İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Sevgi Büyüsü
Sevgi Büyüsü
Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü
Haber Detayı
07 Temmuz 2019 - Pazar 23:35 Bu haber 3265 kez okundu
 
Voodoo Büyüsü
İnsanları kontrol etmek ve davranışlarını değiştirmek için büyü yöntemi çok uzun süredir insanlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle her büyünün yapımında farklı materyaller kullanıldığı için etkileri ve bu süreç farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyünün amacına göre yapılış şekli de farklılık göstermektedir.
Voodoo Büyüsü Haberi
Voodoo Büyüsü

İnsanları kontrol etmek ve davranışlarını değiştirmek için büyü yöntemi çok uzun süredir insanlar tarafından kullanılmaktadır. Özellikle her büyünün yapımında farklı materyaller kullanıldığı için etkileri ve bu süreç farklılık göstermektedir. Bu yüzden büyünün amacına göre yapılış şekli de farklılık göstermektedir. Voodoo büyüsü çok güçlü bir büyüdür ve bu yüzden de çok sık tercih edilmektedir.  Voodoo büyüsü eskiden cadılar ile yapıldığı için etkileri çok daha kuvvetlidir. Günümüzde ise büyüler medyumlar tarafından yapılmaktadır. Kişiler bu tarz kuvvetli büyüleri kesinlikle kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişilerin başına olumsuz olaylar gelebilir. Kişiler büyü yöntemini yanlış uyguladıklarında mistik güçlerin etkileri altında kalabilirler. Bu yüzden mutlaka büyü yönteminin uygulanması için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Ayrıca dinimizce de büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır ve günahtır. Bu yüzden büyü yapmaktan ve yaptırmaktan kesinlikle uzak durmanız gerekmektedir. Aksi taktirde başınıza kötü olaylar gelecektir. Voodoo büyüsü genellikle kişileri tesir altına almak ve onları yönlendirmek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanırken mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Güçlü büyülerin etkileri de çok güçlü olduğu için sadece yapılan kişiyi değil aynı zamanda büyü yaptıran kişiyi de olumsuz bir şekilde etkileyecektir. Büyü yöntemini kullanmak yerine amacınıza doğal yollardan ulaşmayı denemelisiniz. Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık kendini tamamen dış dünyaya kapatacaktır. Artık kişi kendi hareketlerini kontrol edemez hale gelir bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık özgür iradesini kullanamaz hale gelir bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye hayatını yaşamaya başlar. Bu yüzden büyü yöntemi insanların kontrolünü ele almanızı sağlar.

Voodoo Büyüsünün Yapım Şekli

Voodoo büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde bir bez bebek kullanılmaktadır. Bu bez bebek üzerine medyum kişinin ismini okur ve iğneler batırarak büyüyü tamamlar. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra her iğne batırıldığında kişi bu iğnelerin acısını kendi üzerinde hissedecektir. Bu şekilde kişiye yapmasını istemediğiniz şeyleri yaptırmazsınız. Kişi acı çektiği için artık tamamen büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden voodoo büyüsü oldukça etkili sonuçları olan bir büyüdür. Bu yüzden de çok sık tercih edilmektedir. Fakat bu büyünün tarihi çok eski zamanlara dayandığı için etkisi çok büyüktür ve kara büyüler arasında yer almaktadır. Kara büyüler en etkili ve güçlü büyülerdir. Bu büyülerin yapılması çok fazla tercih edilmez çünkü sonuçları felaket olabilir. Bu yüzden mutlaka bu tarz büyülerin yapımında dikkat edilmesi gerekmektedir. Büyü yapımını kişi kesinlikle kendi başına üstlenmemelidir. Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra kişi üzerinde artık sürekli olarak bir uyku durumu oluşur. Kişi tamamen ruh gibi ortalarda dolaşmaya başlayacaktır. Kişi üzerindeki bu değişiklikler çevresi tarafından fark edilse de kişi kendinde oluşan bu farklılığı asla fark edemeyecektir. Bunun sebebi tamamen büyünün etkisi altında oluşudur. Bu yüzden kişi büyünün etkisi sona erene kadar olup bitenden bir haber olacaktır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık normal ve mantıklı hareketlerde bulunamaz hale gelir. Kısa süre içerisinde mistik güçlerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve hayatını bu vesveselere göre yaşar. Ayrıca bu büyünün etkisi diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden de çok sık tercih edilen bir yöntemdir.

Voodoo Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka büyünün tesir süresine dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu büyü ne kadar güçlü etkilere sahip bir büyü olsa da mutlaka bir gün kişi üzerindeki etkileri kaybolmaya başlayacaktır. Hiçbir büyünün gücü sonsuza dek sürmeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin ara sıra tesir sürelerinin kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkileri kişi üzerinden kalktığında artık kişi normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden de kişi üzerindeki tüm hakimiyetinizi kaybedeceksinizdir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyünün yeniletilme işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresinin bitip bitmediğini kişinin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Kişi artık mantıklı bir şekilde davranmaya başlıyor ise kişi üzerindeki büyü etkileri bitmeye başlıyor demektir. Bu yüzden büyünün tesir süresi sona ermeden hemen önce mutlaka büyünün yeniletilmesi şarttır. Büyünün yeniletilme işlemleri için mutlaka aynı medyuma gitmeniz ve aynı şekilde büyüyü yeniletmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi gene sizin kontrolünüz altında kalacaktır. Bu yüzden büyülerin tesir süreleri oldukça önemlidir. Voodoo büyüsü tesir süresinin uzatılması için ayrıca farklı yöntemler de denenebilir. Bunlardan biri de muskaya büyü yazma yöntemidir. Bu yöntemi kullandığınızda büyünün etkileri ekstra uzun süreli olarak kişi üzerinde görülecektir. Muskaya büyü yazma yönteminde büyülü sözcükler muska üzerine yazılır ve bu büyülü muskanın mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde görülecektir. Aksi taktirde büyünün etkileri kişiyi etkilemez. Bu yüzden büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması ve hiçbir şekilde açılmaması şarttır. Büyülü muska açıldığında ya da kaybolduğunda kişi üzerindeki tüm etkileri ortadan kalkacağı için kişi de kısa süre içerisinde tüm büyü etkilerinden kurutulacak ve normal hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Voodoo, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı