Reklamı Geç
HABER DETAY
Büyünün Etkileri
Büyü insanların çok eski zamanlardan bu yana kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiyi tesir altına alabilirsiniz ve hareketlerini etkileyebilirsiniz. Büyü insanların özgür iradelerini kullanmalarını engeller ve kişi tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlar
08 Temmuz 2019 - Pazartesi 22:43
665 defa okunmuş.
Büyüler

Büyü insanların çok eski zamanlardan bu yana kullandıkları mistik bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişiyi tesir altına alabilirsiniz ve hareketlerini etkileyebilirsiniz. Büyü insanların özgür iradelerini kullanmalarını engeller ve kişi tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kişinin hayatı kısa süre içerisinde değişecektir. Özellikle insanlar aşk büyülerini çok  sık tercih etmektedirler. Bu büyü yöntemlerini kullanarak istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu mistik yöntemin yapımında genel olarak üç harfliler kullanılmaktadır. Büyü nedir denildiğinde üç harfliler ile birlikte medyumların kişilerin hayatlarını etki altına almak için uyguladıkları doğa üstü bir yol demek doğru olacaktır. Bu yöntemin gücü o kadar büyüktür ki kısa süre içerisinde kişiyi kontrol altına alabilirsiniz.

Büyü Gerçekten Var mı?

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılan ve var olan bir yöntemdir. Bu yöntem dinimizde de vardır ve Kuran da yer almaktadır. Dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler muhakkak cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan vazgeçmelisiniz. Büyü yönteminin kullanılmasının sebebi istediğiniz gibi bu yöntem ile kişiyi tesiriniz altına alabilmenizdir. Büyünün yapılış amacına göre istediğiniz gibi kişinin hayatını kontrol altına alabilirsiniz. Büyü gerçekten var mı denildiğinde evet bu yöntem vardır fakat kullanılması ve yapılması son derece tehlikelidir. Özellikle üç harfliler kullanılarak yapıldığı için olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalacaksınızdır.  Bu yüzden bu yöntemi kullanmamalısınız.

Büyü Yapmak Günah mı?

Büyü yöntemi doğa üstü bir yöntem olup, kişilerin kaderlerini hayatlarını değiştirmektedir. Bu yüzden de büyü yöntemi oldukça tehlikelidir. Dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaklanmıştır. Kişi ne amaçla olursa olsun bu yöntemi kullanmak yerine doğal yöntemler ile amacına ulaşmalıdır. Büyü yapmak günah mı denildiğinde kesinlikle bu yöntem dinimizce günahtır ve yasaklanmıştır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız ve kesinlikle bu yöntemi kullanmayı denememelisiniz. Aksi taktirde büyü yüzünden cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyünün günah olma sebebi ise kişinin iradesini kitlenmek ve iradesi dışında hareket etmesini sağlamak, onu kontrol altına alarak hayatına müdahale etmektendir.

Büyü Psikolojik Etki Yaratır mı?

Büyü doğa üstü varlıklar kullanılarak medyumlar tarafından yapılan insanların duygu ve düşüncelerini kontrol altına almaya yarayan mistik bir olgudur. Bu durum ile karşı karşıya kalan insanın mutlaka hayatı değişecek ve olumsuz yönde ilerleyecektir. Büyü psikolojik etki yaratır mı denildiğinde evet kişiler üzerinde olumsuz ruhsal etkiler bırakmaktadır. Özellikle büyü yapılan kişinin hayatı tamamen değişilecektir çünkü bu kişiye üç harfliler gözükür ve hatta musallat olurlar. Kişi de artık tamamen farklı bir boyutta yaşamaya başlar. Onlar nasıl isterse o şekilde hayatına devam edecektir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin de psikolojisi bozulacaktır. Bu yüzden büyü yapmaktan mutlaka uzak durmalısınız. Bu yöntemi tercih etmemelisiniz.

Büyü Yaptırmak Sağlığı Bozar mı?

Büyü yöntemi kullanılarak kişiler karşı tarafın hareketlerini ve hayatını kontrol altına almaktadır. Bu yüzden bu yöntem insanlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Bu yöntemin uygulanması çok önemlidir. Uygulanma aşamalarında ilk olarak kişi kendisi büyü yöntemini yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka kişi medyuma giderek büyü yaptırmak zorundadır. Aksi taktirde kişi büyünün olumsuz etkileri ile karşı karşıya kalacaktır. Bu olumsuz etkiler kişinin davranışlarını ve hatta hayatını etkilemektedir. Büyü yaptırmak sağlığı bozar mı denildiğinde evet ruhsal sağlığı kesinlikle bozmaktadır. Büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişilere musallat olmaları gibi durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir. Bu durumda kişinin ruhsal sağlığı bozulabilir. Bu yüzden büyü yaptırmaktan uzak durmalısınız.

Büyü Yaptırdıktan Sonra Neler Olur?

Büyü yöntemi oldukça tehlikeli ve uzak durulması gereken bir olgudur. Özellikle dinimizce kesinlikle yasaklanmıştır. Bunun sebebi büyü yöntemini kişilerin hayatını olumsuz yönde etkilemesidir. Büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka dinimizce cezalandırılacaklardır. Büyü yaptırdıktan sonra neler olur denildiğinde büyünün olumsuz özellikleri hem yapan hem de yaptıran kişiyi saracaktır. Genelde büyülerin yapımı sırasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile çok sık karşılaşılmaktadır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yapıldıktan sonra kişi kolaylıkla büyünü tesiri altına gireceği için onu istediğiniz şekilde kontrol altına da alabilirsiniz. Bu şekilde de etkileri vardır.

Her Büyünün Belirtisi Aynı Olur mu?

Büyüler yapılış amaçlarına göre birbirlerinden farklılık göstermektedirler. Büyü yöntemleri uygulanırken her yöntemin amacına uygun bir şekilde yapım aşamaları uygulanır ve farklı materyaller kullanılmaktadır. Kullanılan bu materyaller büyülerin etki sürelerini ve kuvvetini değiştirmektedir. Aynı zamanda büyünün belirtileri de gene bu materyallere göre farklılık gösterecektir. Her büyünün belirtisi aynı olur mu denildiğinde hayır her büyünün belirtisi birbirinden farklıdır. Büyünün yapılış amacına göre kişi üzerindeki etkisi ve belirtisi farklılık gösterecektir. Aşk için uygulanan bir büyünün etkileri kişiyi farklı bir şekilde tesir altına alırken, kısmet açma büyüsünün etkileri de farklı bir şekilde kişi üzerinde görülecektir. Bu yüzden büyülerin yapılış şekli çok önemlidir.

Adınız
Yorumunuz
hüseyin - 15 Ocak 2020  
Benim bünyem asla dayanıklı bir bünye değildi. En ufak bir soğuk alayım direk hasta olurdum. Sürekli olarak başım ağrır ve neredeyse her türlü hatalığa yakalanırdım. Özellikle baş ağrılarım tuttuğu zaman günüm rezalet geçerdi. Birden ağrılarım geçmeye başladı. Soğuk alsam dahi artık hasta olmamaya başladım bu durumu sevinçli bir şekilde annem ile paylaştım.

okan hasan - 17 Ocak 2020  
Çocuğum daha birini sınıfa gidiyor ve birinci sınıf bitmek üzereydi. Herkesin çocuğu birinci sınıfın ortalarında okuma yazma öğrenmişti. Benim çocuğum bir türlü öğrenemiyor ve artık hayat zehir olmak üzereydi. Çocuğumun aklı fikri oyum oynamaktı. Çocuğum neredeyse sınıfta kalacaktı. Kayınvalidem bana medyum hocadan bahsetti- ilk olarak kesinlikle istemedim. Çocuğum daha çok küçük ve günah olur diyerek. Aradan biraz vakit geçtikten sonra aniden okuma yazma bilmeyen çocuğum sınıf birincisi olmuştu. Aklıma direk kayınvalidem geldi. İl olarak kızdım günah diyerek. Kayınvalidem beni medyum hocanın yanına götürdü. Medyum hoca çocuğum için başarı celbi yaptığını ve hiçbir şekilde günah olmadığını güzelce anlattı. Biz bir zarını görmedik.

gitmek ve kalmak - 18 Ocak 2020  
Okulda çok başarılı bir öğrenciyim. Sadece ben değil sınıfımda bir kız daha derslerinde gayet başaralı. Sınıfımdaki kız ile bölüm birinciliğine oynuyoruz. Bazen ben geri kalıyordum ve bu durum beni çok sinirlendiriyor be geriyordu. Annem bana medyum hocadan bahsetti ve ondan yardım alabileceğimden bahsetti. Medyum hoca ile önce telefonda konuştuk. Medyum hocanın yanına gittim. Durumdan medyum hocaya daha detaylı bir şekilde bahsettim. Medyum hoca benim için başarı celbi yaptı. Medyum hocanın yaptığı başarı celbi sayesinde hiçbir şekilde ek olarak ders çalışmadan sınıfımdaki o kızı derslerde geçtim ve bölümden birinci olarak ayrılacağım gibi görünüyor. Artık hiçbir şekilde geri kaldığım zamanlar olmuyor ve ek olarak ders çalışmıyorum.