekmektedir. Büyünün etkisi yaklaşık olarak bir ay kadar sürecektir. Bu yüzden bu sürenin sonlarına doğru tekrar medyuma giderek büyünün yeniden baştan yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü yenilendiğinde etkileri de gene aynı şekilde kişiler üzerinde etki etmeye devam edecektir. Böylece çift hiçbir zaman barışmamış olur. Ama siz büyü yöntemini yeniletmezseniz çift kısa zamanda birbirlerine geri dönecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok önem vermeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün devamlılığı için yeniletilmesini sağlamalısınız. Tuz büyüsü ile evli çiftleri ayırma yeniletildiği müddetçe etkileri de kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir.

Tuz Büyüsü ile Çiftleri Ayırmak Günah mıdır?

Tuz büyüsü ve bunun gibi diğer ayrılık büyüleri ile birbirlerini seven iki kişinin ilişkisinin bitmesine sebep olmak çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde bu ve bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre çok büyük günaha girmiş sayılırsınız ve mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yaptıran kişilerin bu dünyada hiçbir işleri rast gitmez öbür dünyada da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden bizler büyü ve büyü gibi yöntemleri kullanmayı asla tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yüzden büyü yönteminden uza durmalısınız. Tuz büyüsü ile evli çiftleri ayırma gibi yöntemleri uygulamak yerine mutlaka doğal yollarla amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca büyüler her zaman belli bir süre boyunca kişiler üzerinde etki ettiği için istediğiniz amaca kısa süreliğine ulaşacaksınızdır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmamalısınız.

Tuz Büyüsü Etkileri Nasıl Bozulur

Büyü bozulması için gene kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Kişi kendisi büyü yöntemini bozmaya kalkmamalıdır. Bu durumda kişinin başına olumsuz olaylar gelebilir. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte uygulandığı için kısa zamanda bu varlıkların size musallat olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz ve aynı zamanda büyü sizi de içine çekerek etkilemeye başlayacaktır. Bu yüzden medyuma gidip büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyünün kişiler üzerindeki etkisinin kalkması için  medyum tekrar su içerisine tuz ekler ve bu kez büyünün bozulması için suya okumaya başlar. Gene bu suyun mutlaka kişilere içirilmesi gerekmektedir. Kişiler yavaş yavaş suyu içtikten sonra büyünün etkisi altından çıkacaklardır. Fakat bu durum biraz zaman alır Tuz büyüsü ile evli çiftleri ayırma güçlü etkilere sahip olduğu için hemen sonuç alamazsınız. Ancak belli bir zaman geçtikten sonra büyünün etkileri tam anlamıyla kişiler üzerinden kalkar ve kişiler büyünün etkisi altından çıktıktan sonra gene birbirlerine sevgi ile yaklaşacaklardır. Bu şekilde çift eski hayatına geri dönmüş olacak ve tekrar bir araya geleceklerdir. Büyü bozma işlemleri gerçekleştirilirken sizlerde çok dikkatli olmalısınız, aksi taktirde büyü sizi de etkisi altına alabilir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuz, Büyüsü, ile, Evli, Çiftleri, Ayırma, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı