Reklamı Geç
HABER DETAY
Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?
Bağlama Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün kişi üzerindeki tesirini sökmek oldukça zor olacaktır. Bunun için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Ancak medyum üç harfliler ile iletişime geçerek büyünün bozulması için onları ikna eder ise büyü bozulacaktır.
09 Eylül 2019 - Pazartesi 23:02
1171 defa okunmuş.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Büyü Tılsımı oldukça zor anlaşılan bir olaydır. Kişiler büyünün etkisi altında ise asla kendi üzerlerinde herhangi bir şekilde büyü ya da tılsım olduğunu anlayamazlar. Büyü kişilerin iradesini ve idrak etmesini önler. Bu yüzden kişi asla kendisi büyü olup olmadığının farkına varamaz. Büyü olup olmadığını ancak kişinin çevresindeki insanlar anlar. Kişinin çevresine karşı, davranışları bir anda değişeceği için etrafındaki insanlar bu durumun farkına varırlar. Bu şekilde kişi üzerinde herhangi bir büyü olup olmadığından şüphelendiğinizde hemen medyuma gitmelisiniz. Kişi üzerindeki büyüyü ancak medyum çözecektir ve kişiyi bu dertten kurtarır. Siz hiç bir şekilde büyüyü bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden sizde olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir duruma maruz kalmamak için medyuma gitmeniz en sağlıklı olacaktır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde kişinin davranışlarında genel bir değişiklik var ise mutlaka büyüden şüphelenmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bağlama Büyüsü en eski ve en kuvvetli büyü yöntemlerinden biridir. Bu yöntem gücü büyük olduğu için geçmişten bu güne insanlar tarafından sürekli olarak kullanılmıştır. Özellikle sevdiği insana ulaşamayan insanlar bu tür Bağlama ve aşk büyülerini kullanmaktadırlar. Bağlama büyüleri gücü çok büyük olduğu için karşı taraf anında büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Bu yüzden de kişinin hayatı, hareketleri anında değişiklik gösterecektir. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde bu büyü yöntemi çok kuvvetli olduğu için kişinin enerjisini çeker. Bu yüzden de kişi üzerinde bir yorgunluk, uyku hali olacaktır. Kişi ruh gibi dolanmaya başlar. Artık hiç bir şekilde kendi iradesi ile hareket edemez duruma gelir. Tamamen artık kişi büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Ayrıca bu büyünün yapımında genelde medyumlar üç harflilerden yardım alırlar. Kişi de bu varlıkların verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişinin çevresi kişide ki bu farklılıkların farkına varır. Kişi fark edemese bile kişinin çevresi bu değişikliğin farkına varacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama Büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir, asla kendi başlarına herhangi bir şekilde büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına girer ve kendisi de büyünün olumsuz yönlerinden zarar görecektir. Ayrıca büyü yapımı esnasında medyumlar üç harflilerden yardım aldıkları için, kişiye üç harflilerin musallat olması gibi Durumlarla da karşılaşılabilmektedir. Bu yüzden mutlaka kendinizi korumak için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Medyum büyünün yapımı için genelde bir ip tercih etmektedir. Bu ip üzerine kişinin ismi okunarak düğümler atılır. Bu düğümler kişinin kısa zamanda size bağlanmasını sağlar. Büyülü sözcükler söylenerek ve üç harflilerin gücü kullanılarak büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü gerçekleştirildikten sonra mutlaka kişinin yatağının altına bu ip konulmalıdır. Kişinin bu ipi fark etmemesi çok önemlidir. Bu yüzden ipi çok iyi bir şekilde saklamalısınız. Daha sonra büyü kişiye yakın olacağı için tesirini yavaş yavaş kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır denildiğinde bu büyü kişinin bir anda size aşık olmasını sağlar. Bu durum kişinin çevresi tarafından garip karşılanacaktır. Bu şekilde büyü anlaşılır.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Etme Süresi

Bağlama Büyüsü güçlü Büyülerden biri olduğu için çok kısa bir süre içerisinde tesirini gösterir. Bu yüzden kısa sürede sevdiğiniz kişi sizinle birlikte olacaktır. Büyü etkisini gösterdiğinde mutlaka Tesir süresini de kontrol etmeniz gerekmektedir. Büyünün tesir süresi ne kadar uzun sürer ise sevdiğiniz kişi de sizinle o kadar uzun süreli olarak birlikte olacaktır. Eğer büyünün Tesir etme süresi sona erer ise kişinin üzerindeki büyü etkisi ortadan kalkacağı için kişi sizi terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmesi gerekmektedir.  Büyü yeniletilmesi için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Medyum gene aynı şekilde büyünün yapılmasını sağlar. Büyü yenilendikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bağlama Büyüsü güçlü bir büyü olduğu için büyünün kişi üzerindeki tesirini sökmek oldukça zor olacaktır. Bunun için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Ancak medyum üç harfliler ile iletişime geçerek büyünün bozulması için onları ikna eder ise büyü bozulacaktır. Büyü bozulduktan hemen sonra kişi kendi duygularına ve Hayatına geri dönmez, mutlaka belli bir sürenin geçmesi ve kişinin kendini toparlaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerindeki etkisini ortadan kaldırır. Bağlama büyüsü nasıl anlaşılır diyenler için bu büyü etkisini kişi üzerinde gösterdiği andan itibaren kişide ki farklılık görülecektir. Büyünün tesir süresi bittiğinde ise kişi kendini toparlamaya aşklar ve yavaş yavaş büyünün etkisinden kurtulur. Kişi büyüden kurtulduğunda eski hayatına geri döner ve eskisi gibi kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam eder. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabiliriz. Hiç bir şekilde siz kendiniz büyünün bozulması için herhangi bir şey yapmamalısınız. Aksi bir durumda büyü bozulmaz siz bu kez büyünün içine çekilirsiniz. Bu yüzden de büyü kısa sürede sizi de etkisi altına alarak olumsuz etkilemeye başlayacaktır.

Adınız
Yorumunuz
Bahattin - 10 Mart 2020  
Arkadaşlar ben bireysel birisi olarak burada okuduğunuz yazının daha iyi anlamanızı sağlamak için başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Öncelikle bağlama büyüsünün çeşitleri var hangisinden şüpheleniyorsanız etkisi- tesiri- belirtileri farklılık gösterebilir. Ben 12 yıllık evli bir adamım. Eşimle son 2 yıldır yan yana gelemiyoruz. İki kelimeyi iki medeni insan gibi konuşamıyoruz. Benden kaçmak- uzaklaşmak- yakınımda durmak istemiyor. Tek dediği şey ayrılalım diyor. Ben hiçbir şekilde eşime ne yalan söyledim- ne aldattım- ne de sorumsuz bir eş olmadım. Çocuklarımız var iki yıl öncesine kadar çok güzel bir aile olduk. Eşimin bu konuda üstüne gittim neden böyle oldu neden değiştik hangimizde sorun var diye benim bir sorunum varsa söyle diye çok üstüne gittim. Meğerse sorunun kaynağı şuymuş. Eşim benim onu aldatmamam için- onu çok sevmem için- gözümün ondan başkasını görmemesini sağlamak için medyumun birisine bağlama büyüsü yaptırmış. Bu durum da ters tepki vermiş aslında büyü beni de etkisi altına alması lazımdı sonuç ayrılmamız gerekirdi ama ben büyüden etkilenmemişim. Çok iyi bir araştırma yaptım. Eşimin iyilik yapmak isterken bu şekilde büyünün ters tepmesinden nasibini ailece almış bulunduk. Ben bu büyüyü bozdurmak için medyum medyum gezdim. Hiç sonuç alamadım. Sonra medyum Burak isminde bir hocayı buldum internette fazlasıyla hakkında güzel yorumlar okudum. Bana eşimle ikimiz için bağlama celbi yaptı. 2 aydır eşim kendine geldi ve yeniden aile olmayı başardık. Eğer en baştan bağlama büyüsü yerine bağlama celbi yaptırsaymış bu denli ters tepmesi gibi sorun olmazmış. Büyüyü yapan medyum çok yanlış şeyler yapmış gerçi ona söylemiş ters tepebilir diye eşim sonradan hep anlattı bana ihtimal vermemiş aile sorunlarımızın olacağına. Eğer eşinizi- sevgilinizi kendinize bağlamak istiyorsanız medyum burak hocaya sadece bağlama celbi yaptırın. Büyüyle veya başka medyumlarla iletişime dahi geçmeyin.

Seyhan - 15 Mart 2020  
Bağlama büyüsünü ben 2 yıl önce kocama yaptırmıştım. Yani kocama derken medyuma yaptırdım tabi. Benim kocam 2 yıl önce bi kadına takıldı. Bu kadın İstanbul Avrupa yakasında oturuyor. Bizde Anadolu yakasında oturuyoruz. Kocam o dönemlerde bir iki gün evine gelmemezlik etmeye başladı. Ticaretle uğralştığı için iş aldık onu yapıyoruz şantiyede kalıyoruz dedi. İşin 3!4 ay süreceğini söyledi önceden bir iki gün eve gelmemezlik ediyordu sonradan bir hafta gelmemeye başladı. Bana karşı ilgisi azaldı. Evinde iki tane çocuğu var ne yer ne içer sormaz. Evin elektriğini- suyunu nasıl ödediğimi bilmez. Aylardır çalışır beş kuruş para almadım der. Paramızı toplu verecekler vs. Neyse ben bu konuyu babama anlattım. Sonradan babam gitti buldu. Bi tane kadınla beraber ev tutmuşlar üç beş gün orda- bir iki günde bize geliyor kalıyor. Kısacası bir orda- bir burda. Ben bunu duyunca başımdan aşağı kaynar sular dökülmüş gibi oldum. Ben helalinden kocam para kazanıyor yazık yoruluyor diye düşünürken adamın yaptığı gerçekten zoruma gitti. Eğer ayrılma yoluna gidersem o kadınla hayatına devam eder ve o ikisi kazanır diye ayrılmayı hiç düşünmedim. Ben bağlama celbi yaptırdım kocamı kendime bağladım. Kocamın gözleri benden başkasına bakmasın diye göz bağlama büyüsü de yaptırdım. Şuan o kadınla hiç görüşmüyor ayrıldılar gitti. Tamamen bağlama celbi sayesinde kocamı kendime geri döndürdüm.