Reklamı Geç
HABER DETAY
Kırmızı Aşk Büyüsü ile Bağlanma
Kırmızı aşk büyüsü hemen sonuç almanızı sağlayacaktır ancak büyü yapılan kişinin size karşı sevgisi gerçek olmadığı için büyünün etkisi geçince ne yazık ki bu kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden kırmızı aşk büyüsü de dâhil olmak üzere herhangi bir büyü ile elde ettiğiniz ya da edeceğiniz kişinin aşkı gerçek ve kalıcı değildir. O yüzden doğal yollarla, gerçekten sevdiğiniz bir kişiyle hayatınıza devam etmeye denemelisiniz.
17 Ocak 2020 - Cuma 23:59
173 defa okunmuş.
AŞK BÜYÜSÜ

Aşk büyüleri genel olarak yapılması en zor büyülerdir. Çünkü bu büyüler, enerjilerini şeytani varlıklardan alırlar ve bu yüzden çok kısa bir zamanda büyü yapılan kişi üzerinde etkisini göstererek amacınıza ulaşmanızı yardımcı olurlar. Kırmızı aşk büyüsü ise aşk büyüleri arasında yapılması en zor ama en etkili büyüdür. Bununla beraber, yapılması kadar bozulması da çok zor olan bu büyüyü bozabilmek için çok fazla uğraşılması gerekmektedir. Ayrıca kesinlikle kendiniz bu büyüyü yalnız başınıza bozmaya kalkmamalısınız. Çünkü kırmızı aşk büyüsü üç harfliler ile beraber yapıldığı için, herhangi yanlış bir durumda size musallat olabilirler. Uzman medyum ya da hocalardan yardım almanız en doğrusu olacaktır.

Aşk büyülerinin yapımları, isteğe ve amaca göre değişkenlik gösterebilir. En kolay olarak bilinen aşk büyülerinin bile tehlikeleri çok büyüktür. Bu yüzden yaptıran kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Hatta öyle ki büyüden etkilenmemeniz adına, büyü yapımından uzak durmanız önemlidir. Kırmızı aşk büyüsü dediğimiz bu büyüyü yaptırırken medyumdan yardım aldığınız takdirde, medyum sizin zarar görmenizi engelleyecektir. Böylece büyü sadece yapılacak olan kişiye etki edecektir. Büyüyü yaptırmaya gittiğiniz zaman, büyü yaptıracağınızın kişinin özel iç çamaşırını da yanınızda götürmeniz gerekecektir. Bu büyü, çamaşır üzerine yapıldığı zaman etkisinin çok kısa sürede tesir edeceğini, kişinin kısa sürede size âşık olacağını göreceksinizdir.

Kırmızı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyü için, kişinin iç çamaşırını medyuma ya da büyü yapan hocaya götürdüğünüz zaman, çamaşırı bir kabın içine koyar. Sonrasında üzerine büyülü kelimeleri okuyarak, çamaşırı şarapla yıkar. Yıkama işlemi bittikten sonra, sizde hocayla ya da medyumla beraber büyülü kelimeleri tekrar etmelisiniz. Çünkü ancak bu şekilde kırmızı aşk büyüsü tamamlanmış olacak ve hatta daha etkili olmuş olacaktır. İşlemler tamamen bittikten sonra çamaşırı, tekrar kişinin evine götürüp bir yere saklamanız gerekmektedir.

Kırmızı Aşk Büyüsü Etki Etme Süresi

Kırmızı aşk büyüsü çok güçlü ve etkili bir büyü olduğu için etkisi de oldukça uzun sürmektedir. Hatta diğer büyülere göre etkisi daha uzun süreli olduğu için, büyüyü uzun bir süre yenilenmesine gerek yoktur. Fakat her ihtimale karşı, büyü yaptırılan kişi üzerindeki etkilerini kontrol etmelisiniz. Eğer kişi üzerindeki etkisi azaldıysa, sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Öyle ki sizin yanınızda olsa bile sürekli olarak sizinle kavga edecektir. Böyle bir durumda, mutlaka büyüyü yeniletmelisiniz. Büyünün yenilenmesinde yine kişinin iç çamaşırı şarap ile yıkanmalıdır. İşlem yenilendiği sürece, kişi üzerindeki etkisi de yenilenecektir. Hatta kişinin size bağlılığı artacaktır. Yalnız, büyünün etkisini kaybetmemesi önemlidir. Aksi halde yaptığınız onca işlem boşuna olur. Kişi kendi hayatına geri döner. Âşık olduğunuz kişinin sizi terk etmemesi için mutlaka büyünün etkisine dikkat edin.
 

Kırmızı Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Kara büyü olarak bilinen papaz büyüsünden bile daha tehlikeli olan kırmızı aşk büyüsü konusunda dikkat edilmesi gereken en büyük konulardan birisi de bu büyünün bozulmasıdır. O yüzden yapan kişinin kendinden mutlaka emin olması, bu büyüyü yaptırmak istediğine kesin karar vermesi gerekmektedir.

Kırmızı aşk büyüsü için yapılan işlemler birbirinden çok farklı olsa bile bu işlemlerin bozulması ya da fark edilmesi oldukça zordur. Bu yüzden kimse bu büyünün etkisi altına girmek istemez ya da kesin emin olana kadar iki kez hatta üç kez bile düşünürler. Çok uzun yıllardan beri varlığı bilinen bu büyü işlemleri, insanların hayatlarını ansızın değiştirdiği için en tecrübeli hocalar ya da uzman medyumlar bile bu işlemler yapılmadan önce yapacak kişileri uyarmaktadırlar.

Kırmızı aşk büyüsü, üç harflilerle yapıldığı için bozarken asla ama asla kendi başınıza bozmaya çalışmamalısınız. Mutlaka bu konuda ehil kişilerden yardım almalısınız. Kırmızı aşk büyüsü bozulduğu zaman, büyü yapılan kişi hemen sizi terk etmez. Büyünün etkisini kaybetmesi gerekir. Büyü etkisini kaybettikten sonra kişi hiçbir şey olmamış gibi tamamen eski haline dönecek ve hayatına devam edecektir.

Kırmızı Aşk Büyüsü Sonuçları

Bu büyü ile sevdiğiniz kişiye kavuşursunuz. Yalnız bu durum geçicidir. Kırmızı aşk büyüsü hemen sonuç almanızı sağlayacaktır ancak büyü yapılan kişinin size karşı sevgisi gerçek olmadığı için büyünün etkisi geçince ne yazık ki bu kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden kırmızı aşk büyüsü de dâhil olmak üzere herhangi bir büyü ile elde ettiğiniz ya da edeceğiniz kişinin aşkı gerçek ve kalıcı değildir. O yüzden doğal yollarla, gerçekten sevdiğiniz bir kişiyle hayatınıza devam etmeye denemelisiniz.

Kırmızı Aşk Büyüsü Günah mıdır?

Her büyüde olduğu gibi bu büyüde de başkasının duygu ve düşüncelerine hükmetmeye çalışıldığı için dinimizde yeri yoktur. Kırmızı aşk büyüsü yapılırken, kendi duygularınıza hükmedemediğiniz için başkasının hayatını etkilemeniz çokta doğru değildir. Hiçbir şekilde dinimizde büyüye yer verilmemekle beraber, yapanında yaptıranında ne yazık ki cennet yüzü göremeyeceğine dair birçok ayet ve hadis-i şerif bulunmaktadır. Ayrıca büyü yaptırdığınızı yalnızca siz biliyor olsanız bile bir zaman sonra siz de bu durumun ağırlığı altında farkında olmadan ezileceksiniz. Ve bu durum karşısında istemeseniz bile bir süre sonra kendinizi kötü hissetmeye başlayacaksınız. Çünkü şunun farkına varacaksınız ki gerçekten sizi sevseydi ve sizi isteseydi zaten sizinle olurdu, böylece sizin de bu tarz bir durumda kalmanıza gerek kalmazdı. 

Adınız
Yorumunuz
uzaklar - 03 Ocak 2020  
Fransa’ya yolculuğum sırasında biriyle tanıştım. Bir insanın gözleri bu kadar güzel olamazdı. Dudakları bu kadar balı andıramazdı. Âşık olmuştum. Aşk gerçekten de bir anda mı gelirdi böyle. Sormadan sorgulamadan çat kapı. Tüm uçak yolculuğu boyunca onu izledim. Hayatımın en güzel 3 saatinin ardından Paris’e gelmiştik. Mat siyah valizini alırken içimden Allah’ım ne olursun bir daha göreyim diyordum. Ardından gidişini izlemek hiç benlik değildi. Bir şeyler yapmalıydım. Fransa da yanına geldiğim kuzenimi arayıp durumu anlattığımda bana bir medyum hocadan bahsetti. 3 gün içinde o hocaya gidip durumu anlattığımda bana yardım edebileceğini söyledi. Birkaç gün içindeyse hayatımın aşkıyla yolda çarpışmıştık. Bu yaşadığım rüya mıydı bilmiyorum ama şu an içeride bana meyve soyan adama bakınca medyum hocaya ne kadar teşekkür etsem az kalacağını biliyordum.

ece gül - 05 Ocak 2020  
Eniştem teyzeme çok kötü davranıyordu ve sürekli kavga ediyorlardı. Bir akşam bize misafirliğe geldiklerinde çok büyük kavga ettiler. Babam artık dayanamadı ve o da dahil oldu ama annem hemen ayırdı. O akşam geçti bir şekilde ama ailemizde herkes çok mutsuzdu. Bir şeyler yapmam lazımdı. Birkaç gün sonra okuldayken tesadüfen arkadaşlarımın konuşmasına şahit oldum. Aşk celbinden bahsediyorlardı. Hemen kulak kabarttım ve ardından detaylarını sordum arkadaşlarıma. Dinen bir sakıncası olmadığını söylediklerinde aklıma yattı fakat kendim de araştırmayı ihmal etmedim bu konuyu. Gerçekten hiçbir sakıncası yokmuş. Sonrasında arkadaşlarım beni medyum hocayla tanıştırdılar ve enişteme soğutma celbi yaptırdık teyzemle. Teyzem şu an çok mutlu çünkü eniştem artık onun peşini bıraktı ve ona kötü davranamıyor.

Hasan - 20 Ocak 2020  
Oğluma kız arkadaşının büyü yaptırdığını düşünüyordum. Nitekim doğru çıktı. Oğlumun odasından sürekli muskalar bulmaya başladım. Oğlum hiç olmadığı kadar kız arkadaşına aşık olmuş onu görmeden yapamaz olmuştu. Bu durum beni çok üzüyordu. Oğluma söylediğimde ise büyük bir öfke ile hayır o böyle bir şey yapmaz ben onu çok seviyorum gibi cümleler kullanıyordu. Medyum hocayı çok önceden tanırdım. Medyum hocaya gitmek aklıma geldi e hemen hazırlanıp medyum hocanın yolunu tuttum. Medyum hocaya olan bütün olayları teker teker anlatım. Medyum hoca direk oğlum için bozma celbi yaptı. Hem bozma celbinin bir günahı olmadığından bahsetti. Medyum hoca celbi yapar yapmaz oğlum kendine geldi. Artık eskisi gibi yapmıyor.

Kamile - 06 Şubat 2020  
Peki arkadaşlar medyum hoca diyorsunuz adı falan yok mu numarasını verin de bizde yaptıralım.