Haber Detayı
25 Ağustos 2019 - Pazar 21:13 Bu haber 2680 kez okundu
 
Tuz ile Ayırma Büyüsü
Büyülerin tesir süreleri güçleri ile aynı şekildedir. Bu tuz ile ayırma büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkilerini gösterir. Fakat büyünün gücü sona erdiğinde kişiler gene eskisi gibi iyi anlaşmaya ve birbirlerini sevmeye başlayacaklardır. Bu yüzden büyülerin mutlaka belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Tuz ile ayırma büyüsü yeniletilmesi için gene medyuma gitmeli ve bez bebek üzerindeki büyünün tesirini yeniletmelisiniz.
Büyüler Haberi
Tuz ile Ayırma Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında onların mutluluklarını bozararak sevdiklerinden ayırıp kendilerine aşık etmek için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Ayırma büyüleri bu yüzden çok sık uygulandığı için pek çok farklı yapılış şekline sahiptir. Ayırma büyülerinde kullanılan materyallerden biri de tuzdur. Tuz ile ayırma büyüsü güçlü bir yöntemdir ve kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini göstererek amacınıza ulaşmanızı sağlar. Tarihte ilk olarak Kafkas bölgesinde yapılmaya başlamış olan bu tuz ile ayırma büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür. Bu yüzden kişilerin bu büyüyü yaptırmak için medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kişi kendi başına büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdır.  Genel olarak bu büyü daha çok kadınlar tarafından erkeklere uygulanmaktadır. Tuz büyüsü çok güçlü bir kara büyü olduğu için istediğiniz gibi sevdiğiniz kişinin sevdiğinden ayrılmasını sağlayacaksınızdır. Daha sonra bu kişiye bir bağlama ya da aşk büyüsü yaptırarak kişinin sizi sevmesini de sağlayabilirsiniz.

Büyü Yöntemini Kullanarak Ayrılığa Sebep Olmak Günah mıdır?

Büyü yöntemi dinimizde en büyük günahlar arasında yer almaktadır ve kişiler kesinlikle amaçlarına büyü yöntemini kullanarak ulaşamaya çalışmamalıdırlar. Kişiler büyü yöntemini kullandıklarında mutlaka dinimize göre cezalandırılacaklardır. Haram olan bu yöntemi kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden amacınıza normal yollardan ulaşmaya çalışmalısınız. Sevdiğiniz kişi sizi istemiyor ise sizi seven biri ile birlikte olmayı denemelisiniz. Sizi sevmeyen biri ile zaten uzun süreli olarak mutlu olamayacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişiye kavuşsanız bile bu durum büyünün tesir etme süresi boyunca sürecektir . Bu yüzden tuz ile ayırma büyüsü kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizlerde bu yöntemi kullanmıyoruz ve hiçbir şekilde sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz.

Tuz İle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

Tuz büyüsü adından anlaşılacağı gibi tuz ile yapılmamaktadır. Bu büyünün yapımı için bir bez bebek kullanılır. Bu bez bebek ile kişinin hareketlerini kontrol altına alırsınız ve kişi sizin sözünüzün dışına çıkamaz hale gelecektir. BU bez bebek üzerine iğneler batırılarak büyülü sözcükler söylenir. Her iğne battığında kişi bu bölgedeki acıyı gerçek anlamda hissedecektir. Bu yüzden de büyünün dışına çıkamaz hale gelecektir. Tuz ile ayırma büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişilerin kısa süre içerisinde ilişkilerinin bitmesini sağlayabilirsiniz. Tuz ile ayırma büyüsü yapıldıktan sonra kişi bebeğe göre hareket etmeye başlayacaktır. Eğer kişi sizin istemediğiniz bir harekette bulunacak olursa iğneyi kişiye batırmanız yeterli olacaktır. İğne her battığında kişi büyünün etkisi ile harekelerini değiştirecektir. Kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket edeceği için hayatında bulunana kişiden ayrılacaktır. Tamamen sizin kontrolünüz altında olduğu için bir daha bu kişiye ger dönmeyecek ve sizinle birlikte olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz insana kavuşabilirsiniz. Bu büyü eski bir vuuduu büyüsü olduğu için oldukça uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmektedir fakat oldukça tehlikeli bir büyüdür. Bu yüzden bu büyüyü yaptıran kişiler mutlaka çok dikkatli olmalılardır.

Tuz ile Ayırma Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Büyülerin tesir süreleri güçleri ile aynı şekildedir. Bu tuz ile ayırma büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkilerini gösterir. Fakat büyünün gücü sona erdiğinde kişiler gene eskisi gibi iyi anlaşmaya ve birbirlerini sevmeye başlayacaklardır. Bu yüzden büyülerin mutlaka belli bir süre sonra yeniletilmeleri gerekmektedir. Tuz ile ayırma büyüsü yeniletilmesi için gene medyuma gitmeli ve bez bebek üzerindeki büyünün tesirini yeniletmelisiniz. Büyü tesiri yeniletildikten sonra gene aynı şekilde büyü kişiler üzerine tesir etmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi odlukça önemlidir. Bir büyü tesiri biter ise kişi de büyünün etkisinden kurtulacağı için kendi hayatını yaşamaya devam edecektir. Bu yüzden büyülerin tesir sürelerine dikkat etmeli ve bu süre sona ermeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde kalıcı olacaktır.

Tuz ile Ayırma Büyüsünü Bozmak İçin Ne Yapmalı

Büyülerin bozulması oldukça tehlikeli ve zordur. Medyumlar büyülerin bozulması için üç harfliler iletişime geçeler ve bu sayede kişiler üzerindeki büyüyü ortadan kaldırırlar. Bu yüzden bir kişi büyüyü bozmak istediğinde üç harfliler ile iletişime geçmek zorundadır. Fakat kişiye üç harfliler musallat olabilir. Bu yüzden böyle bir durum yaşamamak için büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum size zarar gelmeyecek şekilde büyünün bozulmasını sağlayacaktır. Bu yüzden kendiniz hiçbir şekilde tuz ile ayırma büyüsü gibi güçlü büyüleri bozmaya kalkmamalısınız. Büyünün bozulması için medyuma bez bebeği götürmeniz gerekmektedir. Bu bez bebek üzerindeki büyü tesiri zahmetli bir ayin sonucunda ortadan kaldırılır. Daha sonra büyünün etkisinin ortadan kalkması ile birlikte kişide eskisi gibi normal hareket etmeye başlayacaktır ve sevdiği insana da geri dönecektir. Kişi kısa süre içerisinde kendisini toparlar ve normale döner. Kişi büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmayacaktır.

Tuz ile Ayırma Büyüsü Sonuçları

Bu büyü yapıldıktan sonra istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşacaksınızdır fakat büyünün tehlikelerine çok dikkat etmelisiniz. Kendiniz de büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz.  Bu yüzden büyü yapım aşamaları sırasında çok dikkatli olmalı hiçbir şeyi yanlış yapmamalısınız. Büyü ne kadar doğru uygulanır ise kişi kendini korumuş olacaktır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tuz, ile, Ayırma, Büyüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı