Reklamı Geç
HABER DETAY
Erkek Arkadaşım Benden Soğusun
Celb işleminin yapılması oldukça kolaydır. Büyü işlemi gibi risk barındırmamaktadır. Büyü işleminin yerine gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Soğutma celbi işlemini kullanarak sizden uzaklaşmasını istediğiniz insanı kendinizden soğutabilirsiniz. Celb uygulamasını yaptırarak hem kendinize hem de sizden soğumasını istediğiniz kişiye zarar vermemiş olursunuz.
26 Şubat 2020 - Çarşamba 20:24
314 defa okunmuş.
SOĞUTMA BÜYÜSÜ

İlişkilerde yaşanan bazı sorunlar vardır. İnsanlar mutlu bir şekilde birlikteliğe başlasalar da zaman ilerledikçe mutlu olmadıklarını anlarlar. Birlikte oldukları kişi bırakmak istemediğinde bazı sorunlar yaşanır. Kalp kırmadan ayrılmak isteseler de bazı insanlar bunu anlamamaktadır. Bu durumda belirli çözüm önerileri aranmaktadır. Bu çözüm yollarından biri yüzyıllardır kullanılmakta olan büyü yöntemidir. Uzun yıllardır insanlar sorunlarına çözüm olması için büyü yöntemini kullanmaktadır. Erkek arkadaşım benden soğusun isteğinde olan kişiler de bu sorunları için soğutma büyüsü yöntemini kullanmaktadır.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkek arkadaşım benden soğusun isteği olan ve başka sebeplerle soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu bu büyünün nasıl yapıldığıdır. Soğutma büyüsü yapı itibariyle oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyünün yapımı da oldukça zordur. Büyü işleminin yapılması için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Yapımı zor bir büyü olduğu için bir medyumun yapması sizin için daha iyi olacaktır. Erkek arkadaşım benden soğusun diyorsanız bu büyüyü bir medyuma yaptırarak çözüm yoluna gidebilirsiniz. Uzaklaştırmak istediğiniz insana soğutma büyüsü işlemini yaptırdıktan sonra zaman içinde sizinle irtibatını kesecektir. Soğutma büyüsü yaptırmak için medyum seçiminde de dikkatli olmalısınız. Sizi kandırma ihtimali olan medyumlardan uzak durmalısınız. Ayrıca büyü işlemini tek başınıza yapmamalısınız. Yapımı oldukça zor olduğu için büyü sırasında tehlikeye girme ihtimaliniz vardır. Bu sebeple büyüyü bir medyum yapmalıdır. Medyum gerekli işlemleri tamamladıktan sonra kısa süre içinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Soğutma Büyüsü Etkileri

Erkek arkadaşım benden soğusun isteği olan ve başka sebeplerle soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu bu büyünün nasıl etkileri olacağıdır. Soğutma büyüsü yapılan kişi kısa süre içinde büyünün tesiri altına girmeye başlar. Büyünün etkisiyle birlikte sizden uzaklaşmaya ve aramamaya başlar. Zaman içinde sizi rahatsız etmekten kaçmaya başlayacaktır. İlerleyen zamanlarda sizden nefret edip görmemek için ne gerekiyorsa yapmaya başlayacaktır. Sizi rahatsız ettiği konular teker teker azalmaya başlayacaktır. Ayrılmak isteğinizi sorunla karşılamayacak ve kabul edecektir. Ayrıldıktan sonra da sizi rahatsız etmekten kaçınacaktır. Kendinize sorun haline getirmeden rahatça ayrılabilecek duruma gelirsiniz. Böylece hayatınıza daha mutlu şekilde devam edebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Tesir Süresi

Erkek arkadaşım benden soğusun isteği olan ya da başka sebeplerle soğutma büyüsü yaptıracak olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de tesir süresidir. Soğutma büyüsünün tesir süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Medyum soğutma büyüsünü tamamladıktan sonra iki hafta içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Etkilerini göstermeye başladıktan sonra kalacağı süre tamamen kişiye bağlıdır. Bu durumu etkileyen çeşitli faktörler vardır. Bu faktörlerin başında soğutma büyüsü yapılan kişinin manevi gücü gelmektedir. Büyü işlemini yapan medyum da bu tesir süresinde çok önemlidir. Uygulanan ritüel ve işlemler büyü yapılan kişide ne kadar süre kalacağını etkileyen diğer faktördür. Büyü işlemini yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bu etkenleri de düşünüp ona göre karar vermeniz gerekir. Büyü işlemi tamamlandıktan sonra iki hafta içinde etkisini göstermeye başlayacak ve kişiye göre de belli bir zaman tesir edecektir. Büyü kişinin üzerinde çok uzun süre tesir göstermemektedir. Büyünün etkileri kişinin üzerinden zaman içinde kalkmaya başlar. Eski haline döner. Bu durumun yaşanmasını istemiyorsanız büyü yenileme işlemi yaptırmanız gerekmektedir. Soğutma büyüsü yenileme işlemi için alanında uzman bir medyum bulmanız gerekmektedir. Tek başınıza yapmamanız gereken bir işlemdir. Büyü yenileme ritüeli sırasında oluşacak en küçük hatada tehlike altına girme ve büyünün ters tepme ihtimali vardır. Bu sebeple yenileme işlemini medyuma yaptırmalısınız.

Soğutma Celbi

Erkek arkadaşım benden soğusun isteği olan ve başka sebeplerle soğutma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyü yaptırarak riske girmek istemiyor ise soğutma celbi yaptırmaktadır. Büyü işlemi yapısı itibariyle riskli bir işlemdir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günahtır. Büyü yapmanın ve yaptırmanın cezası dinimize göre cehennem olacaktır. Büyü işlemi yaptırarak günaha girmek istemiyorsanız soğutma celbi işlemi yaptırabilirsiniz. Soğutma büyüsü işlemi havas ilmi ve uygulamaları içerisinde olup zararı olmayan bir işlemdir. Celb işleminin yapılması oldukça kolaydır. Büyü işlemi gibi risk barındırmamaktadır. Büyü işleminin yerine gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir yöntemdir. Soğutma celbi işlemini kullanarak sizden uzaklaşmasını istediğiniz insanı kendinizden soğutabilirsiniz. Celb uygulamasını yaptırarak hem kendinize hem de sizden soğumasını istediğiniz kişiye zarar vermemiş olursunuz. Bu konuya yaşanan bir örnek vermemiz mümkündür. Yakın arkadaşım erkek arkadaşıyla uzun zamandır birlikteydi. Aralarında bazı sorunlar yaşamaya başladılar. Bu sorunları ne kadar çözmeye çalışsalar da olmadı. Kız arkadaşım ayrılmak istiyordu ama erkek arkadaşının vereceği tepkiden çekiniyordu. Ayrılmak istemeyeceğini biliyordu. Daha sonra rahatsız etmesinden korkuyordu. Bu konu hakkında çözüm aramaya başladı. Bir tanıdığının söylemesi üzerine celb uygulamasını araştırmaya başladı. Büyü yaptırarak günaha girmek ve tehlike altına girmek istemiyordu. Soğutma celbi işlemini yaptırmaya karar verdi. Celb uygulamasını yaptırdıktan sonra kısa zaman içinde etkisini göstermeye başladı. Ayrılma kararına erkek arkadaşı olumlu yaklaştı. Sorun çıkarmadan ayrılmayı kabul etti. Böylece ikisi de sorunsuz ayrılmış oldular. Siz de erkek arkadaşım benden soğusun isteğindeyseniz soğutma celbi uygulamasını yaptırabilirsiniz. Günaha girmeden gönül rahatlığı ile uygulayabileceğiniz bir işlemdir.

Adınız
Yorumunuz
melis - 03 Nisan 2020  
Erkek arkadaşımla uzun zamandır saçma sapan sebeplerden dolayı kavga etmeye başlamıştık. O gereksiz yere kıskançlık yapmaya başladı. Artık bu kıskançlıklarının dozu o kadar büyüdü ki beni arkadaşlarımdan hatta ailemden bile kıskanmaya başlamıştı. Erkek kardeşimle aramızdaki şakalaşmaları bile kıskanır hale gelmişti. Ben de artık bu duruma dayanamaz oldum ve ondan ayrılmak istediğimi söylemiştim. Ama o benden ayrılmak istemediğini eğer böyle bir şey yaparsam bana da aileme de zarar vereceğini söyleyerek beni tehdit etti. Bir süre bu durumdan kimseye bahsedemedim. Çok korkmuştum. Hatta arkadaşlarımla ve ailemle bile arama mesafe koydum. Artık o ne isterse onu yapıyordum. Sonra bu durum canıma tak etti ve bir medyum buldum ona giderek erkek arkadaşım benden soğusun diye celb yaptırmaya karar verdim. Bu celbi yaptırdıktan kısa bir süre sonra erkek arkadaşımın bana karşı olan davranışları anında değişti. Artık bana karşı eskisi gibi değildi. Gerçekten bu celb sayesinde erkek arkadaşım benden soğudu ve benden ayrılmak istediğini söyledi. Gerçekten celb işe yaramıştı. İyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa bu korku içinde daha fazla yaşayamazdım. Aklıma da başka bir çare gelmemişti. Celb sayesinde erkek arkadaşımın baskılarından ve ondan kurtuldum. Şimdi kendi hayatımı yaşıyorum ve ailemle de çok mutluyum. İyi ki bu celbi yaptırmaya karar vermişim herkese de tavsiye ederim gerçekten işe yarıyor.

selime - 03 Nisan 2020  
Erkek arkadaşımlar gayet normal giden bir ilişkimiz vardı. Aslında ben öyle zannediyormuşum. Ona aşık olduğumu düşündüğüm için kusurları görmezden geliyormuşum. Meğerse erkek arkadaşımın şiddete eğilimi varmış. İlişkimizin ilerleyen dönemlerinde birden bire durup dururken bana sesini yükseltmeye başladı. Daha sonra oyun oynarken yenildiği için bana oyun konsolu fırlattı. Hepsini anlayışla karşıladım ama artık bu duruma katlanamıyordum. Ben hayatım boyunca babamdan bile bir fiske yememişken sevdiğimi zannettiğim adama bana vurmaya kalktı. Ben de bu durumun karşısında tabi ki ondan ayrılmak istediğimi söyledim. Hatta evi terk ettim. Ama o beni sevdiğini söyledi ve beni bırakmayacağını söyledi. Eğer ondan ayrılırsam bu dünyayı bana dar edecekmiş. Sürekli olarak beni korkutup bana şiddet uygulamaya başladı. Hatta artık başkalarına durumu anlatırım diye beni eve kilitlemeye başladı. Ben de ne yapacağımı bilemedim. İnternetten bir medyum buldum ve onu arayarak uzaktan işlem yapıp yapamayacağını sordum. Evde kilitli olduğum için böyle bir şey istedim. Adam birden evin kapısını uzaktan açtı. Bu duruma zaten şaşırmıştım. Medyuma gittim daha sonra sevgilim benden soğusun diye celb yaptırdım. O gün gerçekten pat diye celb etkisini gösterdi. Erkek arkadaşım beni anladığını ayrılmak istediğini beni daha fazla üzmek istemediğini söyledi. Gerçekten çok şaşırmıştım. Bu celb olmasa kim bilir şuan ne halde olacaktım. Gerçekten celb işe yaradı ve şuan normal bir hayatım var.