Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 23:27 Bu haber 2728 kez okundu
 
Zincir Büyüsü
Kara büyüler arasında yer alan zincir büyüsü oldukça etkili bir bağlama büyüsü olup, kolaylıkla uygulanabilir. Zincir büyüsü aynı zaman da kilit büyüsü olarak da bilinirken iyi amaçla yapıldığı gibi kötü amaç içinde kullanılmaktadır.
ZİNCİR BÜYÜSÜ Haberi
Zincir Büyüsü

Zincir Büyüsü Nedir?

Kara büyüler arasında yer alan zincir büyüsü oldukça etkili bir bağlama büyüsü olup, kolaylıkla uygulanabilir. Zincir büyüsü aynı zaman da kilit büyüsü olarak da bilinirken iyi amaçla yapıldığı gibi kötü amaç içinde kullanılmaktadır. Büyüler her zaman kötü amaç güderek yapılan işlemler olmasa da kaderi sihir gibi yöntemler ile değiştirmesinden dolayı kesinlikle günahtır. Özellikle dinimizin gerektirdiği durumlardan kaynaklı olarak bütün büyüler çeşidi fark etmeksizin günahtır. Bunun için yaptırılmaması tavsiye edilir.

Etkili bir bağlama büyüsü arayan kişiler zincir büyüsünü kullanabilir. Bir kimseyi kendinize bağlamak ya da başka kişileri birbirine bağlamak amacı ile yapılabilen zincir büyüsü aynı zaman da kader bağlama, şans bağlama, işleri bağlama, erkeklik bağlama gibi pek çok alanlarda da kullanılabilir. Bunun için iyi niyet dışında kişilere zarar vermek ve kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkilemek amacı ile de kullanılabilir.

Zincir Büyüsü Nasıl Yapılır?

Zincir büyüsü aynı zaman da diğer adı ile kilit büyüsü olarak da bilinmekte olup, isminden de anlaşılacağı üzere kilit ve zincir ile yapılmaktadır. Fakat zincir büyüsü tarif olarak zincir büyüsü nasıl yapılır şeklinde kendisi evde yapmaya çalışacak olan ya da yapmak isteyen kişilerden dolayı verilmemekteyiz. Biz büyü yapmadığımız ve tasvir etmediğimizden dolayı zincir büyüsü ya da farklı büyülerin tariflerini sizlere vermemekteyiz. Zaten büyüleri kendiniz evinizde tek başınıza internetten ya da farklı kaynaklardan bilgi alarak yapmanız size ya da ailenize ciddi zararlar verebilir. Çünkü büyülerde yapılan ufak hatalar kişileri çıkmaza sürükleyebilir. Bunun içinde kesinlikle tek başınıza aslı olmayan ya da kesin olmayan bilgiler ile büyü yapmayınız. Zincir büyüsü de bu söylediklerimiz arasında yer almakta olup, kesinlikle kendiniz yapmaya kalkmadan bir medyumdan yardım alabilirsiniz.

Zincir Büyüsü Yapan Güvenilir Medyum Önerisi

Zincir büyüsünü yapan medyum bulmak için öncelikle büyü hakkında bilgi aldıktan sonra neden yaptırdığınızı da belirledikten sonra medyum arayışına girebilirsiniz. Medyum arayışında ise başlıkta da belirttiğimiz üzere medyum seçimi çok önemli olup, güvenilir bir medyumdan yardım almalısınız. Biz büyü yapmadığımız için size bu konuda yardımcı olamayız. Fakat güvenilir medyum bulmak için öncelikle bulduğunuz medyumun hakkında yorumları okumalı ve yaptığı işlemler hakkında bilgiler almalısınız. Bu şekilde güvenilir medyumu bulabilir ve dilediğiniz yardımı alabilirsiniz. Günümüzde medyum adı altında dolandırıcılık yapan pek çok kişi bulunmakta olup, kesinlikle bunu dikkate alarak medyum tercihini temkinli yapmalısınız.

Zincir Büyüsü Günah mı?

Zincir büyüsü ya da farklı bir büyü İslam dinine aykırı işlemler içermekte olup, bunun için kesinlikle günahtır. Zincir büyüsü ya da farklı hangi amaç olursa olsun günah olduğu için Müslüman olan kişilerin yapmaması ya da yaptırmaması gerekmektedir. Bu işlemler tamamen şeytani izler barındırmakta olup, yapan kişilerde yaptıran kişilerde aynı günaha ortak olur.

Bağlama Vefki

Büyünün günah olduğunu yukarıda sizler ile paylaştık. Aynı zaman da bizim büyü gibi işlemler yapmadığımızı da sizlere belirttik. Pek biz ne yapıyoruz? Biz vefk, celb ve tılsım gibi işlemler yapmakta olup, sizlere büyü dışında yardımcı oluyoruz. Bu işlemler tamamen büyüden uzak olup, sadece dualar ile yapılmasından dolayı günah değildir. Bunun için bağlamak amacı ile yapılan iyi niyetli büyüler yerine bağlama vefki kullanabilirsiniz. Bunun içinde bizden yardım alabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Bizlere whatsapp ya da arayarak bilgi alabilir ve bu şekilde işlemlerimizin tüm detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zincir, Büyüsü,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı