Reklamı Geç
HABER DETAY
Aşk Tılsımı Nasıl Anlaşılır?
Aşk tılsımı yapıldıktan sonra kişi artık kendi davranışları dışında bambaşka biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak gece gündüz demeden sizinle ilgili düşüncelere ve hayallere kapılır. Gün geçtikçe bu düşünceler daha da artacaktır. Kişiye üç harfliler de sürekli olarak vesvese verirler.
04 Eylül 2019 - Çarşamba 23:17
2084 defa okunmuş.
AŞK BÜYÜSÜ

Büyüler tılsımını genelde üç harflilerden almaktadırlar. Bu yöntemi kullandığınızda çok dikkatli olmalısınızdır. Aksi taktirde üç harfliler size musallat olabilirler ve sürekli olarak sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Büyü yöntemi pek çok farklı sebep ile uygulanmaktadır. Genel olarak insanlar sevdikleri kişiye kavuşabilmek için bu yöntemi sık sık kullanırlar. Büyü yöntemi kişilerin iradesini kapatarak mantıklı bir şekilde hareket etmelerini engeller bu yüzden de kişi kısa sürede büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyü gücünü kişi üzerinde göstermeye başladığı andan itibaren artık kişi size aşık biri olacaktır. Aşk büyülerinin gücü çok büyük olduğu için rahatlıkla sevdiğiniz insana bu yöntemi kullanarak ulaşabilirsiniz. Aşk tılsımı nasıl anlaşılır denildiğinde ise kişinin davranışları normalin dışına çıkmaya başladı ise büyü gibi tılsımlı olaylardan şüphelenebilirsiniz.

Aşk Tılsımı Nasıl Yapılır

Aşk tılsımı yapımı tehlikeli olduğu için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum dışında kendiniz asla bu yöntemi uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde olumsuz pek çok durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Özellikle siz bu yöntemi uygularken herhangi bir şekilde yanlış bir şey yaparsanız üç harflilerin dikkatini çekerisiniz ve bu varlıklar size musallat olarak size rahat vermeyeceklerdir. Bu yöntemi uygulaması için medyuma gittiğinizde büyü yapılacak olan kişinin ismi bir kağıt parçası üzerine yazılır, daha sonra tılsımlı sözcükler de bu kağıt üzerine yazılır ve kağıt muska şeklinde katlanır. Bu şekilde aşk tılsımı tamamlanmış olacaktır. Bu tılsımlı muskanın mutlaka karşı tarafın evinde bir yere gizlice ve güzelce saklanması gerekmektedir. Kişinin evinde bu muska durduğunda kişi çok daha hızlı bir şekilde tılsımın gücü altına girerek hareket edecektir. . Aşk tılsımı nasıl anlaşılır denildiğinde kişi artık kendi iradesi dışında hareket etmeye başlar ve sürekli olarak tılsımın etkisi ile sizi düşünecektir. Kişi sürekli olarak sizi düşündüğü için artık bu duygular baskın gelecek ve size duygularını söyleyecektir. Bu şekilde kişide oluşan ani davranış ve duygu değişimlerinden aşk tılsımı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kişi tılsımın etkisi altında olduğu için yaptıklarının farkına varmayacaktır. Kişideki bu değişikliği ancak çevresi ve ailesi fark edecektir.

Aşk Tılsımı Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre bir insanın duygu ve düşüncelerini kontrol altına alarak onun hayatında değişiklik yapmak en büyük günahtır. Kişiler bu şekilde Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymış olurlar ve ona şirk koşmuş olacaklardır. Bu yüzden bu tarz büyü ve tılsım gibi yöntemleri kullanan kişiler günaha girmiş olurlar. Çok iyi bir amaç için bile bu tarz yöntemleri kullanmış olsanız mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ve tılsım gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Ayrıca bu yöntemleri kullandığınızda belli bir süre geçtikten sonra sizde tılsımın gücüne kapılarak hareket etmeye başlarsınız. Bu yüzden bu tarz tılsım büyü gibi olaylar size de zarar verir, olumsuz yönde etkiler. Sadece siz de değil üstelik aileniz ve çevrenizdeki kişiler de tılsımdan olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaklardır. Ayrıca tılsımlar yapılırken kullanılan üç harfliler size ve ailenize de musallat olabilirler. Bu yüzden hiçbir şekilde tılsım gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemeli, uzak durmalısınız. Bizler kesinlikle bu tarz yöntemleri kullanmıyoruz sizler de tavsiye etmiyoruz.

Aşk Tılsımının Kişi Üzerindeki Etkileri

Aşk tılsımı yapıldıktan sonra kişi artık kendi davranışları dışında bambaşka biri gibi hareket etmeye başlayacaktır. Kişi artık sürekli olarak gece gündüz demeden sizinle ilgili düşüncelere ve hayallere kapılır. Gün geçtikçe bu düşünceler daha da artacaktır. Kişiye üç harfliler de sürekli olarak vesvese verirler. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu yüzden onlar ne derse kişi onu yapar hale geleceği için size aşık olacak, bu duygularını da en kısa süre içerisinde dile getirecektir. Aşk tılsımı nasıl anlaşılır denildiğinde kişi de oluşan bu duygu değişiminden dolayı hemen üzerinde büyü ya da tılsım olduğunu anlayacaksınızdır.

Aşk Tılsımının Tesir Etme Süresi

Aşk tılsımı güçlü olduğu için uzun süreli olarak kişiyi tesiri altına alır. Fakat hiçbir şekilde bu tılsım sonsuza dek kişi üzerinde etkisini göstermez. Belli bir süre geçtikten sonra tılsımın kişi üzerindeki etkisi azalmaya başlayacaktır ve kişi de tılsımın etkisinin bitmesi ile kendi normal hayatına kaldığı yerden devam edecek, sizi sevmediğini anlayarak terk edecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra mutlaka bu tılsımın yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi sizi terk eder. Bu tılsımın yeniletilmesi için tekrar medyuma gidilmesi ve bir muska daha yazılması gerekmektedir. Kişi bu tılsımlı muska ile diğer eski muskanın yerini değiştirmelidir. Bu şekilde tılsım gene kişi üzerinde aynı etki ile tesirini sürdürmeye devam edecektir. Aksi taktirde hiçbir şekilde tılsımın gücü kalmaz. Bu yüzden bu tesir süresi oldukça önemlidir. Tesir süresi ne kadar uzun olursa sevdiğiniz kişi de sizin yanınızda o kadar uzun süreli olarak kalacaktır. Aksi taktirde sevdiğiniz kişi sizi terk eder. Aşk tılsımı nasıl anlaşılır için medyuma giderek kişi üzerinde herhangi bir şekilde büyü ya da tılsım olup olmadığına baktırabilirsiniz. Bu şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığını öğreneceksinizdir.

Adınız
Yorumunuz
Meltem Okan - 27 Ocak 2020  
Okul tatilinde arkadaşlarımla birlikte yurt dışına çıkmıştık. Dönmemize bir gün kala çok sevecen- kibar ve yakışıklı biriyle tanıştım. İlk gördüğümde vurulmuştum ona. Saatlerce sohbet ettik fakat diğer gün uçağım bardı ve dönmek zorunda kaldım. Birbirimizin sadece numaralarını alabildik. Fakat bir şeylerin yarım kaldığını hissediyordum. O benim ruh eşimdi bundan emindim ama tek sorun aramızda kilometrelerce mesafe vardı. Türkiye’ye dönünce kendimi çok kötü hissetmeye başladım. Bir daha onu göremeyecek olmak depresyona sürükledi beni. Evden çıkmayıp sürekli onu düşünüyordum. Bu durumu annem fark etti tabii. Kızının bu haline daha fazla katlanamıyordu o da. Beni medyum hocaya götürdü. Aşk celbi yaptırdık fakat bu kadar mesafe varken aramızda işe yarayabileceğine dair hiçbir umudum yoktu. Yanılmışım. Bir süre sonra çocuk Türkiye’ye geldiğini ve benimle görüşmek istediğini yazdı. Gözlerime inanamadım. Burada ne işi vardı. Hemen yanına gittim ve şu an evliyiz. Çok mutluyum- hayatımı çok seviyorum.

Gülhayat - 09 Mart 2020  
Benim de bir arkadaşım daha önce aşk tılsımı yaptırmış aynı sizin anlattığınız gibi birisine aşık olmuş telefonlarını almışlar bir süre görüşmüşler ama çocuk yurtdışına gidince bir daha arayıp sormamış. İş için gitmiş herhalde neyse Gülseren bu arada arkadaşımın ismi daha önce aşk büyüsü yaptırmış yurtdışından geri gelsin diye olmamış hatta aşk büyüsü yapan medyum dolandırmış ne bişeyler anlatmıştı. Daha sonrasında bir arkadaşı aşk tılsımı yaptırmasını önermiş hatta medyum burak isminde bir hocadan bahsetmiş. 3 ay önce aşk tılsımı yaptırmış 1 ay da etkisini göstermiş sevdiği kişi yurtdışından dönmüş ilk işi de Gülsereni aramak olmuş. Yani demem o ki aşk tılsımı- aşk celbi gibi gizli ilim çalışmaları doğru şekilde yapılırsa güzel sonuçlar verebiliyor. Burada bunu anlatmamın sebebi medyum burak hocanın işinde ne kadar iyi olduğunu anlatmaktır. Çünkü şöyle bir baktığımda birçok kişi farklı medyumlar tarafından dolandırılıyor paralarını kaptırıyorlar. Ben medyum Burak hocanın birçok olumlu yorumunu okudum hatta adına açılmış tek bir şikayet konusu bile görmedim. Aşk tılsımı da gerçekten bir büyü kadar etkili olan büyüyle yakından uzaktan alakası olmayan bir çalışmadır.

AŞK KIZI - 14 Mart 2020  
BEN MEDYUM BURAK HOCAYA ULAŞMAK İSTİYORUM NASIL ULAŞABİLİRİM?