Reklamı Geç
HABER DETAY
Sevdiğine Kavuşma Büyüsü
Bu yüzden aşk büyülerinin çeşidi oldukça fazladır ve yapılış şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Sevdiğine kavuşma büyüsü sayesinde kişi istediği insanı kendine rahatlıkla aşık edebilecektir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin duygu ve düşünceleri tamamen büyüye bağlı olarak ilerleyecektir. Bu tarz aşk büyüleri oldukça kuvvetli olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir.
12 Temmuz 2019 - Cuma 08:46
784 defa okunmuş.
Büyüler

Genel olarak büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana insanların amaçlarına ulaşabilmek için sık sık tercih ettikleri bir yöntemdir. Bu yöntemi tercih ederek rahatlıkla karşı tarafın tüm duygu ve düşüncelerine kolaylıkla hükmedebilmektedir. Kişi özellikle sevdiği kişiye kavuşabilmek için büyü yöntemini sık sık kullanmaktadırlar. Geçmişten günümüze kadar büyü yöntemi genel olarak aşk için sık sık kullanılmıştır. Bu yüzden aşk büyülerinin çeşidi oldukça fazladır ve yapılış şekilleri de birbirlerinden farklılık göstermektedir. Sevdiğine kavuşma büyüsü sayesinde kişi istediği insanı kendine rahatlıkla aşık edebilecektir. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık  özgür iradesi ile hareket edemez hale gelir. Bu yüzden de büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Kişinin duygu ve düşünceleri tamamen büyüye bağlı olarak ilerleyecektir. Bu tarz aşk büyüleri oldukça kuvvetli olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Büyüler medyuma gidilmeden kişiler tarafından yapılmaya kalkıldığında kişi büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalabilir. Bu yüzden mutlaka medyuma gidilerek büyü yönteminin uygulanması gerekmektedir. Bu şekilde kolaylıkla büyünün olumsuz özelliklerinden korunacaksınızdır. Ayrıca büyülerin yapım işlemleri sırasında medyumlar üç harflilerden de yardım aldıkları için kişilere üç harflilerin musalla olması gibi durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Dinimizde de büyü yöntemi yer almaktadır fakat kesinlikle bu yöntem yasaklanmıştır. Çünkü büyü yöntemi kişilerin hayatlarını ve kaderlerini doğrudan etkilemektedir. Bu yüzden de dinimizce büyü yöntemi yasaklanmıştır. Büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanan kişiler mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yöntemler ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Sizlere kesinlikle büyü yöntemini önermiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmıyoruz.

Sevdiğine Kavuşma Büyüsü

Bu güçlü aşk büyüsünün yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde bir kağıt parçası üzerine büyülü sözcükler ve büyü yapılacak olan kişinin ismi yazılır ve daha sonra bu kağıt parçası muska şeklinde kapatılır. Üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyülü muska yazıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Büyülü muska kişiye ne kadar yakın olursa etkileri de o kadar büyük olacaktır. Bu yüzden mutlaka büyülü muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir ve hiçbir şekilde muska açılmamalıdır. Muska açılır ise büyü bozulacak etkisi de bitecektir. Bu yüzden büyünün çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Sevdiğine kavuşma büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik gözlemlenecektir. Artık kişi tamamen kendi normal davranışları dışında hareket edeceği için kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girecektir. Kişi büyünün etkisi ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hayatını yaşamaya başlayacağı için kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu duygular gün geçtikçe çok daha fazla artacaktır ve kişi bu duygulara karşı koyamaz hale gelir ve size olan aşkını ilan eder. Büyü üç harfliler kullanılarak yapıldığı için onların verdiği vesveseler kişiyi tamamen değiştirecektir. Artık kişi tamamen size bağlı bir hale gelir ve sizden başkasını gözü görmeyecektir. Bu yüzden bu büyünün etkileri çok büyüktür ve kısa süre içerisinde kişi üzerine tesir eder. Bu sebepten dolayı da çok sık tercih edilmektedir. Özellikle kişiler sevdikleri insana kolay yoldan kavuşabilmek için bu büyü yöntemini çok sık kullanmaktadır.

Sevdiğine Kavuşturan Aşk Büyüsünün Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi büyünün etkisi altından çıkarak hareket edeceği için kısa süre içerisinde kendi normal hayatına ve davranışlarına geri dönecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin belli aralıklar ile kontrol edilmesi ve yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyülerin kişiler üzerinde devamlı olarak etkili olması sağlanacaktır. Bunun için büyünün tesir süresini kişinin hareketlerine bakarak anlayabilirsiniz. Kişi size karşı artık soğuk hareketlerde bulunmaya başladı ise ve artık sizle sürekli olarak kavga ediyor ise mutlaka büyünün tesir süresi azalmış ve sona erecek demektir. Böyle bir durumda mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce kişinin büyüyü yeniletmesi gerekmekledir. Büyünün yeniletilme işlemlerinin gene aynı medyuma gidilerek aynı şekilde yapılması çok önemlidir. Kesinlikle kişi kendi başına tekrar büyüyü yenilemeye kalkmamalıdır. Aksi taktirde kişi büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Sevdiğine kavuşma büyüsü bu şekilde yeniletildiği sürece kişi üzerinde devamlılık kazanacak ve etkileri de uzun süreli olarak kişide tesir edecektir. 

Büyünün Bozulması

Bu büyünün bozulması için mutlaka büyülü muskanın medyuma götürülmesi gerekmektedir. Bu büyülü muska üzerindeki büyü üç harflilerin yardımı ilde medyum tarafından bozulur. Kişiler kesinlikle büyüleri kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyülerin tüm olumsuz özelliklerini üzerlerine çekeceklerdir ve hatta üç harflilerin musallat olması gibi durumlarla da karşı karşıya kalınabilir. Bu yüzden büyü bozdurmak için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Büyü bozulduktan kısa süre içerisinde kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edecek ve olan biteni d e hatırlamayacaktır. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğine kavuşma büyüsü bozulma işlemleri büyünün  gücüne göre de farklılık göstermektedir. Özellikle büyü çok tesirli ise bozulma işlemleri de diğer büyülere göre çok daha zor olacaktır ve uzun sürecektir. Güçlü büyülerin bozulması için mutlaka üç harflilerden yardım alınması gerekmektedir.

Adınız
Yorumunuz
Günlük Güneşlik - 25 Ocak 2020  
Miras kavgasından dolayı bütün akrabalarım- tanıdığım ve sevdiğim herkes birbirine küstü. Bu durumda kuzenler olarak biz dahi etkileniyorduk. Her ne kadar aramızı bozmamaya çalışsak dahi bu durumu engelleyememiş ve bütün ailemizin arası bozulmuştu. Hiç kimse hiç kimse ile konuşmuyor- seslerini dahi duymaya katlanamıyorlardı. Bende zamanında medyum hocayı duymuştum onunla görüşmeye karar verdim. Medyum hocaya ilk önce günah olup olmadığını sordum medyum hoca bana önce günah olmadığından ve barıştırma celbinden bahsetti. Barıştırma celbini yapar yapmaz herkes birbirini ağırdan almaya başladı. Her şey yoluna girdi. Miras sorunsuz bir şekilde bölüştürüldü. Kimsenin hakkı kimsede kalmadı. Kuzenler olarak hepimizin arası yeniden düzeldi her şey eskisi gibi şuan günlük güneşlik oldu.