Reklamı Geç
HABER DETAY
Kalp Bağlama Büyüsü
Kalp Bağlama Büyüsü bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir.
01 Ekim 2019 - Salı 23:10
4178 defa okunmuş.
BAĞLAMA BÜYÜSÜ

Büyülerin genel olarak tercih edilme sebebi aşktır. Kişi günlük hayatında sevdiği insana ulaşamadı ise bu yöntemi kullanarak sevdiği kişi ile birlikte olabilir. Büyüler kişilerin iradelerini kontrol etmenizi sağlar. Bu yöntemi kullandığınızda artık karşı taraf tamamen size bağlı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kişinin duygularının değişmesini sağlayabilirsiniz. Kişi büyünün etkisi yüzünden kısa zamanda size karşı hisler beslemeye başlayacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü güçlü Bağlama büyülerinden biridir. Kişiler bu büyünün uygulanması sırasında bu yüzden çok dikkatli olmalılardır. Kişi büyüyü kendisi yapabilir fakat uygulama sırasında yanlış bir şey yapar ise kısa zamanda büyünün tüm olumsuzluklarını üzerine çekecektir. Bu yüzden büyünün olumsuz etkilerinden kendinizi koruyabilmek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaparken çok daha kısa sürede etki etmesi için üç harflileri kullanır. Bu varlıklar kişiye sürekli olarak vesvese verirler. Kişide bu vesveselere göre hareket etmeye başlar. Bu şekilde büyü daha hızlı bir şekilde sonuç verecek ve amacınıza ulaşacaksınızdır.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü yapımı için medyum bir muska yazar. Bir kağıt üzerine kalp Bağlama büyüsü yazılıp kişinin ismi de bu kağıda eklenir. Daha sonra bu kağıt bir muska şeklinde katlanır. Muskayı üç harfliler kişinin evinde yastık içine ya da kişiye yakın olacak başka bir yere saklarlar. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur. Kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girecektir. Davranışlarında büyük bir değişiklik olur. Kişi büyünün etkisi altında olacağı için sadece sizi düşünecektir ve kendinde ki değişikliklerin farkına varmayacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü bu şekilde uygulanmaktadır.

Kalp Bağlama Büyüsü belirtileri Nelerdir

Kalp Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi sadece sizi düşünecektir. Kişinin hayallerinde rüyalarında hep siz olacaksınızdır. Artık bu düşünceler büyünün etkisi arttıkça daha da çoğalacağı için kısa zamanda size gelerek duygularını açacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü üç harfliler ile yapıldığı in bu varlıklar da sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesvese vereceklerdir. Bu vesveselerde kişinin sürekli olarak sizi düşünmesini sağlar. Bu büyünün belirtileri bu şekildedir. Kişideki bu değişikliği çevresi ve ailesi fark edecektir, fakat kişi hiç bir şekilde bu değişikliği fark etmeyecektir.

Kalp Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Güçlü büyülerin Tesir süreleri diğer Büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat hiç bir büyünün gücü sonsuza dek kişi üzerinde etkisini gösteremez. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilme işlemi için kişilerin gene medyuma gitmeleri gerekir. Eski muska yerinden alınır ve medyum yeni bir muska yazar. Bu muska tekrar kişinin evinde bir yere saklanır. Bu şekilde büyü yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra tüm gücü ve tesir süresi de yenilenmiş olacaktır. Kalp Bağlama Büyüsü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi büyünün etkisi altına girerek sizi sevmeye ve yanınızda olmaya devam edecektir. Büyü Tesir süresi çok önemlidir eğer bu süre yeniletilmez ya da tesir süresi bittiğinde yeniletilir ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için olup bitenin farkına varacaktır. Üzerinde büyü olduğunu da anlar. Bu yüzden mutlaka büyü Tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir.

Kalp Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur

Bu büyünün yapımı zordur ve üç harfliler kullanılır. Bu yüzden büyünün bozulması için de gene bu varlıklardan yardım alınması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü bozulacaktır. Aksi taktirde büyü etkisini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Kalp Bağlama Büyüsü bozulması için kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalktığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum muska üzerindeki büyü etkisini üç harflilerin yardımı ile kaldırır. Büyünün etkisi ortadan kalktıktan sonra artık kişi yavaş yavaş normal hayatına dönmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi sizi de sevmediğini anlar ve en kısa zamanda sizden ayrılacaktır. Büyü bu şekilde bozulur.

Dinimizde Kalp Bağlama Büyüsü

Dinimizde Büyülerden söz edilmektedir. Büyü kişilerin iradelerini kullanmalarını engelleyen bir yöntem olduğu için dinimizce kesinlikle bu yöntem yasaklanmıştır ve haram kılınmıştır. Bu yöntemi ne amaçla kullanırsanız kullanın mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a şirk koşmuş olurlar. Bu kişiler öldükten sonra cehenneme gideceklerdir. Bu dünyada da cehennem ateşini yaşayacaklardır. Bu yüzden hiç bir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü gibi bir yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye doğal yollardan ulaşmayı deneyebilirsiniz. Ona jestler yaparak dikkatini çekebilirsiniz. Eğer kişi sizi gerçek duygular ile severse hayatınızda kalıcı olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise büyünün tesiri bittiği anda kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden doğal yollar ile sevdiğinize ulaşmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kalp Bağlama Büyüsü Tehlikeli Midir?

Büyülerin gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de vardır. Eğer büyüyü siz yapmaya kalkarsanız ve yanlış bir uygulamada bulunursanız büyünün pek çok olumsuz yönü ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Özellikle siz fark etmeseniz de büyü sizi etkisi altına alır ve sizin gücünüzü emecektir. Büyüler üç harflilerin gücü ile yapıldığı için bu varlıklar da size musallat olabilirler. Böyle bir durum yaşamamak için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Adınız
Yorumunuz
Gönül anne - 08 Mart 2020  
Ben bir anneyim kızım üniversiteye gidiyor. Kızım delinin birine gönül vermiş sözde aşık olmuş tamam 22 yaşında kendi kararlarını verebilir ama önce okulunu bitirsin ondan sonra bu gibi süreçlerde bulunsun istiyorum. Ne yaptıysam bir türlü uzaklaştıramadım. Sevdiği erkeği de görseniz afedersiniz ama yüzüne tükürmezsiniz. Ankara’da okuyor kızım ben Tekirdağ’da yaşıyorum. Kızımı okusun diye üniversiteye Ankara’ya gönderdim ama gözüm hep arkada gözüme uyku girmiyor. Sanki kızıma büyü yapılmış gibi hal ve hareketleri- davranışları- konuşmaları çok farklı sanki karşısında annesi yok da bir başkası var. Gözü Ceyhun’dan başkasını görmüyor- kulağı başka bir şey işitmiyor. Bağlama büyüsü yaptırdıklarını düşünüyorum bu büyüyü çözdürmek istiyorum. Bu kalp bağlama büyüsü yaptırsam işime yarar mı bilmiyorum. Daha önce benim gibi olan anneler kızlarını ipsiz- sapsız kişilerden nasıl korudular- başına gelen birisi varsa ne yapıp da normalleştirdi nasıl ayırabilirim onları lütfen bildiğiniz yöntem- ilim- irfan varsa allah rızası için bana yardım edin. Çocuk özünde iyi bir insan olabilir ama benim kızım daha okuyacak sevgilisinin olmasını istemiyorum. Ayırma büyüsü falan bir sürü şey var internette ama yorumları okuyunca- medyum şikayetlerine bakınca bir şey olmayacağını düşünüyorum. Bildiğiniz- önerdiğiniz medyum varsa lütfen bana ulaştırın ya numarası olur- ya adresi olur lütfen.

nermin - 13 Mart 2020  
Benim kızımda üniversitede serserinin birine aşık olmuş. Çocuk gıcığın teki birkaç defa kızımdan uzak dur dedim diye bana küfür bile etti. Ve kızım tüm bunlara rağmen onunla sevgili olmaya devam etti. Neymiş efendim seviyormuş. Seni evlatlıktan red ederim dedim yine olmadı. Yaptığı aslında yanlış ama yaşı küçük olunca daha bilmiyor hayatın zorluğunu. Ben çareyi ayırma celbi yaptırarak buldum arkadaşım. Size de ayırma celbi yaptırmanızı tavsiye ediyorum. Bilemezsin belki de kızınızı kendisine aşık etmek bağlamak için aşk büyüsü- bağlama büyüsü vs. yaptırmış olabilir. Ayırma celbi büyü varsa bile bozacak kadar kuvvetli bir çalışma. Ha hangi medyuma yaptırırsın orasını bilmem ama ben medyum Burak hocaya yaptırmıştım. İkisi de birbirinden nefret etti görüşmüyorlar yan yana bile gelmek istemiyorlar. Kapandı gitti anlayacağın. Allah sana da kolaylıklar versin.

Taner - 18 Mart 2020  
Merhabalar- ben amcamın kızına aşık oldum. Nasıl yani diyenleriniz olabilir bazı bölgelerde bu durum oldukça normal karşılansa da bizim ailede ayıp olarak kabul ediliyor. Hatta babalarımız yani amcam falan bunu duysa yada hissetse bana yapacaklarını tahmin bile edemiyorum. Başa almak gerekir ise kuzenim ile yani amcamın kızı ile birlikte büyümedik onlar amcamın işinden dolayı farklı bir ilede yaşıyorlardı. Yani ona kardeş gibi yaşamadık ve birbirimizi yıllar sonra ilk kez 3 yıl önce gördüm. O zaman vuruldum ona hatta ilk anda. Bakışı- konuşması- hareketleri beni benden aldı. Aslında o da farkında ilgimden alakamdan sürekli arayıp sormamdan. Aramızda yaş farkı da yok sadece 1 yaş büyüğüm ondan. Ama bir türlü ailelerimizin korkusundan dile gelemiyorum. Onun da bende gönlü var gibi düşünüyorum ama onunda korktuğu için bişi söyleyemediğini düşünüyorum. Tabi bi de bize komşu olarak yakınımıza gelip yerleştiler hemen hemen hergün görüyorum onu ve canım çok yanıyor. Şimdi ben ne yapmalıyım? Celb falan bahsetmişsiniz yorumda ama benim durumuma bir çözüm var mı? Cevaplarınızı bekliyorum bide güvenilir bir medyum varsa bana numarasını verebilir misiniz?

muzice - 06 Haziran 2020  
0553 371 89 94 Benim bildiğim önerdiğim medyum burak hoca var gerçekten diğer medyumlara göre çok iyi isterseniz telefon numarasını yazıyorum ararsınız aradığınızda bana da cevap yazın kendimi mutlu hissederim 0553 371 89 94