Reklamı Geç
HABER DETAY
Kolay Kişiyi Kendine Aşık Etme Büyüsü
Bu büyünün bozulması için hiçbir şekilde sizler bir şey yapmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene bu varlıklar kullanılacaktır. Bu yüzden siz değil mutlaka büyünün bozulma işlemini medyum gerçekleştirmelidir. Bu şekilde ancak kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz.
25 Eylül 2019 - Çarşamba 19:30
1157 defa okunmuş.
AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüleri  en güçlü ve en çeşitli büyülerdir. Bu büyü türünü farklı yollar ile kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Fakat bazı uygulama türleri oldukça zor olabilmektedir. Aşk büyüleri uygulandıktan sonra rahatlıkla istediğiniz kişinin kalbini kendinizinkine bağlayabilirsiniz ve kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü yöntemi çok kuvvetli olduğu için en kısa süre içerisinde etkisini kişi üzerinde gösterir ve istediğiniz sonucu alacaksınızdır. Aşk büyüleri sayesinde sizi görmeyen fark bile etmeyen kişi anında size aşık olacaktır. Fakat bu büyü yöntemini uygulamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kolay kişiyi kendine aşık etme büyüsü olay büyüler arasında yer alsa da bazı tehlikeleri olabilmektedir. Özellikle büyülerin yapımı esnasında üç harflilerden yararlanıldığı için eğer kişiler büyünün yapımında dikkatli olmazlar ise bu varlıkların saldırısına uğrayabilirler. Kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyabilmek için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Eğer kendiniz bu büyü yöntemini uygulayacaksanız da mutlaka büyünün tehlikeleri ile karşılaşmamak için büyü yöntemini uygularken çok dikkatli olmalısınız. Yanlış bir uygulama ya da sözcükleri yanlış kullandığınızda pek ok olumsuz durum ile karşılaşacaksınızdır. Bu yüzden medyuma giderek büyü yöntemini uygulatmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kolay Kişiyi Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır

Bu büyünün uygulanması için medyuma gittiğinizde medyum kişinin fotoğrafı üzerine büyülü sözcükleri okur ve bu fotoğrafı yakar. Kısa bir süre içerisinde büyü kişi üzerindeki etkisini göstermeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına girdiğinde artık tamamen sizi düşünmeye başlayacaktır. Her gün kişinin aklında siz olacaksınızdır. Bu şekilde kişinin hayallerini süslersiniz. Özellikle büyü yapımında üç harfliler de kullanıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişilere vesvese verirler. Bu yüzden kişi bu vesveselere göre hareket edeceği için kendi kararlarını kendisi veremez duruma gelir. Kısa zamanda size olan duyguları giderek artacaktır. Sonunda kişi dayanamaz ve size gelerek duygularını açığa vuracaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Kolay kişiyi kendine aşık etme büyüsü yapıldıktan sonra rahatlıkla sevdiğiniz insana kavuşacaksınızdır. Bu büyü sevdiğiniz insanın kısa zamanda size aşık olmasını sağlar fakat kişi sizin yanınızda büyünün tesir süresi boyunca etkili  kalacaktır. Kişi büyünün etkisi altından çıkar ise kısa zamanda olup bitenin farkına varacak ve eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden büyünün tesir süresine mutlaka çok önem vermeniz gerekmektedir. Bu tesir süresi bittiğinde büyünün mutlaka yenilenmesini sağlamalısınız.

Kolay Kişiyi Kendine Aşık Etme Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Büyülerin tesir süreleri yeniletildiği sürece etkileri de kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresinin yeniletilmesi için kişi kendi başına herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yenilenmesini sağlamalıdır. Büyü gene aynı şekilde baştan yapılarak kişi üzerindeki etkisini sürdürmesi sağlanır. Kişi tekrar büyünün etkisi altına girdiğinde gene aynı şekilde sizi sevecek ve yanınızda olacaktır. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise kişi normal hayatına geri döndüğünde sizi de sevmediğini anlayacak ve sizi terk edecektir. Kolay kişiyi kendine aşık etme büyüsü yeniletildikten sonra gene ara ara büyünün tesir süresine dikkat edilmesi ve gerektiğinde tekrar yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile sürekli olarak birlikte olabilirsiniz. Aksi taktirde kişi sizi terk edecektir.

Kolay Kişiyi Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün bozulması için hiçbir şekilde sizler bir şey yapmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için bozulması için de gene bu varlıklar kullanılacaktır.  Bu yüzden siz değil mutlaka büyünün bozulma işlemini medyum gerçekleştirmelidir. Bu şekilde ancak kendinizi büyünün olumsuz özelliklerinden koruyabilirsiniz. Büyü bozulduktan sonra kişi kendi davranışlarına geri dönecek ve iradesini geri kazanacağı için hayatı ile ilgili kararları kendisi verecektir. Bu yüzden de kişi artık sizi sevmediğini fark eder ve sizden ayrılacaktır. Kolay kişiyi kendine aşık etme büyüsü bozulduktan sonra kişinin belli bir süre kendini toparlaması gerekmektedir. Büyü kişilerin enerjilerini çektiği için hemen kısa süre içerisinde kişi kendi hayatına bakamaz. Öncelikle enerjisini toplaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kendi hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Kolay Kişiyi Kendine Aşık Etme Büyüsü Günah mıdır?

Büyü yöntemi ne amaçla kullanılırsa kullanılsın çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi tehlikeli yöntemleri kullanmamalısınız. Doğal yollarla kendi amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini uygulayan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Bizler bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz sizlere de bu yöntemi kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Doğal yollarla sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya ve onu etkilemeye çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Kolay kişiyi kendine aşık etme büyüsü gibi bir yöntem yerine sevdiğiniz insana jestler yaparak onu etkileyebilir ve kendinize aşık edebilirsiniz. Bu yöntemi kullandığınız da sevdiğiniz kişi sizi gerçek duygular ile sevmeyecektir. Bu yüzden büyünün gücü sona erdiğinde kişi artık tamamen sizden vazgeçer ve terk eder. Böyle bir durum yaşamamak için sevdiğiniz insanın sizi büyü yöntemi ile değil gerçekten sevmesini sağlamalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz insan gerçekten yanınızda olacaktır ve sizi gerçek duygular ile sevecektir.

Adınız
Yorumunuz
Hiç yorum yapılmamış.